מכינים מתכונים לחג וזוכים בפרסים

פיקוס123

New member
סליחה, היתי חייבת לשאול.......

מה לשיך סולמיאן ולקנידלך?? אולי יש לך הסבר למה שנצלים לא יצאו לי טוב בפסח כמו בחמץ? לפני שבועים היו מעולים בפסח זועה......

סופהו1

New member
מכיון שפסח, אפשר לשאול

לגבי תשובה- זה כבר עניין אחר.
&nbsp
שיח סלימאן ידוע באהבתו למאכלים שונים.
בראש השנה הוא אוכל תפוח בדבש.
ביום כיפור..
בחנוכה הוא מלבב לביבות.
בדובשבט הוא מכין קומפוט. או קומפוסט.
ובפסח, קניידעלך.
מה רע?
&nbsp
לגבי השניצלים- כדאי לבדוק את השניצלים.
השניצליים הכשל"פיים שהכנתי יצאו מעולים. גם המטוגנים וגם האפויים.
&nbsp

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אין לי בעייה לענות

&nbsp
בערב פסח שאלה המנכ"לית האם יש קניידלעך ושאלתי אם חייבים והיא ענתה שכן. אם כך אכין עניתי ואז היא שאלה אם אני יודע להכין ועניתי שלא אבל מעולם אי הידיעה לא הפריעה לי להכין את מה שרציתי.
&nbsp
שעה וחצי אח"כ בסיועו של האדמו"ר מרן גוגל זצוק"ל שליט"א היתה במקרר צלחת קניידלעך עשויים כדת וכדין לתפארת מדינת ישראל.
&nbsp
לגבי השניצלים שלך אין לי אפשרות לענות אם לא תצייני את המתכון ודרך ההכנה המדוייקים.

שילה1

New member
השיח מבשל הכל.מה רע. במתכון החומוס הסודי שלו-

אני עושה שימוש עד היום ואף הפצתי אותו לקרובים בחו"ל.
&nbsp

פיקוס123

New member
שבוע טוב

בדרך כלל השניצלים מופשרים, הולכים לקמח = ביצה = פרורי לחם ולמחבת. ופסח מטעמי כשרות אין לי קמח רגיל יש קמח תפוחי אדמה וקמח מצה...... השניצלים לא היו מופשרים לגמרי, שמתי את השניצלים בקמח תפוחי אדמה משם לביצים ולקמח מצה ולמחבת, והצבע היה יותר בהיר מאשר השניצלים הרגילים וזה לא יצא לי טוב כמו השניצלים הרגילים. לא יודעת למה, אבל בשביל שבוע אחד בשנה הכל יכול להיות

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
קמח מצה עובד יופי בשניצלים

&nbsp
קמח תפוחי האדמה נראה לי מיותר שם לחלוטין ורק מקשה את הגעשעפט.

פיקוס123

New member
אולי

אז אולי הקמח תפוחי אדמה פיקשש לי את השניצלים?? אתה מציע ששנה הבאה לוותר על הקמח תפוחי אדמה ולהשאיר את הביצה והפרורי לחם?? (ואגב השניצלים התחסלו גם ככה)

תודה וסליחה על הבלולי מוח

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
למה לחכות לשנה הבאה ?

&nbsp
בפעם הבאה שאת מטגנת שניצלים שימי אחד בצד, חתכי אותו ל4 רבעים ונסי כל רבע אחרת, עם או בלי קמח מצות, עם או בלי קמח תפו"א ולפסח הבא יהיו לך כבר אחלא של שניצלים.

למעלה