על כל מחקר שמוכיח לנו ש-x בריא

צליליתה

New member
על כל מחקר שמוכיח לנו ש-x בריא

יגיע מחקר שיוכיח שממש לא

לכן, אני פשוט יושבת ומחכה בסבלנות עד שדברים יסתדרו לפי הנוחות שלי. זוכרים שלא טוב לבשל עם שמן זית, כי משהו קורה בטמפ גבוהות? אז זהו, מסתבר שלא. בתנאי שרכשנו שמן טוב. שזה מומלץ בלי קשר לעניין הבריאותי.

https://actascientific.com/ASNH/pdf/ASNH-02-0083.pdf

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
את מחליפה אולי בין בישול בשמן זית לשימוש בו לשם טיגון

&nbsp
שמן הזית עדיין לא מומלץ לטיגון עמוק בגלל טמפרטורת העישון הנמוכה יחסית שלו.
&nbsp
חוץ מזה כדי להבין את תוצאות המחקר (כמעט כל מחקר) צריך לבדוק קודם מי מימן אותו.

צליליתה

New member
קראתי את הידיעה באתר של רופא

עם אורינטציה אלטרנטיבית ברורה, ומהנסיון, הוא די צודק במה שהוא אומר. ברם, עכשיו כשאני רוצה להביא לינק האתר שלו לא עולה (סומכת עליו בעיניני בריאות, פחות בענינים טכניים), זכרתי שזה היה מחקר אוסטרלי, יש כמה וכמה התייחסויות, לא רק מאיגוד מגדלי הזיתים

מכיוון שאצלו לילה עכשיו אולי האתר להיות יושנת, אם זה חשוב, אני יכולה לנסות שוב, כשיגיע הבוקר האמריקאי

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני אסכם זאת בקצרה

&nbsp
א. אני אוכל רק בריא.
&nbsp
ב. בריא זה מה שטעים לי.
&nbsp
ג. שמן זית זה בריא !

קלייטון.ש

Well-known member
כל הבריא לא בריא האלה הם שטויות

הנה אני אוכל בעיקר ירקות ופירות, אבל במידה גם ביצים וגבינות וחלב ועוף (אבל לא בשר אדום), הולך עשרה קילומטרים ביום, לא מעשן, שותה רק מים, חי בטבע, נזהר מהשמש אבל בכל זאת נחשף מעט, ולמרות הכל חליתי בסרטן.
טוב שאני חי כפי שאני חי כי ככה טוב לי ולא כי חשבתי שכך תובטח לי בריאות. כי אחרת הייתי מאד מאוכזב וכעוס. אתה עושה בדיוק מה שהם אומרים ובכל זאת חוטף את המחלה שמפניה ההמלצות שלהם אמורות להגן עליך. טוב שלא חשבתי שיש בזה אמת.

צליליתה

New member
אם ראיתי בטלוויזיה זה חייב להיות נכון

אז ראיתי, אם יורם יובל אומר שגברים שצופים בהרבה פורנו (והוא הדגיש גברים, ואמר שאין לו מושג אם זה נכון גם לגבי נשים) המוח שלהם נעשה קטן יותר.

ראו הוזהרתם

למעלה