ערב תוסס במיוחד אתמול באולפן

ערב תוסס במיוחד אתמול באולפן

היו איתי שני טכנאים מתחילים - החברה מהסדנה, שהיתה ממש מצויינת, וחבר ותיק לעבודה מימי אל על - והאווירה היתה מצויינת. כמו שזה נראה, החברה תישאר איתי לעוד שידור או שניים בלבד כי החבר רוצה מאוד ללמוד ולהתחיל להפעיל. כבר אתמול התאפשר לו להפעיל את המערכת כמה פעמים.

הקלטת התכנית (הקובץ האחרון):

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1Ri6GeCHm3fL9yIuBO--pdtV3z2wuds0r

צליליתה

New member
איזו אנרגיה....

כיף לכם! ועכשיו כיף גם לי

תודה על המוסיקה הנהדרת
בוקר טוב, שבת שלום

סופהו

New member
כנראה אנטי וירוס שומר שבת

מפחיד אותי שהקבצים בלה בלה בלה.. ועלולים לפגוע לי במחשב

צליליתה

New member
גם אצלי הופיעה הודעה כזאת

וזה בגלל גודלו של הקובץ, לא בגלל שיש חשש לוירוס (זה לא אומר שאין חשש לוירוס). בכל מקרה, אני משתמשת מק, הרבה פחות פוחדת מוירוסים מהגולש המומצע. בכל שבוע שמה נפשי בכפי, ופותחת

בינתיים....הכל בסדר

סופהו

New member
צודקת.. מזהיר לגבי הגודל ושהוא עלול לגרום נזק למחשב שלי

אני משתמשת כרגע במחשב של חתני, מעדיפה להישאר איתו ביחסים טובים.

עם החתן כמובן.

אהה, ההודעה הזו... למיטב הבנתי עולה הודעה כזו לגבי כל הקלטה

בסדר גודל כזה בגוגל דרייב. אין שום אינדיקציה שיש בעיה, לא שם ולא באתר התחנה. הבעיה היחידה שיש לי בהאזנה לקבצים היא... חוסר סבלנות, כי קשה מאוד להקשיב למלל בלי לשמוע גם את כל המוזיקה, וזה מתארך מדי לטעמי. אין אפשרות דילוג קדימה. שומע טיפה, מתייאש וסוגר. חבל, כי אני רוצה להתרשם מאיך אני נשמע כדי לתקן את הדרוש בשידור הבא - בתחנה הקודמת זה עזר לי מאוד - אבל אני נאלץ להסתפק בהתרשמויות של מי שהאזין בעצמו ושיתף אותי...

(ומנצל''ש להערה כללית: לפעמים אני מצרף להודעות שלי כאן איורים שלא ממש קשורים לנושא או רק מתקשרים בדרך אסוציאטיבית מסובכת ולא ממש משמעותית... אז זה רק בשביל הדקורציה. הנה, למשל זאת):

למעלה