נחמד מאוד שאני נחשב לשכן הנחמד, אבל זה הכל מהדימנסיה שבדרך

נחמד מאוד שאני נחשב לשכן הנחמד, אבל זה הכל מהדימנסיה שבדרך

השכנים שמנפנפים לי בעליזות מהמכונית בלי שאצליח לזהות מי זה כי אני בחוץ בשמש והם במכונית המוצלת... ויש כ-100 משפחות בפרוייקט שלנו, עם מגרש חניה משותף, ואני קצת יותר בולט מהאחרים גם כי אני מהוותיקים וגם בזכות לונה שכמעט תמיד איתי וגם בזכות התסרוקת והמימדים הבולטים...

אני משתדל לומר תמיד ראשון שלום, ובפרט בבנין שלי, כי לא תמיד אני זוכר אם זה לא אחד השוכרים בבנין שכבר שוחחנו ונעשינו סחבקים ואני סתם מתקשה בשיוך הפנים לשיחה ההיא, אז ליתר בטחון אני אומר ראשון שלום, שלא אצא אחד מאלה מהפלצנים שמחכים שקודם יגידו להם שלום ורק אחר כך הם יענו.

ולהיכנס למעלית עם בחורה צעירה כשאני לא בטוח אם היא לא הבת של השכן שלא ראיתי הרבה זמן (את הבת, לא את השכן, כי מבוגרים לא משתנים במהירות כזו) שפשוט צמחה תוך חודשיים-שלושה לגובה ולרוחב וקדימה ואחורה... ומהתשובה הרפויה אני מבין שזו בעצם מישהי שלא ראיתי מימי וכעת היא עומדת קרוב לדלת וכנראה מתפללת שאני לא איזה זקן אשמאי חובב קטינות.

זה לא רק פלוסים, הדימנסיה המתקדמת הזו. יש בה גם כמה מינוסים פה ושם.

קלייטון.ש

Well-known member
הזכרת לי פוסט של דבורית שרגל

מהימים שעוד כתבה על עצמה, ובו היא מספרת שיום אחד דופק בחור על הדלת, מציג עצמו כשכן מלמטה, מספר שננעל מחוץ לדירה, ומבקש הלוואה של 150 ש"ח כדי לשלם למנעולן. היא לא מזהה אותו אבל אומרת שהיא לא מכירה את כל השכנים ולא נעים לה להגיד ולסרב. כמובן שהוא לא שכן אלא רמאי, שמנצל בדיוק את אי ההכרות של אנשים בימינו עם שכניהם.
הקישור לפוסט:
https://dvoritshargal.com/2009/01/22/זר-דופק-על-דלתי-לידיעת-מחלק-הונאה/

diday

Member
הנפנוף לשלום מזכיר לי את השיטה

שהייתה לי לעצור טרמפים.
כחייל עצרו לי. אחרי הצבא היה הרבה יותר קשה. כשנוכחתי שלא עוצרים, נופפתי עם היד כאילו שאני מכיר אותם. תמיד עצרו. ופרט לפעם אחת, תמיד לקחו אותי.

ואם טרמפים. לפני כמה שנים ביקרתי בארץ לבד והחלטתי לנסות להשתמש רק בתחבורה ציבורית. באזור ים המלח שבו התחבורה הציבורית דלילה יחסית, הופתעתי שעצרו לי מיד כשניסיתי לתפוס טרמפים.

מעניין, הרי אתה גר היום באיזור כפרי

איך זה אצלכם, עוצרים טרמפים? ורק למי שמכירים, או שגם לזרים... או שלאף אחד לא ולמי שאין רכב נשארת רק התחבורה הציבורית?

diday

Member
אין דבר כזה יותר

בתחילת שנות השמונים כשטיילתי באירופה, זה היה תמיד בטרמפים - לא היה לי כסף ליותר מזה.
אז זה היה מקובל. כבר הרבה שנים שלא.
במקום טרמפים יש פורטלים של שיתוף נסיעות תמורת תשלום קטן, דבר שמוריד את הסיכון לבחורות צעירות, בעיקר אבל לא רק להן, בערך לאפס.

diday

Member
ואני לא גר באזור כפרי, אלא יש לי את הפריבילגיה

מדי פעם לנסוע לכפר לנשום מעט שקט ומרחבים.

טוב, טבעי לגמרי מצידי - אני ממהר לומר להגנתי - לראות אותך

כתושב הכפר לגמרי. השלכתי עליך את אחד מחלומותי הבלתי מוגשמים.

צליליתה

New member
הזכרת לי איך קרמר ניסה לארגן את הבנין , וסיינפלד מנסה להמנע

בעיקר מהחובה של כולם לנשק את כולם

למעלה