אני לא יודעת אם מישהו צופה כאן במונדיאל

אני לא יודעת אם מישהו צופה כאן במונדיאל

אבל הסתיים עכשיו משחק כדורגל לפנתיאון 4:3 לטובת צרפת מול ארגנטינה ומסי.
משחק אדיר. עוד מעט יהיה משחק של רונלדו ופורטוגל מול סוארס ואורוגוואי. כמובן
שאני עם רונלדו
כי קצת קשה לשחק נגד מדינה שלימה שיצאה בגלוי נגדו.

מה שקרה עם רונלדו

סיפרו בטלוויזיה שאורוגוואי ממש ממש שונאת אותו, לא רק ברמת האוהדים, אלא ברמת המדינה עצמה. הם כל כך שונאים אותו שהיו מוכנים שארגנטינה תניף את הגביע והעיקר שרונלדו לא יעלה לרבע הגמר. וכידוע ארגנטינה היא יריבה מושבעת ושנואה על אורוגוואי. עד כדי כך הם שונאים אותו. ואני כמובן מאוד אוהבת אותו והייתי מאוד רוצה שפורטוגל תנצח הלילה אבל זאת תהיה משימה קשה מאוד עד בלתי אפשרית כמעט.

אספרסו2

New member
אם יש מישהו שמעורר בחילה

הרי זה סוארס,מאז שנשך שחקן אחר,יצר לעצמו תדמית של הנבזה על כר הדשא.
גם היום קיבל מכה בגב וגילגל עצמו בזעקות כאב כשהוא לופת את ראשו.
אפילו הקריין הגרמני לעג לו כשאמר שהוא קם לאחר שקיבל חבטה בגב אבל טופל בראש.

מסכימה. אני פשוט לא סובלת אותו.

לצערי, קאבני היום התעלה על עצמו וסגר את העניין עבור פורטוגל ורונלדו. חבל.

אספרסו2

New member
רונאלדו במילא

קיבל היום צהוב שני וכך נבצר,תיאורטית מהמשחק הבא.
תם עידן רונאלדו ומסי.
גם הגרמנים מלקקים את הפצעים ומנסים כדרכם לחפש אשמים.

אני לא אשקר ובאמת רציתי שיעלו לשלב הבא

אבל לא היה לי ספק שהם לא יכולים להגיע רחוק.
ההלם האמיתי הוא נבחרת גרמניה ואחריה נבחרת ארגנטינה. פורטוגל בחוץ זאת לא הפתעה גדולה.

אספרסו2

New member
כן,לגרמניה היה בית קל

ולכן הסיום במקום האחרון בבית היה כה טראומטי,בגרמניה לכל שכונה יש קבוצת כדורגל שמורכבת מתתי קבוצות לפי גילאים,ענף הספורט הזה פופולרי ברמה כזאת שבכל משחקי הליגה הראשונה והשנייה האצטדיונים מלאים עד אפס מקום.
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
כדורגל זה לא ענין של גברים? וטלנובלות של נשים?

מה קרה לתפקידי המגדר בימינו?

קלייטון.ש

Well-known member
המאמר הקשור

https://theblog.adobe.com/fluid-self-visualizing-new-identities/

העיסוק בזהות המגדרית נכנס בגדר העיסוק ב"פוליטיקה של זהויות" שהוא לא מושג חדש אבל כיום תופס תאוצה בענין המגדרי.
אחד הענינים הקשורים לפוליטיקה של המגדר הוא השימוש בכינויי גוף מותאמים למגדרים החדשים והמשתנים. כי בעלי המגדרים החדשים לא רוצים שיפנו אליהם ב he או she אלא בכל מיני כינויים אחרים כמו ze ועוד רבים (יש עשרות).
בקנדה כל הנושא התפוצץ לאחרונה כאשר העבירו שם חוק המחייב מורים באוניברסיטה לפנות אל סטודנטים בכינוי הגוף שאותו סטודנט מכתיב, לפי תפיסתו האישית את המגדר שלו. פרופסור בשם ג'ורדן פטרסון התנגד נמרצות לכפיה, וויכוח ציבורי סביב התנגדותו התפרסם מאד והוביל לפרסום עולמי שלו. מקרה מאד מעניין שנגזר מההתנהלות שלו הוא של עוזרת הוראה צעירה בשם לינדזי שפרד, שהקרינה לתלמידיה סרטון של הדיון הקלסי בהתנגדות של אותו פטרסון, וכתוצאה מכך הוזמנה לחקירה אינקוויזיטורית של סגל האוניברסיטה, בה תקפו אותה בלא רחם. היא הקליטה את החקירה שגם היא התפרסמה בעולם, ועכשיו בימים אלה הוגשו תביעות נגד האוניברסיטה בענין, גם של שפרד וגם של פטרסון.
אותי הנושא מאד מעניין.

למעלה