היה או לא היה ?

יוסי ר1

Active member
תמונה נהדרת!

למרות שלפעמים חדות יתר בתמונה, לא עושה חסד עם האובייקט המצולם...

אפרופו תמונות, בדיוק הילד שלי שלח תמונות מאיזה מקום קסום

בסרביה, שם הוא נופש כעת...

יוסי ר1

Active member
יפות לא מתאר את כל מה שרואים.

היא נראית פשוט קורנת.
איכפת לך להעלות בלי חיתוך? את כל הפנים?

ברוך שובך יוסי
אשמח מאוד אם תגיע - אני עדיין מנסה

ליצור איתך קשר...

יופי, בשורה טובה.

הנה התמונה המקורית (לא נגעתי).

לא צילמתי את כל הפנים כיוון שהרעיון היה לצלם את העיניים.

אהלן

כרגע הרכב שלי מושבת (נגמרה הסוללה אחרי 3 התנעות בזמן שהייתי בחו"ל) ועדיין לא הספקתי לטפל בכך. מקווה שיסתדר.
לא מבין את הבעיה ליצור קשר (אין לך את המייל והטלפון שלי?). אפשר גם להשאיר מכתב כאן בפורום. אשתדל לזכור לבדוק...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
היה או לא היה ?

לפני כמה ימים בשלהי שרשור ישן החל כאן דיבור על מפגשון פורום ביום חמישי הבעל"ט.
  • האם הנושא סגור ?
  • מי מתכוון להגיע ?
  • מתי, איפה ואיך ?

יוסי ר1

Active member
הי! לא אתה המלצת כאן לרכוש מכשיר התנעה?

לא אני אמרתי לך שמי יזכור לטעון אותו מבעוד מועד?

בהחלט אני המלצתי

אבל למרות שטענתי אותו (למרות שמסתבר שלא היה צורך) בחצות של מוצאי שבת, כשהגעתי, טרם הספקתי לבדוק שאכן מניע בקלות (עסוק מאוד באחרונה, בעיקר בזכות ההשלמות הדחופות שצריך לבצע יחד עם רעייתי בעבודות עיצוב הפנים. לא לאכזב את הלקוחות...).

והמלצתי בצדק

היום סוף סוף יצא לי להתניע.
מה אגיד? - המצאת המאה. לא צריך יותר לחפש עזרה. קל ופשוט מזה לא יכול להיות (לא משנה כיצד חנית, הכבלים מגיעים למצבר, אפילו שאורכם הוא רק 20 ס"מ...).
נסעתי לדואר נסיעה קצרה וכמובן שהמצבר לא הספיק להיטען כראוי. לא מתרגשים. חצי דקה, ביחד עם הבוסטר, והבעיה נפתרה. ממליץ לכולם.

יוסי ר1

Active member
חסידה היא בעצם "לבנה".

הרבה פרשנים טועים בבואם לפרש את הפסוק הקשה בוויקרא " וְאִישׁ אֲשֶׁר יִקַּח אֶת אֲחֹתוֹ בַּת אָבִיו אוֹ בַת אִמּוֹ, וְרָאָה אֶת עֶרְוָתָהּ וְהִיא תִרְאֶה אֶת עֶרְוָתוֹ - חֶסֶד הוּא, וְנִכְרְתוּ לְעֵינֵי בְּנֵי עַמָּם" (ויקרא כ' י'ז), ומנסים להסביר מהו החסד שבגילויי עריות בין אח ואחות.
אבל בפשטות, חסד הוא לבן, כלומר בושה. בושה למי שעושה כזאת.
&nbsp
מכאן לדבריך, דווקא אלו שתמונה חדה כן עושה עימן חסד ממש לא זקוקות לו - לחסד אולי לא, לבושה כן...

למעלה