"סבתא סבתא, למה הגוף שלך כל כך יפה?" "כדי שייצאו לכם העינים,

"סבתא סבתא, למה הגוף שלך כל כך יפה?" "כדי שייצאו לכם העינים,

זה למה".

קראתי כעת על כל הסקנדל סביב תמונת השער בביקיני של רובי פורת-שובל, הסבתא או העוד-מעט-סבתא או מה שלא יהיה, העיקר שבת 60, ובעיקר על התגובות החמוצות כלפיה.

"הבת שלי בחודש תשיעי, ואני נרגשת וממש גאה שאני הולכת להיות סבתא. יש כאלה שלא רוצות שיקראו להן סבתא, אני הולכת להעמיד את הנכדה בקצה הגינה שתקרא לי 'סבתא'. הייתי מוכנה לסבתאות אולי עוד לפני שהייתי מוכנה לאמהוּת, אבל זה לא אומר שאני אחיה לפי תכתיבים של אנשים אחרים. אני הולכת עכשיו וגם אמשיך ללכת עם מכנסיים קצרים וגופייה."

המחשבה הראשונה שעלתה בדעתי היא שהיא נראית כמו מיליון דואר, ומיד אחרי זה הבנתי שזה בדיוק מה שנשים אחרות מרגישות כלפיה: מה שעניים מרגישים כלפי עשירים.

http://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5006835,00.html

סופהו

New member
"הבעיה היא יותר בהודעה שפותחת את השרשור הזה מלכתחילה"

ניסיתי לא להגיב. כמו עוד ארבעים ומשהו שלא הגיבו... וקיויתי שהשרשור ייעלם כפי שבא.
גם פה "הבעיה היא יותר בהודעה שפותחת את השרשור הזה מלכתחילה"
מוכר?
כן, זו שורה מהשרשור שעסק בנוער ה"נחמד" בחו"ל..
אם שם נטען שהשורה הפותחת בעייתית והסרטון ההוא היה מיותר לחלוטין, לטעמי- גם הכתבה הזו והבאתה לכאן.
היא נראית טוב, אז??
לדון בגופה ? חסר טעם.
(ואח"כ עוד ניתקל פה בעוד קצת הערות מבזות וסרות טעם ??)

אני מהמפרגנים, ומכל הלב, ועיקר הענין בעיני הוא חוסר הפירגון

אני כועס כשמביאים תמונות של 'מי שהיתה' (או שהיה) לצד תמונות ישנות בהיותן בשיאן. זה מה שאותי מרגיז.

תמיד אהבתי את התמונות החתיכיות של שחקנים שנשארו חתיכים גם בזקנתם - הראשונים שאני נזכר בהם כרגע הם שון קונרי ופול ניומן. יש בי הרבה הערכה למי שהשקיע וטיפח את עצמו ושמר על מראה מעורר קנאה. כמו רובי פורת שובל, למשל.

סופהו

New member
אנחנו

נישאר חלוקים בדעותינו.
לא הצלחת לשכנע אותי בחשיבות ההתעסקות בגופה ובמראה שלה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
כל הכבוד לה

בצדק היא גאה בעצמה.
גוף כמו שלה דורש עבודה ומשמעת יומיומית כל החיים.
מעניין מה סדר היום שלה מבחינה זו, תזונה, פעילות גופנית.

גם אני הסתקרנתי וחיפשתי בכתבה. "זו כמובן גם גנטיקה, אבל

יש לי הרגלים טובים. אותי, למשל, עוגה מגעילה. אני לא אוהבת מתוק, יש לי תשוקה למלוח. בגלל העבודה שלי אני אוכלת ארוחת ערב בשש וחצי, אין לי נשנושים מול הטלוויזיה ואני לא שותה מיצים או משקאות מוגזים, רק מים...

"אצלי העניין הוא שימור ותחזוק של העור, שייראה בריא ורענן. אני מזריקה במצח לפני צילומים, ועושה טיפולים כמו החדרת חמצן, מזותרפיה וטיפולי מיצוק של הפנים והגוף.

אני כל יום עושה ספורט. אין ארוחות חינם. אני מתאמנת בחדר כושר עם מאמן אישי, עושה שיעורים בסטודיו סי ויוצאת להליכות. כל ערב לפני הצגה אני עושה מאחורי הקלעים סדרת תרגילי בטן, ישבן וידיים שעובדים על חיזוק ומיצוק. אני יכולה לזהות מקילומטרים אדם שמתאמן, או להפך – את אלה שנכנעו לחיים, הרימו ידיים ולא עושים כלום עם הגוף - מכניסים לפה מה שהם רוצים ולא מתאמנים. ספורט שומר אותך צעיר".

קראתי את זה יותר מפעם אחת... ומכל זה אני רק שותה מים. טוב, גם זה חשוב.

קלייטון.ש

Well-known member
מעניין שהיא רואה את העבודה על הגוף כמלחמה בחיים

ואלה שלא כמוה נכנעו במלחמה נגד החיים.
גם אני חושב ששמירה על גוף וכושר דורשת מאמץ ומשמעת, אבל לא ממש מלחמה.
נוצר רושם שדי קשה לה ושהיא לא נהנית.
גם חשוב לה להישאר צעירה, למחוק את הגיל.

לא מאמינה!!!!!

היא עוד מעט בת 60????????? כזה גוף ?????? בטן כזו שטוחה??????????
או פוטושופ או טעות בכתבה!!!

למעלה