"זה מאוד לא הגיוני שמטפל ממין זכר יחליף חיתול לילדות"

"זה מאוד לא הגיוני שמטפל ממין זכר יחליף חיתול לילדות"

החברה למתנ"סים נכנעה ללחץ ההורים בגן ילדים בקדימה-צורן והביאה להתפטרותו של גנן רק בגלל מינו.

כתבה בוואלה על סיפור שלא מביא שום כבוד לישוב כולו:

הגנן שאולץ להתפטר מגן ילדים בלחץ ההורים: "חלק התנצלו, רבים תמכו"

https://news.walla.co.il/item/3105904

אנחנו חיים בחברה ובתקופה בה שואפים לשוויון מגדרי ומגנים שובניזם גברי, ופתאום סיפור כזה. לא אתפלא אם חלק מהאמהות החשוכות האלה הן דוגלות קולניות בזכויות האשה ומחזיקות מעצמן לוחמות נאורות.

האם הייתם מוכנים שגנן יטפל בילדיכם או בנכדיכם בגן הילדים?

קלייטון.ש

Well-known member
צודקים, לא מתאים בחברה שלנו שגבר יטפל בילדות

מבין לגמרי את החשש מפדופילים שהם בדרך כלל גברים.
מעבר לכך שהשיוויון שמדברים עליו הוא השוואת מצבן של נשים לגברים ולא ההפך, גם לא הגיוני להוביל את מהפכת השוויון על חשבון הורים לילדים קטנים ועל חשבון הילדים עצמם.

יוסי ר1

Active member
אני חושב שצריך לאפשר ביקורת ומעקב, ולא לפסול

על הסף.
אם המטפל הנ"ל טוב, וזוכה לתמיכת ההורים, אפשר למצא פתרונות שיניחו את דעת החוששים.

צליליתה

New member
אני מכירה גנן נפלא

שהוא בעיקר בן אדם מקסים, והייתי נותנת לו בשמחה ילדים, נכדים וגם נינים (הלוואי ואזכה!), לא למרות שהוא גבר, אלא בגלל שהוא פשוט בן אדם שאני סומכת עליו.

יחד עם זאת, ואתם יכולים לקרוא לי חשוכה, כשמדובר על גברים גננים באופן כללי, אני הייתי בודקת בזהירות רבה. ברמת העיקרון, אני בטוחה שגברים יכולים להיות גננים מעולים, ויתרה מכך, רצוי מאוד שילדים יחשפו לטיפול של גברים גם בגיל צעיר.

בפועל, כמי שגדלה בחברה שבה לבעלי כוח ועמדה (מפקדים בצהל, נשאי מדינה, וכו) מותר (״מותר״) לעשות בגוף של אישה מה שבראש שלהם, קשה לי לסמוך על גברים ליד איברי מין נשיים.

למעלה