בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו

בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו

בשביל עצמנו השבוע? אז השבוע בנוסף לבילויים האהובים עלי, התחדשתי בבגדי חורף לעבודה וליומיום. מה אתם עשיתם בשביל עצמכם?

שילה1

New member
אז ככה:השלמתי תיקונים ושיפורים בבית,

ביליתי נהדר עם הנכדים ועם קרובי משפחה,קניתי מייבש כביסה(הקודם נתרם למי שזקוק) ,הצטיידתי בסריגים נעימים,מלאתי את הפריזר בניוקי ת"א וסלק(חיוני בחורף.עם מרק וגולש ,או ככה סתם עם שמן זית ועשבי תיבול או שמנת סויה)והחשוב ביותר- טיפול שיניים שדחיתי מרוב פחד.עובר מעולה. ואלו חלק מהדברים...

איך אני מבדיל בין מה שאני עושה למען מישהו אחר למה שאני עושה

למען עצמי? קישרתי בין מנהל התחנה לחברה יקרה שלי ובעלת אישיות רדיופונית יוצאת מהכלל, ואישית יהיה לי כיף גדול אם שוב נשתף פעולה באותה תחנה, כמו בעבר...

אז זה נחשב למען עצמי או לא, והאם זה בעצם חשוב לעשות את ההבחנה הזו? לא בטוח.

מחר אני משדר עם חברי בני, האיש הטכני, לבד באולפן: המנהל החליט שאנחנו כבר מספיק גדולים לזה; קיבלתי אפילו מפתחות לאולפן. אז זה בטח לא משהו שעשיתי למען עצמי, ובכל זאת אני גאה על הצהרת האמון הזו: מדובר בתחנה גדולה ומקושרת הרבה יותר מהקודמת, שגם בה שידרנו לבד.

אני עדיין מופתע וגם מוקסם מכמה מקום הולך הרדיו ותופס מקום בחיים שלי. הענין שלי בתיאטרון ירד קצת כי אנחנו מדשדשים לטעמי יותר מדי זמן באותו תחום (אימפרוביזציה) והטיימינג ממש מוצלח.

אז גם אם לא אני עשיתי את כל זה, תודה למי שעשה את כל זה למען עצמי. כן, אני מתכוון אליך, אלוהים.

צליליתה

New member
בוקר אור יום שלישי פעמיים כי טוב

למען הזולת - קיבלתי עלי ביבי סיטר בהודעה קצרצה, ועזרתי לבתי. למען עצמי - קיבלתי חבילת מתיקות חייכנית. גם וגם. לא רק בביטוח

הייתי בסרט בלייד ראנר 2048. מישהו ראה? אז ברור שהגעתי בהתרגשות ענקית, המקורי היה, לדעתי, אחד הסרטים הטובים שראיתי ever. שנים אחרי שכבר לא היה לי מכשיר וידאו בבית, וכבר העפתי את כל הקלטות, עדיין שמרתי על בליידראנר מכל משמר.

ואז התברר לי שלמרות שזה הסרט הטוב ביותר איבר, אני לא ממש זוכרת את הפרטים. לו סינימטק חיפה היה מתנהג כמו סינימטק הייתי מצפה שיקרינו את 2 הסרטים בסמיכות מסוימת. אין דרך שבא לי לראות את זה על מסך קטן.

אז הייתי בבליד ראנר 2048. סרט מדהים ביופיו, מבחינת ה art. סיפור ארוך וחופר, איטי מאוד ולא מאוד מהודק. בשלב מסוים, זה שישב לימיני אמר :תראי שיהיה ככה וככה, ואני אמרתי לו, דווקא בגלל שנראה שיהיה ככה וככה, זה לא יקרה. וצדקתי. אני בדרך כלל יושבת בסרט ונמצאת בדיוק בנקודה בה אני צופה, לא רצה קדימה ומפענחת מי הרוצח. ואם בסרט הזה, עוד בחלקו הראשון, עליתי בקלילות על הטוויסט - זו לא ממש מחמאה לתסריטאי.

שורה תחתונה - חייבים לראות בגלל המקום של בלייד ראנר בקולנוע ובתרבות בכלל. כסרט קולנוע - לא ממש חייבים.

את המקורי, של רידלי סקוט (של מי החדש?) ראיתי הרבה פעמים

ותמיד אהבתי. אחד מסרטי המד''ב הבודדים שאהבתי ממש.

אם בלייד ראנר 2048 מדהים ביופיו, מבחינת ה-art, שווה לי ללכת בשביל זה לבד.

וגם בשביל הטוויסט.

צליליתה

New member
כשהסרט יצא, או עמד לצאת

עיתונאים שכתבו סיפרו שהם התבקשו לא לספר דבר או חצי דבר על העלילה. מה שכמובן יצר אצלי ציפיה לעלילה מותחת ורבת תפניות.

אז לא. זה ממש לא. וגם הטוויסט לא מאוד מפתיע.

ואני יושב כאן ושובר את הראש איזה סרט שלו ראיתי

נשברתי וחיפשתי (הכיתוב הצרפתי: Denis Villeneuve) ומצאתי רק את סיקאריו. הבנתי שהוא עשה עוד הרבה יותר מזה.

שילה1

New member
בהחלט מעשה חיובי וחשוב.אני קניתי שניים.

אחד-לבתי שחגגה כך וכך חורפים או סתווים ואחד-לאוסף שלי.
ועם כל זה-חורף-יוק!

La Milagrosa

New member
פה חורף חורף. אמנם בקושי יורד גשם, אבל קרררר

בבוקר כשאני יוצאת מהבית האוטו מראה לי טמפרטורה של 3 מתחת לאפס.
אחה"צ איזה 8 מקסימום. אפשר להשתגע.

איפה זה פה, מילה? תזכירי לי... אבל מגפונים הם פייבוריט גדול

אצלי עוד מימי הביטלס. עד היום יש לי זוג כמו זה מימין.

ושלחתי היום לתחנה את התכנית של מחר. זו תמיד רווחה עצומה

(וחשק גדול לשבת כבר לשדר אותה... כי אני באמת אוהב את מה שיצא לי.)

למעלה