בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו בשביל

יוסי ר1

Active member
ואני לא יכול שלא להמליץ כאן על הספר "שנהאת המצרי", של

מיקה וולטרי.
&nbsp
מדובר שם אומנם על דמות היסטורי אחרת, אבל מוטיב התינוק שנשלח על הנילוס בתיבת גומא מופיע, ומקבל מימד חדש, מפתיע.

קלייטון.ש

Well-known member
אני מוריד ספרים בחינם מאתר גוטנברג ואתרים דומים

ספרים ישנים אמנם אבל אני לא רואה פסול בקריאת ספרים מלפני מאה שנה. את הספרים החדשים שיוצאים אני אקרא בעוד מאה שנה. ניתן להם זמן להתיישן קצת.
אני בוחר את הספרים בעיקר בעקבות המלצות שאני נתקל בהן פה ושם, למשל כשאני קורא ספר והגיבורים מספרים שקראו משהו, אני מוצא ומוריד. או שראיתי ביוטיוב סרט על בתים זעירים, ושם אחת הדיירות בבית כזה הראתה את "וולדן" של הנרי דייוויד תורו. הורדתי וקראתי.
וכן התחלתי להתרגל לקחת ספרים בספריית הרכבת. עד עכשיו לא התאכזבתי.
אחד השכנים שעזב נתן לי כמאה ספרים בהוצאת ידיעות שכפי הנראה קיבל במסגרת איזה מנוי ומעולם לא קרא. אני קורא אותם לאט לאט.

diday

Member
גוטנברג.קום חסומה לגרמניה

יש להם כמה ספרים שעדיין לא פגו זכויות יוצרים. ההוצאה לאור תבעה שיסירו אותם במקום זה חסמו לגרמניה.
כמובן שלא מסובך לעקוף את החסימה, כמו שלא מסובך לעקוף את החסימה של תפוז כשמדי פעם חוסמת לגולשים מחו"ל

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ואללה השבוע עשיתי

אתמול השארתי כך וכך זוזין בחנות ידועה לציוד צילום תת מימי והתחדשתי בפלאש נוסף למערכת.

השימוש בשני פלאשים במקום אחד מאפשר בנוסף לתאורה המשופרת לכוון אותם כך שתווך המים שבין העדשה לאובייקט ישאר בלתי מואר וכך התמונות מתקבלות הרבה יותר נקיות מה שחוסך הרבה עבודה בזמן עיבוד התמונה.

מצפה בכליון עינים לירידה הבאה לעיה"ק אילת תותבב"א לבדיקת המערכת המשודרגת.

למעלה