האם אנחנו מוכנים לסקס עם רובוטים?

צליליתה

New member
האם אנחנו מוכנים לסקס עם רובוטים?

מאמר מרתק בניויורקטיימס מאגזין, שמעלה את הסוגיות המורכבות. בינתיים, יש כבר נשים שבקרוב מאוד ניתן יהיה לרכוש (12000$, בראיה מערכתית רחבה כנראה שלא ביג דיל) והגבר עדיין די בפיתוח.

מדובר על רובוטים, לא בובות סקס. והרובוטים מדברים, מגיבים, מסתכלים. אם כי, שימו לב בנות, מי שבוחרת רובוט זכר, תצטרך, בינתיים, לעשות את רוב העבודה.

הן לנשים והן לגברים יש squishy teeth. זה בינתיים ברירת מחדל. כל השאר - כולל אורינטציה מינית - אפשר יהיה לבחור.

למען גילוי הכי נאות, המאמר גרם לי לפנטז על מה אני רוצה בפרטנר, אבל הפינטוז נשאר ברמת העיצוב, לא ממש הצליח לרגש מעבר. (כאילו, צבע העיניים ממש משנה?)

https://www.thecut.com/2018/05/sex-robots-realbotix.html

קלייטון.ש

Well-known member
איזק אסימוב עסק בשאלה בזמנו

בסיפור משנת 1951 על רובוט דמוי אדם בשם טוני שנמסר לאשה בתור רובוט עבודות בית. הרובוט מגלה שהאשה בודדה וחסרת ביטחון וכדי לעזור לה הוא מעמיד פנים שהתאהב בה, ומנשק אותה לעיני חברותיה. הסוף לא טוב: האשה מתאהבת בטוני, אבל הוא נלקח לפירוק כי התנהגותו לא תואמת את תפקידו. המסקנה מהסיפור היא שנשים יכולות להתאהב ברובוטים אבל שזו לא תוצאה רצויה.
אסימוב כמובן לא עסק במין אבל קראתי את הכתבה ונראה לי שגם היא עוסקת פחות במין לשמו והרבה יותר בהפגה של בדידות ובאהבה.

יוסי ר1

Active member
אני יכול להמליץ על סרט טוב, "אקס מכינה", שעוסק בין היתר

בשאלה הזו.
תוכניתן מצטיין מתבקש לבצע מבחן טיורינג לרובוט 'נקבה' בשם אווה.
הוא יודע שהיא רובוט, ואכן כך היא מופיעה בתחילת הסרט. מתכת ופלסטיק.
אבל המבחן אורך ימים אחדים, בהם אווה עוטה מעין בשר דמוי אנוש, והופכת לדמות נערת החלומות של הבחור.
לאן יגיע הסוף? תראו ותגלו בעצמכם.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אם הוא מסוגל בנוסף גם להחליף נורה וגלגל מפונצ'ר אז כן

&nbsp
אם לא אז הרבה הרבה יותר כלכלי להזמין צעצוע באליאקספרס.

למעלה