קיבלתם מסרון "תמה תקופת האחריות על מכשירי החשמל הביתיים

יוסי ר1

Active member
טוב. אתקרצץ עודקצת.

תביעה יש להגיש לבית משפט באזור מגוריו של הנתבע, לא של התובע.
הטופס שהבאת לא מועיל בזה. או שתגיש דרך תגישלי שמעבירה לבית המשפט הרלוונטי, או שתיאלץ לכתת רגליך לעירו של הנתבע.
קירצוץ 2: איפה זה "עירו של הנתבע"? אמרנו, כולה יש לך מספר טלפון, לא שאר פרטי זיהוי.
&nbsp
ואני באמת שואל, לא כדי להיות נודניק.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אענה כמיטב ידיעתי (אני לא משפטן)

&nbsp
אפשר להגיש תביעה לבית דין לתביעות קטנות או באיזור הקרוב למקומו של הנתבע או לחלופין למקום האירוע שבגינו תובעים כך שבהחלט אתה יכול לתבוע באיזור מגוריך.
&nbsp
לגבי מספר טלפון עלום זו בהחלט לא בעייה כי מציעים לך מוצר או שירות שכדי לקבלו אתה אמור ליצור קשר וכך לאתר את כל פרטי השולח.
&nbsp
בנוסף לכל מדובר בעבירה פלילית ואין שום בעייה מלבד ההליכים האזרחיים להגישבמקביל גם תלונה למשטרה. למשטרה בניגוד לרובנו יש את האפשרות לאתר את מספר הטלפון רק שקיימת למרבה הצער סבירות די נמוכה שהם ייתפנו לכך.

יוסי ר1

Active member
אני מקווה שאתה יודע שאתה צוחק איתי.

לפנות למשטרה?! שיעזרו לי לאתר פרטים של מישהו שהתקשר אלי?

בדיחה לא רעה לסיום יום לא מוצלח...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כנראה לא הסברתי את עצמי כמו שצריך

אם תפנה למשטרה לברר את הפרטים הם יצחקו לך בפנים בדיוק כמו שאתה צוחק.
&nbsp
אם תפנה להגיש תלונה הם חייבים לקבל אותה ולבדוק. לרוב הם לא יעשו עם זה הרבה למרות שמאד קל להם אבל לך תדע, אולי יתמזל מזלך ותיפול על חוקר משועמם ואז יש סיכוי.

יוסי ר1

Active member
אני הגשתי תלונה לפני חמש וחצי שנים.

שני גנבי ברזל פלשו לשטח שלי, ולקחו מכל הבא ליד.
התעמתי איתם, צילמתי אותם, ובסופו של דבר הם נסו.
הגעתי למשטרה, עם סיפור התלונה, מגובה בתמונות וסירטון וידאו בו שומעים בבירור שהם מאיימים עלי איומים מפורשים.
&nbsp
פעמיים המשטרה איבדה את חומר הראיות, מזל ששמרתי עותק לעצמי.
חמש וחצי שנים.
אני מהתלונה הזו התייאשתי. וזו כאמור הייתה תלונה כנגד גנבים שזו אומנותם, לקחת בכח הזרוע ובאיומים רכוש של אחרים תוך כדי השגת גבול.
נראה לך שאפנה למשטרה בעניין פעוט הרבה יותר, "מישהו התקשר אלי"?

קלייטון.ש

Well-known member
קודם כל ניתן לחסום אוטומטית מסרונים

גורם שרוצה לשלוח כמות גדולה של מסרונים צריך לקבל אישור אחרי שהוכיח שכל הנמענים הסכימו לקבל את המסרונים. לא קיבל אישור, המסרונים לא יעברו. מצידי שיגבו ממנו את התשלום עבורם בכל זאת.
בשלב הבא ניתן לחסום בצורה דומה שיחות רובוטיות. מי שרוצה להוציא שיחות רובוטיות צריך אישור שכולם מסכימים. אחרת המערכת של ספק התקשורת תבלום את השיחות. מאחר ואף פעם אף אחד לא מסכים כל התופעה תיעלם.
לבסוף שיחות אנושיות, עבורן אפשר להקים מערכת להגשת תלונות, ואחרי מספר מסויים של תלונות הלקוח שמוציא את השיחות ייחסם. נושא השיחות האנושיות נושא פן מצער והוא שבביצוען מועסקות בדרך כלל נשים קשות יום שמנסות כך להשלים הכנסה. אין ספק שהן לא נהנות מהעבודה הזו. לטובתן הייתי שוקל להשאיר רק את השיחות האנושיות. בין כה וכה אם מתעקשים לסרב לכל הצעה שמושמעת בשיחות אלה עם הזמן נגרעים מהמאגרים והן מתמעטות ואף מפסיקות.

להערתך, מי שמשתמש בקו שלו גם לביצוע עבירה ילמד לא לבצע עבירות, ואז הקו לא ינותק.

למעלה