היום כבר מותר לגלות

צליליתה

New member
הם לא אצלי

וזה בסדר גמור, לא הזמנתי אותם

לעומת זאת, אורחים אחרים שהזמנתי טרם אישרו הגעה או הברזה. אז נכון שאני אוהבת אותם, אבל הייתי שמחה לדעת ולהערך מראש.

בענין האוכל אני לא דואגת - תמיד בארוחות החג יש יותר מדי אוכל, אבל צריך להתארגן על התשתיות: כסאות וכו.

ליתר בטחון פתחתי את השולחן עד הסוף (אחרי שפעם אחת הגיע לי אורח נוסף במפתיע, וניסיתי לפתוח את השולחן שכבר היה ערוך. זה נגמר בבכי.)

אם היינו עושים משהו כזה לאמא שלי ישר היתה תולה אותנו מהעץ עם הרגליים למעלה והראש למטה.

הגנן באמת הציע לשתול כמה עצים חדשים בגינה. נשמע לי פרקטי.

חג שמח, גם לדגים!

אצלי התייצבו למסדר החג רק דגים בשני נוסחים

בתי התייצבה עם קציצות דגים שמחות ברוטב עגבניות מתוצרת מסעדה מוערכת. התיאבון שלי מתון למדי לאחרונה, אבל הריח מבשר טובות. נראה שהן תככבנה הערב.

שכנתי המקסימה הפתיעה אותי אתמול עם סלמון אפוי בקוביות תפ''א זעירות וחגגתי כעת בהתרגשות על חצי מנה מזה. לא פחות ממעולה.

נחמד, כי החיבה שלי לבשרים די נחלשה לאחרונה בעוד שדגים, כוכבם דורך אצלי. מפנקים אותי פה.

צליליתה

New member
וגפילטא פיש?

בליל הסדר המארחים דאגו לכמות נאה ממעדניה משובחת. אחרכך רכשתי צנצנת מנישביץ. עם הרבה חזרת טובה, זה היה בסדר.

לפני שנה קניתי תוצרת שופרסל, ולמרבה ההפתעה הם היו טובים מאוד. השנה אין. זה בהחלט מאפיין את הרשת הזאת: מוצרים מגיעים ומיד נעלמים, בעיקר נעלמים המוצרים שהתחבבו עלי.

החזרת החביבה עלי היא ווסאבי יפנית. החזרת הנפוצה, על בסיס סלק

מתוקה מדי לטעמי בד''כ.

שילה1

New member
יש לידי חנות דגים מעולה.

הבחור טוחן קרפיון בלי עצמות ועור.הקציצה יוצאת קלילה ואוורירית.מכינה פיקנטי מעט. אבל-ת יד מחזיקה צנצנת מוכנה,לשעת עצלות בישול...

סופהו1

New member
השנה (אחרי שהצגתי אישור מהרופא) לא הכנתי גפילטע

בליל הסדר היה סלמון מעולה שקנתה המחותנת מאיזה קייטרינג.
למזלי, נהניתי מגפילטע אצל חברים והיום הכנתי אמנון בתנור.. יצא טעיםםםםםםםםםם.

אני נמנעת מבשר ולכן הדגים מככבים.
יכולתי לוותר לחלוטין על תבשילי בקר/עוף, הבעיה שיש המעקמים את האף למראה/ריח הדגים... ויש קרניבורים שאפילו בשבועות אינם מוותרים על מנת הבשר שלהם.
כנראה שהם ימשיכו לככב במטבחי גם בהמשך.

למעלה