היא מותק, בסך הכל, מנקה בסדר ויש לה נוכחות נעימה (ואפילו

אספרסו2

New member
אבל לא התמידו

הבעיה שאנו גרים על ראש גבעה בסוף דרך ללא מוצא ותחנת האוטובוס במורד הגבעה.
לכולן היה קשה.
&nbsp

לא להתעסק בענייניך ולא להשיא לך עצות, אבל...

היה לי מנקה שגר בקיבוץ והיה צריך 3 אוטובוסים כדי להגיע אלי. כדי לשמור אותו הסכמנו שהוא יגיע בכוחות עצמו ואני אחזיר אותו הביתה, 15 ד' נסיעה.

אם התחנה שלו היתה גר במורד הגבעה ממני, אולי הייתי עושה איתו סידור דומה...

היא מותק, בסך הכל, מנקה בסדר ויש לה נוכחות נעימה (ואפילו

לאיחורים שלה כבר התרגלתי).

רק מה? מדברת הרבה בטלפון בזמן העבודה. ואני, בעוונותי המרובים, לא אוהב שמסתובבים לי בבית ומדברים, ולא רק כי זה בשפה שאני לא מבין (רוסית).

להעיר לה על זה או שזה יהיה מוגזם?

אספרסו2

New member
גם זה נוסה

אנחנו קצת לא גמישים מבחינת בחירת היום בשבוע,כי שניינו עובדים וצריך להיות בבית כשהיא מנקה,כך שבשעות הבוקר זה בלתי אפשרי,ממשיכים לחפש

diday

Member
אנחנו משאירים את המנקה בבית לבד

אם אתם חוששים, זו כמובן בעיה.

אספרסו2

New member
פרצה קוראת לגנב

אתה יודע בוודאי על מכת הפריצות לבתים שעוברת על גרמניה,אני לא שקט להשאיר מישהו לבד בבית.

diday

Member
אני יכול להבין אותך

אנחנו מכירים אותה כבר הרבה שנים.

diday

Member
מהגרות

הראשונה הייתה טורקיה ממוצא ארמי (לא להתבלבל עם ארמני)
זו שעכשיו מפולין

קלייטון.ש

Well-known member
מזלך שאתה לא מבין את השפה

תאר לעצמך שגם היית צריך להיות מיודע לעניניה האישיים ואפילו האינטימיים דרך שיחות הטלפון.

זו באמת אחת הפעמים שבהן בורות היא ברכה

כעת היא סיימה והלכה, ואני נשארתי עם אותה שאלה (אבל בית מצוחצח).

קלייטון.ש

Well-known member
לשאלה אני הייתי מבליג

אם כבר הכנסתי אדם זר הביתה (דבר שאני ממש לא אוהב לעשות), אז אני חושב שאני צריך לכבד את האנושיות שלו ואני צריך להבין שחלק מהדברים שהוא עושה יכול להפריע לי. אם הדיבור בטלפון לא פוגע בעבודה שלה אני חושב שצריך להניח לה לדבר כמו שצריך להניח לה לנשום. יש הרבה אנשים שתופסים את הפעולות האלה כחיוניות באותה מידה.

האמת היא שזה מעצבן מאוד

למזלי העוזרת שלי לא מדברת בטלפון וכך נמנעת ממני הדילמה אם להעיר לה או לא, אבל כן הייתה לי עוזרת מאוד טובה, נעימה ונקיה שהייתה מדברת בלי סוף בטלפון כשהוא צמוד לאוזנה וכך הייתה מנקה תוך כדי שיחה והיה לי לא נעים להעיר לה כי זה די שיגע אותי ובאמת לא משנה שהשיחה מתנהלת בשפה הרוסית. זה היה מעצבן אותי באותה מידה ואולי אפילו יותר אם זה היה בשפה העברית.
העוזרת שלי מגיעה דרך חברה שמעסיקה רק עוזרות מגיאורגיה. החוקים שם נוקשים והן לא מורשות לדבר בטלפון ואת התיק שלהן הן חייבות להשאיר בכניסה לבית כדי שיהיה גלוי לעיניי. בסך הכל העוזרות הן טובות ויעילות מאוד. בקושי שותות גם כשאני מציעה כל הזמן. מעדיפות לא לאכול ולסיים את העבודה 10 דקות קודם. לי זה לא איכפת. אני מרוצה כי הן מכוסות מבחינת ביטוח תאונות וביטוח לאומי וזה לא על חשבוני.

נכון, ענין הכיסוי מבחינת ביטוח תאונות וביטוח לאומי קריטי

ניסיתי למצוא פעם דרך חברה כזו והמחירים היו מוטרפים - והזמינות נמוכה.

אפשר לשאול כמה משלמים על שירות כזה?

אז כמו שאמרה האינדיאנית הזקנה מהבדיחה, "עשית עיסקה טובה"

וסליחה על הטרחנות, אבל איך את יודעת שהם באמת עושים לעובדות שלהם ביטוח ולא סתם משלשלים את ההפרש לכיסם?

אני שואל כי החברה שאיתה יצרתי קשר בזמנו, כשחיפשתי מנקה, נשמעה כל כך מפוקפקת בטלפון - והמחיר שלהם היה 70 ש"ח לשעה - ששאלתי את עצמי מי מפקח ומי יודע מה נעשה שם.

אבל אולי גם אני לוקה פה ושם בקצת חשדנות יתר...

זאת חברה שאני עובדת איתה כבר כמה שנים

הם מסיעים את העובדות וגם דואגים לשלם להם את כל מה שצריך.
אני משלמת רק על העבודה ולא משלמת נסיעות.
בעלת החברה היא גם חברה שלי בפייסבוק ומנהלת את העסק ברצינות.
היא מעסיקה רק גרוזיניות וזה כנראה משתלם לה.

צליליתה

New member
אני הערתי

אמרתי לה שאני מתקשה להתרכז בעבודה
(לא עזר לי)

אחרכך היא התחילה להגזים, היתה מחוברת כל שעות העבודה, דיברה בצעקות, בשפה שאני מבינה ממש מעט, (אבל מספיק כדי שזה ישגע אותי) והיתה כל כך מרוכזת בטלפון שהיתה עושה המון טעויות בעבודה, משאירה דלתות לא נעולות, וכו. כאן כבר התחלתי להעיר בקצת פחות נחמדות, הבהרתי לה שלא מקובל עלי שהיא תדבר בזמן העבודה, ותוך זמן די קצר היא הפסיקה עם זה. 2-3 שיחות קצרות, לילדים, ומבחינתי, זה בסדר גמור.

אז זהו, את עברת סבב יותר מסיבי שאחריו נראות הכמה שיחות האלה

בסדר גמור.

גם בזה יש תשובה עבורי. כל עוד שלי לא מרחיקה לכת כמו אצלך, אני אקבל את המצב הנוכחי כהפרעה מזערית שאפשר לחיות איתה. האמת היא שהשיחות שלה קצרות.

סופהו

New member
אני מניחה על המאזניים-

כמה פלוסים יש לה לעומת כמה מינוסים..
מה יכריע?
&nbsp
אם היא מנקה לשביעות רצוני, אמינה, נקיה, ועוד סעיפים שאיכפת לי מהם, הייתי עוברת על זה בשתיקה.
&nbsp
(ואולי אפשר להתבדח איתה על העניין שתבין ת'רמז?)
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה