תרופות סבתא

צליליתה

New member
תרופות סבתא

התעוררתי עם כאב ראש
מהסוג הרע
מהסוג, שאם לא בולעים את האופטלגין ממש ברגעי הפתיחה, זה כבר לא יעזור

ובצר לי, ואחרי ששתיתי מלא מים (לא עזר) יצאתי לצוד תרופות סבתא, שמן נחשים, וכיוצב.

לא יאמן, אבל זה באמת עזר. (הוידאו המצורף) נזכרתי שלפני מיליון שנה חבר הביא את הרעיון מסדנת אסט או אי אם או משהו כזה. אני זוכרת שעזר לי קצת, לא ביג טיים, אבל קצת.

הפעם, שילבתי את הטכניקה עם טיפ שקיבלתי מחבר רופא - למרות הדעה הרווחת שאלכהול ממש לא טוב לכאבי ראש, וגורם לכאבי ראש, יש סיכוי מסוים שמעט אלכהול יכול לעזור במקרה של כאב ראש ממשפחת המגירנות, בגלל שהאלכהול מרחיב את כלי הדם שהתכווצו. או משהו כזה.

בכל אופן, סרטון שמן נחשים מהיוטוב, + שלוק יין אדום (כן כן אני יודעת שיין אדום גורם למיגרנות, אבל זה מה שעשיתי) - ואני מרגישה הרבה יותר טוב.

האם יש לכם המלצות לתרופות סבתא הזויות לכאבי ראש או תחלואים אחרים? זה הזמן, וזה המקום לשתף

הרבה בריאות לכולם!

סופהו1

New member
פעם אמרו לי שבמקרה של כאב ראש טורדני, יש

להכות בפטיש על הבהונות.
אולי כאב הראש לא ישכך, אבל ישכח.
&nbsp
לא בדקתי.
&nbsp
&nbsp

צליליתה

New member
לפני כמה ימים

נפל לי משהו כבד על בהונות הרגלים
זה היה די נורא
ואם אני צריכה לבחור בין כאב ראש לכאב בהונות - לא בטוחה שלא אעדיף להכות בפטיש על הראש

(ותודה למשחת הטראומיל שעזרה לי לשרוד את האירוע)

יוסי ר1

Active member
לנשוך את האצבע. לא חייבים פטיש:

"ובהפקע בכאבה ראתי הרעבה לאויר כל שהוא
אצבעותי עת כרסמתי בשני, כדי יחריש לי מכאוב את מכאוב, כדי לשבר צמאי בדמי" (טשרניחובסקי, הרוגי טירמוניא).

קלייטון.ש

Well-known member
סבתא שלי היתה אומרת "לילדים לא כואב הראש"

ומאז ועד היום במקרה הנדיר שכואב לי הראש אני אומר לעצמי "שטויות, לילדים לא כואב הראש", ובסוף הכאב עובר. נראה לי רעיון דומה לזה של הסרטון אם כי הצפיה התחילה לי כאב ראש וגם קצת בחילה, אז טוב שהוא הפסיק לשאול את השאלות המעצבנות האלה.
(בדקת למה את מתעוררת עם כאבי ראש איומים שאת כבר מכירה את ההתנהגות שלהם?)

צליליתה

New member
בגלל מזג האוויר...ולצערי, אין לי שליטה על מזג האוויר

למעלה