הלך על ווטסאפ

צליליתה

New member
הלך על ווטסאפ

מייסד ווטסאפ, יאן קום, ויתר על מיליאר דולאר רק כדי להשתחרר מכבלי פייסבוק, ועכשיו, הווטסאפ לגמרי בידיים של צוקרברג

מה זה אומר עבור המשתמשים? טוב, פרסומות, ברור. אבל יש גם הרבה מעבר. לא מזמן מישהו סיפר לי שהוא ובת הזוג עשו נסיון: התכתבו בווטסאפ על כמה הם רעבים, אולי נזמין היום פיצה, וישר הופיעו להם פרסומות ל - נחשו מה - בפייסבוק.

אני מתעבת קבוצות ווטסאפ, אבל מאוד אסירת תודה למר קום, כי זה כלי מאוד נוח לכל מיני ענינים. גם לתיאום בין קבוצת אנשים, בתנאי שכולם מסכימים לתנאי היסוד- מדברים רק על הענין שלשמו התכנסנו, ומתאפקים עם הוידאו המצחיק שמצאנו ביוטוב (או יותר נכון, הגיע לקבוצה אחרת שלנו)

פעם היתה שאלה תמורת כמה כסף את מוכנה לשכב עם (-). עכשיו צריך לשאול תמורת כמה תהיי מוכנה למכור את נשמתך לפייסבוק

https://www.mako.co.il/nexter-dror-globerman/Article-138248c8a794361006.htm

diday

Member
יש אלטרנטיבות טובות לא פחות ואולי יותר

כמו טלגרם למשל.
הבעיה שכמעט אף אחד לא משתמש בהן

קלייטון.ש

Well-known member
רק פרסומת הופיעה? מה עוזרת לי פרסומת?

הייתי מצפה שאם כתבתי שאני רוצה פיצה, שתוך דקותיים יתקשרו מהפיצריה השכונתית לשאול מה אני מזמין. אם כתבתי שכואב לי הראש, שתיכף תתקבל הודעה מקופת חולים לגבי מועד התור לרופא. ואם כתבתי שאני בודד, שאחרי רבע שעה תהיה דפיקה בדלת.
באותו ענין הנה סרטון על ההתפתחויות באינטליגנציה מלאכותית בגוגל: המחשב מתקשר למספרה או למסעדה ומזמין (מזמינה) תור.

אודרי11

New member
הייתי בטוחה ששליח פיצה דפק על דלתם

בכנות...אני אוהבת את ווטסאפ, הוא מאפשר לי בחינם, שיחות טלפון ארוכות ארוכות עם בתי שבניו יורק, ועם בני שבקנדה, שלא לדבר על שיחות הוידאו החינמיות לגמרי שיש לי עם הנכדים שלי שמעבר לים.
שלא לדבר על קבוצת הווטסאפ המשפחתית, שזו הדרך היחידה לשלושת ילדי, ולמשפחותיהם לדבר ביחד, להעביר חוויות לכולם ביחד בזמן אמת.

diday

Member
יתכן שזו בעיה מקומית אצלי בגלל ספקי השירות אצלנו

אבל האיכות של שיחות סקייפ הרבה יותר טובה מזו של וואטסאפפ

diday

Member
ספקי התקשורת בארץ שמים פחות חסמים

שמתי לב לזה בביקורים בארץ

ruven7

Active member
וואטסאפ זה כמו כל דבר-טוב במידה

כשלא מעמיסים מדי שטויות,מעלים עשרות תמונות מטופשות מטיול שנראות כמו העתק-הדבק (אם וכאשר מקבל מוחק בלי לפתוח) ובלי שלל העוויות ואימוג'ים.הכל במידה.

למעלה