סוף שבוע נעים ושקט לכולם

סוף שבוע נעים ושקט לכולם

התגעגעתי למוזיקה שהייתי נוהגת לשים כל בוקר בפורום שהיה בניהולי,
ומאחר וקצתי בניהול והרגשתי צורך לשחרר את עצמי מעולו של הפורום,
אני מרשה לעצמי להביא גם לכם טיפה מהמוזיקה שעושה לי את הבוקר
בתקווה שזה בסדר מצידכם.

אחת הלהקות הטובות והמופלאות שהיו בתחילת שנות השבעים, אני שומעת אותם והלב שלי מתרחב והבטן משתוקקת לעוד ועוד מהטוב הזה

בדיוק שמעתי אותם ב'כאן 88' בזמן שניקיתי בבית.

שיר יפה וביצוע מצוין לטעמי.שבת שלום.

נושיתי היקרה, גם אני שמעתי אותם ב-88 בזמן שאכלתי ארוחת בוקר

ושאלתי את האיש שלי אם הוא מזהה את הלהקה, והוא הכיר את השיר והביצוע אבל לא את שם הלהקה. כמובן שגיליתי לו
וסיפרתי לו שהשיר הזה חוגג בפלייליסט שלי, ואני בכלל מעריצה גדולה של הלהקה הזאת ול-88 יש את כל הפלייליסט שלי ואני נהנית מאוד להאזין להם כל היום במיוחד כשאין לי כבר כוח וסבלנות לחדשות ולדיוני הפוליטיקה של רשת ב'.
והנה עוד שיר ענק שלהם

מצטרף לאהבה לשני השירים של הלהקה המופלאה הזו

Emerson, Lake & Palmer עשו גם גירסת כיסוי יפהפיה להמנון כנסיה אנגלי מסורתי:

diday

Member
ולא לשכוח את "תמונות בתערוכה" שטובה יותר מהמקור

צליליתה

New member
יום שישי את יודעת

עם כל התלונות שלי על 88 החדש, יש משהו כייפי בשירים המוכרים, ובחרת שיר משובח. אין לי מושג למה לא היה לי קול בדף של הפורום, אבל קפיצה קטנה ליוטוב פתרה את הבעיה.

הבוקר ניצחתי את המערכת
בסופר היה סייל על מגבות נייר, שהייתי צריכה (לא אקולוגי בעליל, אבל כל כך שימושי), ולא התעלצתי, התכופפתי עד למדף התחתון, השוויתי מחירים, וכמו שיכולתי להגיד גם בלי להתכופף, היו אופציות יותר זולות . גם מאותו מותג בדיוק. במאמץ קטן חסכתי כמה עשרות אגורות, אבל העיקר יצאתי מאושרת ומלאת הערכה עצמית.

סופש מעולה לכולם!

באופן די מפתיע אני די מרוצה מ-88 החדש

בהתחלה קיטרתי וחשבתי שהנה הולכים להרוס עוד תחנה טובה וייחודית, אבל תכלס אני מאוד נהנית מהתוכניות שלהם וכשהם עוברים לשעות הכבדות של ג'ז שהן לא לטעמי, אני פשוט עוברת ל-99 שהיא תחנה לא פחות טובה וככה נהנית מהשירים שאני מכירה ואוהבת. נכון, יש לי עכשיו פחות חומר ייחודי מכל העולם, אבל העיקר שאני נהנית, וזה מה שחשוב.
לגבי הניצחון שלך את המערכת,
את הצל"ש את תקבלי מהאיש שלי כי הוא זה שאחראי על הנצחונות הקטנים האלה

אני, לדאבון ליבי, אין לי ראש ואין לי סבלנות לדברים האלה ואני שולפת מהמדף את המוצר הראשון שבא לי לעין ולוקחת אותו אם אני צריכה אותו. ממילא אני לא לוקחת אף פעם משהו שאיני צריכה גם אם הוא זול או שהוא במבצע. לעומתי, האיש שלי הוא פריק של מבצעים והנחות ומוצרים של 1+1 וממלא את הבית במוצרים בין אם צריך או לא צריך. אותי זה מחרפן. אבל אני כל כך מבינה את ההרגשה הזאת של הניצחון

קלייטון.ש

Well-known member
גם אני אוהב את תחושת הסיפוק מחיסכון של כמה שקלים במרכול

אבל לאחרונה התחלתי להנות יותר מהוצאת יתר של כמה שקלים בצרכניה הקרובה.
כי בצרכניה אני משלם יותר לבעל הצרכניה עצמו, שהוא בעצמו מנהל והוא בעצמו עומד בקופה ואני יודע איך קוראים לו והוא מכיר אותי ושואל מה שלומי. לעומת המרכול ששייך לאיזו רשת כלל ארצית.

