בוקר טוב ליום שלישי פעמיים כי טוב.

בוקר טוב ליום שלישי פעמיים כי טוב.

מה עשינו בשביל עצמנו השבוע? אני לא עשיתי השבוע משהו מיוחד.
לעומת זאת, מחר מתחילה את חופשת הפסח שתנוצל גם למנוחה ובילוי (לפחות בחול המועד). איך אצלכם? מקווה שהחולים החלימו ושהתקלות בבית למי שהיו, תוקנו.

יוסי ר1

Active member
היינו אתמול בסיור בתל יריחו ובקאסר אל יהוד.

אתמול היה י' בניסן, זה התאריך שעל פי המסורת נכנסו בו בני ישראל לפני שלושת אלפים ומשהו שנים.
מסיור לימודי שקווינו לו, העסק די הפך למצעד תמיכה דתי/ציוני.
נשאו נאומים, הובטחו הבטחות.
מקהלה חביבה הנעימה לנו משירי ארץ ישראל וזמירות מהמסורת.
&nbsp
אני מאוד אוהב סיורים, אבל בספק אם אחזור על מתכונת שכזו, כ700 איש ב14 אוטובוסים, מה שאומר די דוחק, ומעט מדי זמן להסברים.
מההסברים בתל יריחו ממש התאכזבתי.
המדריך, שאני מכיר כמנוסה ומעניין, קפץ מנושא לנושא, לא ממש העמיק, ודילג על המון הסברים שלענ"ד ממש התבקשו במקום.
&nbsp

יותר משאני עושה למען עצמי, עושים כעת בשבילי... גם זה משהו

החלק שלי הוא שאני משתף לגמרי פעולה, בדיקות וכל הג'ז הזה. בעבר מצאתי תמיד תירוצים לדחיות והשתמטויות...

אבל על קיטש מחמם-לב אני לא מוותר:

צליליתה

New member
בוקר אור, יום שלישי פעמיים כי טוב

תהני מהחופש ומהבילויים!

אני בקדחת הטרום פסח (לא...לא מנקה. באופן מיוחד..אם כי....יש לי כמה מגירות שהבטחתי לעצמי שעד ליל הסדר מתרוקנות מג׳אנק). בעיקר מבזבזת לקטנים את הירושה על מתנות ומסעדות. ביליתי בלנדוור עם גבר צעיר, שהזמין קפה טילון (סבתא התעקשה שיהיה שוקו, ולא קפה). אני ממש לא רוצה לחשוב מה יש בתוך הגביע הזה שמאפשר לשתות מתוכו, בכל מקרה, הבחור נהנה מאוד.

diday

Member
בשבת עשיתי טיול ברגל של 20ק"מ

כך חשבתי.
גוגל מפות טוען שרק מעט יותר מ16
מסקנה, לא לבדוק דברים כאלה

שוב מקרה של חוסר דיוק בגוגל מפות, או שהם הציגו בפנייך את

המרחק האווירי בין שתי נקודות?

diday

Member
הציגו לצערי נכון. לגבי המרחק האווירי, מזכיר לי מקום לינה

שהיה מרוחק על פי בוקינג רק 4 ק"מ מבוצן/בולצנו שאליה הייתי צריך להגיע.
ה4 ק"מ התגלו אכן כמרחק אווירי אבל על ההר למעלה. נסעתי כמעט חצי שעה עד שהגעתי לעיר.

diday

Member
נהר היה בתכנת ניווט ששלחה אותי למעבורת

שלא עובדת בלילה.
הסיבוב ארך עוד כ30 ק"מ.

diday

Member
לא, תכנת ניווט אופליין

השתמשתי בה הרבה, אבל המפות סתמו לי את הטלפון ובגרסת האנדרואיד שיש לי אי אפשר היה להעביר אותם לכרטיס זיכרון.

La Milagrosa

New member
היום לקחתי חופש כי חמותי מגיעה מארגנטינה

ולבעלי אין רשיון, אז אני צריכה לאסוף אותה.
בשבוע הבא שניהם נוסעים לבולגריה אז יהיה לי את הבית לבד (קשה לי מאד עם ביקורים של יותר מיום יומיים, אז זה בא לי טוב).
חמישיש ושישי זה חופשת פסחא, אז נראה מה נעשה. היא בקושי יכולה ללכת אז לא נראה לי שיהיו טיולים או משהו.

למעלה