מה זה קרה לי, חם לי או קר לי

מה זה קרה לי, חם לי או קר לי

לפני שאני יורד מהבית אני יוצא למרפסת לרחרח את מזג האוויר ולראות מה לובשים האנשים ברחוב למטה.

זה עוזר לי? אני לומד משהו מזה? קדחת. אני הולך ופותח וסוגר את רוכסן העליונית בלי הרף, כי רגע ככה ורגע ככה, רגע ענן רגע שמש, רגע עברה לי מחשבה מחממת ורגע לא, וכדי להוסיף שמחה לששון, רגע אחד בא מולי מישהו במעיל סערה עם קפושון על הראש ומיד אחריו מישהו במכנסיים קצרים וטי שירט.

אז זה לא רק אני וגיל המעבר וכל הג'אז הזה, הה?

יוסי ר1

Active member
בקשר למקוריות במיחזור,

אני יודע שאי אז, אולי גם היום, איזה גוף שלח משגיחים שיעברו על נייר שמגיע ל"אמניר" למיחזור.
להוציא כתבי קודש אם ישנם, כדי שלא ימוחזרו להיות נייר טואלט.

קלייטון.ש

Well-known member
עוד בשבח המיחזור, בילדותי כחובב קסמים למדתי משפט חשוב

קוסם אחד כתב: אם אתה יודע עשרה טריקים, אבל רק דרך אחת להציג אותם, מבחינת הקהל אתה יודע טריק אחד. לעומת זאת אם אתה יודע טריק אחד, אבל עשר דרכים להציג אותו, מבחינת הקהל אתה יודע עשרה טריקים.

ככל שאני חושב על זה, לא קרה כבר הרבה זמן שהצטערתי

על שלא התלבשתי יותר חם לטיול הבוקר או אפילו לטיול הלילי. אני מתחיל לחשוב שבאופן קבוע אני מצפה לטמפרטורות יותר נמוכות ממה שמחכה לי בחוץ. בטח גם זה אומר משהו.

צליליתה

New member
אני הגעתי למסקנה העגומה שבבית לא הרבה יותר חם מהבחוץ

מה שמספיק לבית מספיק גם לטיול, אלא אם יש גשם, שבינתיים, טפו טפו טפו, אין לי בבית.

הקושי שלי נמצא במיטה. או שקר לי או שחם לי. נכנסת למיטה, כולי רועדת, מתעוררת בלילה, לא מבינה מי המטומטמת שהתכסתה עם כזותי שמיכה חמה.

מה שמספיק לבית מספיק גם לטיול? אני לא בטוח אם יש לי האומץ

לנהוג לפי התובנה הזו. איכשהו הבית נתפס לי כיותר מגונן והחוץ כיותר מאיים, מה עוד שבבית אפשר לשנות את האקלים בלחיצת כפתור לפי מצב הרוח.

באשר למיטה, נדמה לי שקובע מאוד גם מה לובשים (או לא).

צליליתה

New member
נראה לי שזה יהיה tmi, אבל שיהיה, למה לא

אני מתעבת חימום של מזגן, כך שיש להניח שאני לבושה בבית יותר חם ממי שמתייבש ב25 מעלות.

ולענין מה לובשים
מכיוון שאיני חובבת בשמים בכלל ושנאל5 בפרט, אני ישנה עם שמלת גופיה מכותנה דקיקה.

בדרך כלל

too much info זה השם האמצעי שלנו

אני חי טוב עם חימום של מזגן, בפרט כשתלויה לייבוש כביסה בריח המרכך החביב עלי.

שמלת גופיה כזו באמת לא נחשבת לאלמנט מלהיט במיוחד (חוץ מאשר אם השכן נוהג להציץ), אבל זה עדיין הרבה יותר ממני.

למעלה