בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב.

בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב.

מה עשינו בשביל עצמנו השבוע? אני עשיתי לא מעט. התקדמתי בקורס המקוון שנרשמתי אליו וטיילתי בסופ״ש בפינת טבע עירונית בסביבתי הקרובה.(הרצליה). והיום אני ביום חופש במקום ביום שישי, אז מקווה להספיק את רוב התוכניות שלי להיום. (בילויים וסידורים).
יום טוב לכולם.

בילויים וסידורים באותו היום? הרשי לי להביע את הערצתי

אצלי אלה עיסוקים לשני ימים נפרדים (עם עוד יום מנוחה אחד באמצע).

==============================================

תפסתי את עצמי כמה פעמים השבוע לא עושה כלום ונהנה מכל רגע, ובספר שלי זה בהחלט משהו שעשיתי בשביל עצמי.

הדברים שהזנחתי ע''י כך נושאים מחיר כבד למדי, אבל ההנאה הרגעית הזו כל כך מפתה ומהנה...

צליליתה

New member
צהריים נהדרים, יום שלישי פעמיים כי טוב

לא יודעת מה עובר עלי בחורף הזה, אבל או חם לי או קר לי תחת הפוך, ללא קשר למה שמראה הטרמוסט שעל הקיר.אני עובדת בשיטת הבצל, עוד שמיכה ועוד שמיכה, וזה הפך להיות מעיק. בקיצור, הלכתי לקנות מתנה וכל החנות היתה סייל אחד גדול, ורכשתי לי שמיכה שעושה רושם חם, וגם נאה, סתם לכיסוי, במחיר מעולה מאוד. הלילה כיסיתי בה את הפוך שכיסה אותי, והיה לי חם ונעים, אבל נראה איך זה יעבוד בלילה קר על באמת.

ראיתי השבוע כמה סרטים. ובמקרה, אבל מקרה משמח מאוד, יצא לי לשמוע גם 2 הרצאות מענינות. עכשיו שאני כותבת - לא יודעת איך הספקתי. היה לי שבוע עמוס וקצת מעיק בעבודה, ואיך שהוא גם ביליתי ממש לא רע.

אז את החפירה אני אשאיר למועד אחר, וכאן רק אשאיר המלצה לסרט האופה מברלין (לא להומופובים, ולא כתבתי את זה בציניות). שרה אדלר הנהדרת היא נהדרת ++, ובכלל, סרט עדין ורגיש.

טרמוסטט טרמוסטט שעל הקיר / אני סולח לך בכל העיר

כי אני רואה שלא רק אצלי השתגעת לגמרי פה ושם.

טוב, חזרתי מהבילוי, אכלתי ארוחת צהריים, הלכתי לשנוץ

ואז היה לי קשה לקום לסידורים. אז הסידורים יידחו להמשך השבוע, או שבוע הבא. חבל, אבל לא נורא. יש ימים שאני נהנית מבטלה ללא ייסורי מצפון.

סופהו

New member
השבוע במנהרה.

ראיתי את ההצגה "במנהרה" -סאטירה פוליטית של תאטרון גשר. (לפי הסרט "שטח הפקר" ).
התחלה בלתי צפויה-
לפני ההצגה על הקהל לשלשל פתק ל"קלפי" ולבחור- האם יש אור בקצה המנהרה או אין ולפי בחירת הקהל יהיה סוף ההצגה...

באולם מתגלה תפאורה מעניינת ומשפטים כמו - "בחיים לימדו אותנו להאמין שיש אור בקצה המנהרה. אבל במנהרה הזאת, אם יש אור בקצה – דרוך ת'נשק"
"רצים" לאורך הבמה.

מפגש "טעון", הזוי ולא צפוי בין שני חיילי צה"ל ושני מחבלים במנהרה באיזור עזה.
פוליטיקאים וטלויזיה שמנסים, כמו תמיד, להשיג עוד מנדטים ועוד רייטניג על גב המצב.

היה מצחיק, מפחיד, מדכא, מפתיע ומשאיר חומר למחשבה.
האופטימיות התעופפה........ שוב.

diday

Member
אור בקצה המנהרה בחיים אזרחיים

יכול להיות זה של הרכבת שבאה ממול

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בחיים הצבאיים זה עובד בערך אותו דבר

מרפי לא מפלה בין אזרחים לחיילים.

למעלה