בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו בשביל

בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו בשביל

עצמנו השבוע? אני לא עשיתי הרבה למען עצמי. אפילו הזנחתי קצת את חוגי הספורט שלי. נתקפתי בעצלות קטנה. לא לדאוג. זה עובר.
לפחות התקדמתי בקורס המקוון בנושא השחיתות שנרשמתי אליו.
מה אצלכם?

יוסי ר1

Active member
בוקר טוב פעמיים כיטוב.

ישבנו המון שבעה, הבת שברה רגל, הבן עשה טוטאלוסט לרכב.
חוצמיזה הכל טוב.

בשביל עצמי התחלתי בשבוע האחרון להשקיע ב... פיזיותרפיה

התחלתי סידרה של שישה שיעורי התעמלות פיזיותרפית בקבוצה, ולהפתעתי נעים לי שם מאוד. הרעיון הוא כמובן מתיחות ולא אימוני סיבולת וכו', והמאמן מזכיר לנו כל הזמן לא להתאמץ ובטח שלא להגיע לכדי כאב. בחור כלבבי.

אני מגיע למכון במונית והתחלתי להשתמש באפליקציית Get - כרגע המכונית שלי במצב רדום - ואני לא מבין איך חייתי עד היום בלי הדבר הנחמד הזה. עולם אחר.

צליליתה

New member
no pain no gain

יצא לחלוטין מהלקסיקון שלי, ואני מתעמלת רק בשיטות ואצל מורים שמלמדים לכבד את גבולות הגוף.

בעוד יותר ויותר אנשים נפצעים בשיעורי יוגה (יותר ויותר מורים עושים קורס קצרצר למורי יוגה וחושבים שהם מבינים משהו) אני זכיתי ללמוד אצל מורים שלימדו אותי להקשיב לגוף ולזהות את ההבדל בין כאב טוב לכאב רע (כאב רע הוא תמיד כאב רע מאוד).

גם אני מחובבות הגט טקסי. השירות שלהם מצוין, ואם מתעוררת בעיה, שירות הלקוחות שלהם מצוין ++.

הרבה בריאות

צליליתה

New member
מורידה בפנייך את הכובע

השנה אני נרשמת לקורסים נורא מענינים, (אותי) ומבריזה לגמרי. אפילו לא מגיעה לשיעור הראשון.

צליליתה

New member
בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב

מה עשיתי למען עצמי? תספורת לכבוד האביב, והזמנתי גנן, שניקה את הגינה- אור בעיניים.

היום חוגגים את יום המעשים הטובים.
מה עשיתי למען הזולת היום?
היום עוד צעיר, צריכה לעבוד על זה.

יום מצוין לכולם!

להזמין גנן שינקה את הגינה זה הדבר השני הכי טוב אחרי לעשות

את זה לבד והרבה פחות טוב מלהשאיר גינה מוזנחת. תחזקנה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
עוד מעט אני נוסע למרכז למפגש נוסף

&nbsp
של קורס ריתוך.
&nbsp
אחרי שנים שאני מרתך מדי פעם להנאתי החלטתי שהגיע הזמן ללמוד לעשות את זה נכון.

חזרתי היום מיומיים של נופש באיזור קריית יערים

הוצאתי מגוגל מפה של אטרקציות בסביבה והספקתי לא מעט וגם צילמתי, כמובן.
מצרף תמונות משני אתרים.
הראשון - עין חמד. מקום שהשם יאה לו מאוד. קטן, קומפקטי ומדהים ביופיו.
השני - המנזר הבנדיקטיני באבו גוש. נכנסתי דרך דלת פתוחה שהסתבר שפתחו אותה עבור שיפוצניקים ולא עבור אורחים. צילמתי את החדרים היפים וכשהגעתי לחצר הפנימית ראיתי את הנזירים משוחחים בשלווה עילאית. אחד מהם ניגש אלי ושאל כיצד נכנסתי. הסברתי לו וברוב חוצפתי אפילו ביקשתי רשות לצלם אותם. אחד מהם התנגד אבל זה ששוחחתי איתו שיכנע אותו לאפשר לי. איזה מזל...

סופהו1

New member
חוצפה ישראלית, הא?

איזה מזל שהצלחת.
ככה הצלחנו גם אנחנו ליהנות מהמראות, מהפרחים ומהחרקים על ה-בן חצב יקינטוני.

למעלה