מסכימה לגמרי

תמיד העדפתי לקנות בצרכניה מאשר במרכול. לצערי, אין כזאת אצלנו בקרבת הבית, אבל יש בשכונות אחרות.
אני מיישמת את ההנאה הזאת דווקא בשאר החנויות של הבגדים, הספרים, ושאר המעדנים, כי אני מעדיפה לשלם עוד עשרה שקלים על אותו פריט אבל להבטיח בכך שהחנות הזאת תמשיך לפעול ולא תיסגר. אני מעדיפה מרכז מסחרי קטן ושוקק חיים מאשר מרכז מסחרי שומם עם חנויות סגורות ונעולות. אני מוכרחה להודות שאת זה לימד אותי הילד הקטן שלי שעודד אותי לקנות את כל מה שאני צריכה במרכז הקטן שלי ובכך להבטיח את פרנסתם מאשר לחסוך כמה שקלים ולנסוע למרכז העיר.

ראשיקיר

New member
נייר זול עולה ביוקר ;)

כשאני מייבש עוף אז גיליתי לאחרונה שהנייר לא של ניקול נדבק בקלות לפרגיות. אז עכשיו אני משתמש במעפן לאיסןף הצרכים של הכלב עם ניילון ואת האיכותי אני שומר לעוף. עד שייגמר.
משתדל מאוד לחסוך בנייר עצמו כי זה מטריף אותי באמת האקולוגיה או יותר נכון איך אנשים משתמשים בזה כאילו זה המושיע החדש שהוא כמו האלוהים.
&nbsp
אם כבר דיברתי על אוכל אז עוד יותר מעצבן אותי זה האלוהים החדש הנוסף- האכילה בחוץ. כל אוכל מעפן אוכלים כאילו היה אלוהים. רק תנו לאנשים לאכול בחוץ והם נדלקים
&nbsp
המחשה בתמונה

צליליתה

New member
לא בכיף שלי לנגב פרגיות

ומגבות הנייר משמשות אצלי לנגב רוטב סויה שנשפך על השיש, וכאלה, כך שבינתיים גם הזול עושה את העבודה.

במידה ואחליט לרשום את הדירה באירביאנבי, ותהיינה לי לקוחות פרגיות, שתרצינה להתנגב בעצמן (אני לא עובדת אצל אף אחת) אשקול שוב את בחירתי.

חחחחחחח
הרגת אותי עם הפרגיות

אבל צחוק בצד,
יש צדק בדבריו. אני מייבשת את בשר הצלי עם מגבת נייר כדי לתת לו צריבה טובה יותר ולסגור אותו מכל הצדדים טרום הבישול. אם הנייר לא מספיק עבה, הוא פשוט נדבק על הבשר וזה לא נעים. עם פרגיות אני ממילא לא מתעסקת, אבל אני מבינה למה הוא מתכוון.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש המצאה חדשה שמתאימה בדיוק למטרה הזו וגם עושה את זה באופן

&nbsp
מושלם.
&nbsp
קוראים לה מגבות בד.

פעם הייתי עושה זאת עם מגבות בד, אבל היום זה לא נעים לי

לא יודעת אפילו להסביר למה זה לא נעים לי.
מעדיפה לעשות את זה עם מגבות נייר טוב ועמיד.

סופהו1

New member
אבל, אבל, אם משתמשים במגבות בד

צריך אח"כ לכבס אותן (או שאתה זורק אותן??).
וכשמכבסים אותן, מבזבזים מים וחשמל..
מה יהיה?
&nbsp
&nbsp

צליליתה

New member
מבזבזים מים וחשמל - מילא

אבל עם מה מכבסין?

איך שהוא, תחתונים במיץ פרגיות לא נשמע לי משהו שהייתי רוצה במגירת הלאנז׳ריי שלי.

סופהו1

New member
אני מכבסת. לא יודעת מה עם צליליתה.. וזה בדיוק

העניין. אם משתמשים במגבות נייר זה לא אקולוגי ולא חסכוני ולא.. ולא..

ולכן משתמשים במגבות בד.
וכשצריך לכבס אותן , קורה כנ"ל.
יש פתרון?

למעלה