ברוך שפטרנו מ"הוט" אחרי שנים של מחיר מוגזם.

ruven7

Active member
לא עברתי לאף אחד

ליתר דיוק-החלפתי תשתית לבזק במסגרת שוק סיטונאי באינטרנט בו ספק האינטרנט שוכר או קונה רוחב פס מבזק (הוט אמורים להצטרף) ומוכר ללקוח בעלות מופחתת ולגורם אחד (אצלי בזק בילאומי).
הפכתי את הטלוויזיה לחכמה עם סטרימר,הכל כולל טלפון קווי עובד על ווי פיי עם ראוטר של בזק בינ"ל ואני רואה את הטלויזיה על האינטרנט פרט לערוצים ישראלים-עידן פלוס.יש שפע סדרות וסרטים באתרים שונים שלא לדבר על האפשרויות בקודי שדורש קצת סבלנות.
בשורה התחתונה,400 ש"ח לחודש הפכו ל-150 כולל הגנות (אנטי וירוס ותוכנות נגד כופר ונסיונות גניבת סיסמאות)
זה לא מושלם,לפעמים הטלוויזיה נתקעת קצת אם האינטרנט לא עובד כהלכה ובמקרה זה אני מאתחל ע"י ניתוק הסטרימר וחיבורו מחדש.

כלומר, הספק והתשתית שלך כעת הוא בזק בינלאומי? הם גם סיפקו לך

את הסטרימר (ואז גם יש לך אפשרות לתמיכה טכנית מהם)?

כל זה די סינית בשבילי, ואני מחפש לפני הכל משהו ידידותי ככל האפשר למשתמש.

ruven7

Active member
בזקבינ"ל משמש מבחינתי שרת ותשתית ומשלם להם

עבור האינטרנט והטלפון.
הסטרימר (מזרים מדיה) לא קשור אליהם,גם עידן פלוס לא.קניתי בנפרד,הוצאה חד פעמית סבירה.
הסטרימר וקופסת עידן פלוס מחוברים לטלוויזיה מאחור בכבל ליציאת HDMI והמעבר ביניהם עם השלט קל מאד.
הם תומכים כספק ותשתית, תקלה בסטרימר למשל אינה באחריותם.כל נושא התמיכה האינטרנטית/טלפון-כן.הם מספקים את הראוטר-נתב-שהוא למעשה לב המערכת ומשדר למחשב באמצעות כרטיס בצורת אנטנה שאפשר לרכוש בקלות ולטלוויזיה דרך הסטרימר.
כמובן שאתה יכול לקנות ראוטר אם עדיף לך דגם מסויים.יש מבחר גדול ומבלבל,סטרימר עדיף זכרון ram 2 ג'יגה על פני 1.כנראה שהטובים הם של חברת Xiaomi במיוחד דגם mi-box אני הסתפקתי כרגע בX96
נשמע קצת ארוך ומסובך אבל בפועל פשוט.אני משתמש בעכבר אלחוטי במקום שלט הסטרימר,נוח לי והטלוויזיה מתפקדת כמחשב לכל דבר.

אני מעתיק ושומר את כל זה לבוא היום. נדמה לי שהטלויזיה שלי

קצת מיושנת ובלאו הכי מתקרב יומה, אז אתחיל בה ואתקדם בהתאם. אני קצת מה שנקרא אולד טיימר...

ruven7

Active member
היתה לי טלוויזה מהגדולות עד לפני כחצי שנה-שנה

קניתי בהזדמנות שטוחה 42" ואין בכלל מה להשוות.
וסטרימר בכמה מאות שקלים בארץ ופחות ביבוא הופך אותה לחכמה אלא אם תקנה כזו מלכתחילה מה שיהפוך אותו למיותר.
העולם עובד על וויי פיי.

ruven7

Active member
הקופסה של עידן פלוס מכילה גם אפשרות לUBS אז הדיוידי מיותר

Ron W

New member
מהראוטר למחשב עדיף חיבור רשת פיזי

ככה אצלי הראוטר בן 10 כולל יציאות ל4 מחשבים + wifi
שמשמש יותר את הסמרטפון ואורחים נדירים..
היתרונות בחבור קווי: מהירות וחסינות מהפרעות
פחות קרינה הן מהראוטר והן מהמחשב
וכן אפשר לזהות אם עולים לך על הרשת האלחוטית
הנורית wlan תהבהב גם כשלא אתה משתמש..
אישית פחות מתחבר לעבוד על טלויזיה כמחשב
למרות שהיא 40" ותמונה מעולה לצג מחשב יעודי
יש עדיין איכות שונה ותמונה רגועה ומדויקת בהרבה
צגי מחשב מעל 30" גם עולים בהתאם (פי 2 מטלויזיה)
כל הכבוד על ההתנתקות והסטרימר - עוד לא התחברתי לזה..

ruven7

Active member
נכון-חיבור פיזי עדיף

אצלי יש כנה יציאות,מה שאני לא בטוח אם אפשר לחבר ל ethernet בסטרימר ולאיזה יציאה בראוטר
אני לא משתמש כמחשב,לא רגיל ולא ממש נוח מבחינת הקלדה באלחוטית
אתה יכול גם לשקול מעבר לאחת החברות הקטנות יותר אך המבחר שלהן לא מי יודע מה

למעלה