לילה טוב

בוקר טוב לפורום ולרואן אטקינסון/מיסטר בין החביב.

סיימתי את קפה הבוקר ועכשיו לענייני הבוקר. (סידורים לסוגיהם).

את יכולה להלוות לי כמה סידורים? אחזיר לך בהזדמנות הראשונה

הסידור היחיד שלי הבוקר יהיה לרדת לבית המרקחת לקנות כדורים ללונה. אתמול אמרה לי הוטרינרית מביה''ח להפחית לה שוב את הסטרואידים בחצי, וזה ממש מוצא חן בעיני. היא אנרגטית ובמצב רוח טוב. הסידור בבית המרקחת ישתלב בירידה הבאה - זה נחשב?

שילה1

New member
בטח.הכל נחשב ובעיקר-

לונה המבריאה ומצב רוחה הטוב.מעולה.
וגם..זה שהכינותי לראשונה:מרק קייל וחמין ספגטי.

באמת הלכתי לבית מרקחת הבוקר. גם ניקיתי את הסלון,

המסדרון והמדרגות. וגם בישלתי.

למה יש לי הרגשה שה"ניקיתי את הסלון" שלך הוא לא ה"ניקיתי את

הסלון" שלי, ושהסלון שלך קצת הרבה יותר נקי משלי?

אבל לפחות לא השארתי את העלים היבשים שהרוח העיפה פנימה מהפיטנגו במרפסת ואת האוכל היבש שלונה פיזרה כשחיפשה בהתלהבות איפה החבאתי לה את חתיכות הכנפיים המבושלות (רמז: מתחת לאוכל).

צליליתה

New member
תמיד מסקרן אותי איזה סידורים אנשים עושים

באופן אישי, אני נוטה לומר: אני הולכת לדואר, למוסך, לרופא שיניים, וכו. סידורים תמיד נשמע לי מסתורי ומסקרן, ותמיד הרבה יותר מעניין מהמטלות שלי.

הבוקר במעלית שעולה לסופר פגשתי אקס שכן. אמרתי לו משהו כמו יום שישי יום הסופר (כי כבר נפגשתי איתו שם לא פעם) והוא אמר לי לא סופר, סידורים. טוב. אז בקניון הזה יש מכון כושר, ושם לא ראיתי אותו, קולנוע, מרפאות, ששם לא הייתי בעצמי היום, סופר, סופר פארם ומלא חנויות. איזה סידורים אפשר לעשות בחנויות? יש למשש, למדוד, לגהץ כרטיס. אבל סידורים? בטוח אני מפספסת כאן משהו.

סופהו

New member
לסדר את התצוגה על המדפים??

סידורים זו תשובה דומה לתשובה בסדר, או הכל טוב , לשאלות "מה שלומך" או "מה העיניינים".
יעני, לא בדיוק מתחשק לי לפרט לאן מועדות פני ומה אני עושה פה, אז סידורים..

התמונה מעניינת ומסכימה עם פרשנותך. אני רק נמנעת מפרוט

המטלות ע״מ למנוע שיעמום אצל הזולת.

הקניות שתארת שייכות לקטגוריית הסידורים אצלי.

התוצאה טובה, העשייה לא מהנה. סידורים אצלי זה בישולים, נקיונות, קניות וכד׳. בקיצור: סקס. סידורים, קניות, ספונג׳ה.

למעלה