הציור השבועי לילד - לא של ג׳קי

אספרסו2

New member
חולה על התגובות שלך,אתה כמו חיית שעשועים בשבילי

תמשיך,תמחיש איך אתה דוגמה למהלך האבולוציה לאחור.

אספרסו2

New member
חולה עליך

כשקוראים אותך מבינים איך יש פרנסה לפסיכיאטרים בישראל.

יוסי ר1

Active member
כל עוד אנחנו במסגרת הדיון התיאורטי,

אין לי בעייה להגיד שגם אתה צודק.
אבל אם צריך לבחור הלכה למעשה?
...
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
אני אישית משתדל לבחור במועט

אבל ברור שכל אחד יעשה מה שהוא מרגיש - וככל שהאמצעים בידיו מאפשרים לו.
ובענין האחרון קיימת הבעיה המתרחבת והולכת של אלה שחיים מעבר לאפשרויות שנובעות מהאמצעים שברשותם. ולא מדובר דווקא בעניים. אני לא אומר שמכונת קפה היא שעושה את ההבדל אבל היא מייצגת גישה.

יוסי ר1

Active member
מסכים אתך בעניין אמצעים ואפשרויות. תרבות הצריכה שלנו

אכן בזבזנית, והאפשרות לשלם בכרטיס אשראי אכן מכניסה אנשים לחובות מעל ליכולת ההחזר שלהם.
&nbsp
את עצמי אני לא רואה כבזבזן כרוני, אני יכול להשקיע סכום שערוריתי במשהו שאני אכן חפץ בו, אבל בדברים שאצל אחרים משמשים "סמל סטטוס", אני קונה מה שמועיל, לא מה שנראה.
למשל מכונית, מעולם לא חשקתי באוטו פנסי שמנסי. מספיק כזה שנוסע בהתאם לצרכי.

צליליתה

New member
לעניות דעתי האולי לא קובעת

כמעט הכל יותר נעים מלשתות קפה עלית אבקה

אני כאן מתקשקשת עם עצמי, וחשבתי על שיננית, אחד הדברים השנואים עלי, ויכול להיות שאני מעדיפה אפילו ניקוי שיניים ולא קפה אבקה.

יחד עם זאת, יש לי זכרונות נורא נעימים של נסיעה ברכבת לירושלים, וקפה אבקה עם חלב עמיד בקרון המזנון. עם סיגריה כמובן. זוכרים שפעם אפשר היה לעשן אפילו במטוס? כמה טוב שזה רחוק מאחורי...

אספרסו2

New member
למה ההשוואה?

שיננית עשויה למנוע ממך הרפתקאות קשות יותר על אותו כסא הטיפולים.

צליליתה

New member
בחיים לא פגשתי שיננן

( שינן?)

בעוד שכמעט בכל מקצוע ״נשי״ שאני יכולה לחשוב עליו, אפשר למצוא גברים.

מורה, אח, גנן (גננת מסוג זכר), מאפר, סטייליסט, זונה

אספרסו2

New member
שינניות אינן מועסקות

אצל רופא שיניים?
לא מדובר על אותו כסא טיפולים?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לפני כשנתיים הייתי בפעם ראשונה בחיים אצל שיננית

&nbsp
היא בקשה ממני לפתוח את הפה, שמה את המרפק שלי על הציצי שלה ומרגע זה אני לא זוכר כלום עד שאמרה לי שהטיפול הסתיים.
&nbsp
אבקת השתייה בצבע דומה לקפה של עלית אמנם לא מזכירה בטעם שום קפה שמוכר לי אבל בתוספת חלב ומעט סוכר יוצא משקה נחמד לפתיחת היום שהולך מעולה עם עוגת גבינה ביתית.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
גם המשקה הקל בצבע קפה של עלית זה בזבוב, הרי אפשר לשתות מים

&nbsp
לדעתי בזבוז זה למשל להשאיר אור דולק בחדר שאף אחד לא נמצא בו כי אז משלמים כסף על משהו שאף אחד לא נהנה ממנו אבל להוציא כסף או קצת יותר כסף על משהו שנהנים ממנו זה לעניות דעתי לא בזבוז.
&nbsp
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
עדיף לשתות מים, כן, ומהברז

אבל אנחנו חלשים ונופלים בפח כשמציעים לנו את הנוזל העכור. בנצרות אומרים שתאוות הגוף - בעיקר מין אבל גם תאוות נוספות - מובילות לחטא, וגרגרנות היא אחת משבעת החטאים.

אספרסו2

New member
ומהי הנצרות וכל דת אחרת

אם לא הולכת שולל של פתיים אחר מיתוס דמיוני.
אין שום חטא בלגימת קפה.
&nbsp

צליליתה

New member
הטוחנת לא בזבזנית כלל

כמעט רכשתי, אבל הקפה קצת פחות רותח מדי לטעמי. אני חייבת שהקפה יהיה רותח, ושיחכה בכוס, תחת העיניים הפקוחות שלי עד שיתקרר טיפי.

הבעיה היא בקפסולות, שתהליך הייצור שם לא הכי ירוק, הן מגיעות מאין לי מושג איפה, לא ממש ברור מה קורה להן בזבל, או מה עושים עם הקפסולות שאוספים בנספרסו, והקפה גם לא בהכרח טרי. שלא לדבר על כמה זה בריא לשתות קפה ששהה בתוך קפסולה, שאחרכך עוברת חימום.

אני קונה פולים, טוחנת לי כמות קטנה כל בוקר במטחנה ידנית, ומכינה בפרנצ פרס. האורחים מתלהבים ממכונת הקפסולות, וזה אחלה, כי נורא קל להכין.

diday

Member
הקפסולות נהדרות במיוחד של נספרסו, אם את זקוקה

לאלומיניום בגוף.

למעלה