בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו בשביל

בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו בשביל

עצמנו השבוע? ובכן אני עדיין בשגרת חופשה. מצליחה לישון עד מאוחר יותר בבוקר, כלומר להתעורר עם אור ראשון ולא לפני...
עושה קצת עבודות בית, יוצאת קונה וכו׳.התחדשתי בגוונים ותספורת והרבה שעות מזגן. ככה זה עם חופשה באוגוסט.
ומה אתם עשיתם בשביל עצמכם?

קלייטון.ש

Well-known member
בפו הדוב יש קטע מפורסם

בו פו הדוב שואל את החזרזיר "איזה יום זה?"
החזרזיר עונה "זה היום"
ופו הדוב אומר "היום האהוב עלי ביותר".
אני אוהב את יום שלישי, בזכות ארוחת הצהרים של יום שלישי שלא מכילה ירקות בכלל.

צליליתה

New member
ירקות זה העונש?

מה החלק האהוב עלייך בצלחת?

ואיך אתם אוכלים: קודם את מה שהכי טעים או קודם את מה לא ממש , ויש על הצלחת רק כי צריך?

(מכיוון שאני זו שבתורנות מטבח תמידית, רק כי צריך, כבר לא כל כך נראה על צלחתי)

קלייטון.ש

Well-known member
שאלה מורכבת שאני מתחבט בה תקופה שכבר מתחילה להיות ארוכה

הדיאטה הקבועה שכבר מזמן הגיעה ליעד, וההתייחסות לאוכל שנדרשת להתמיד בה, הפכה במידה מסויימת לבעיה בעצמה.
באופן כללי בחשיבה הזו שקיימת גם אצלי אוכל קיים רק בשביל להכניס לגוף קלוריות וחומרים מזינים. לשאלת ההנאה אין חשיבות בכלל. אם האוכל שנמדד בערכים התזונתיים שלו גם טעים, אז יופי. אם לא אז לא.
לכן הארוחות שלי מבוססות על פירות וירקות כל יום, אוהב או לא אוהב.
חוץ מיום שלישי שבו יש הפסקה, בעיקר כדי לשמור על השפיות.
(לפעמים השכנים מזמינים אותי לארוחת שבת, אבל אז יום שלישי מבוטל)

?Are you talking to me

כשאני יושב לארוחה מסודרת - מה שלא קורה לעולם אצלי בבית - אני אוכל רק מה שטעים לי וקצת מכל דבר בסבב, כך שכל המרכיבים ייגמרו באותו זמן.

בבית אני אוכל מתוך קערית כשהאוכל מסודר בשכבות (הירקות המבושלים על הקינואה, השקשוקה על פרוסת הלחם בתחתית, הגיבץ' על - תחזיקו חזק - הפסטה, וכו') כך שהכל מגיע לפה מעורבב במדויק.

בכל אופן, אין אצלי תוספות 'כי צריך'. הכל בא בקטגוריית 'הכי טעים'.

צליליתה

New member
הכנתי מוקפץ ב 5 צבעים לצהריים

והיה לי נס קטנטן: היה לי שום, זנגוויל טרי, כוסברה, ליים וגם צ׳ילי אדום.

איפה מוגש האוכל הזה? לא נראה לי שמקום עבודה יגיש ארוחה נטולת

ירקות לגמרי.

לי קשה לראות את עצמי אוכל ארוחה כזו, ועוד נהנה...

לא דבר גדול: שטפתי את הפילטר של המזגן. בסך הכל לפתוח

שני קליפים, להוציא את הרשת ולשטוף במקלחת. משהו שאני עושה פעמיים-שלוש בשנה, וכל פעם נדהם מחדש ממה שיוצא ממנו. איזה שיפור באיכות חיים, בחיי, לא רק פיזית אלא גם בהרגשה...

אבל ליהנות מלהתעורר עם אור ראשון זה מעשה שמדהים אותי בכל פעם מחדש. לא עשיתי אותו מיום שפרשתי, ולמעשה אני הולך לישון לא הרבה לפני אור ראשון...

ruven7

Active member
מקווה שבזק עדיף

שכנים שלי מרוצים
הוט זה כבל פס רחב אבל מתחלק לכמה שימושים ויכול להיות שבין דירות.בזק ייעודי לדירה ותלוי במרחק מארון הסעף כך שיכול להיות מעולה או פחות..

צליליתה

New member
בוקר אור, יום שלישי פעמיים כי טוב

הכי שוס, לא מה עשיתי בשביל עצמי, אלא מה היקום עשה עבורי.
היה לי סידור קטנטן במקום נטול חניה בעליל, שדחיתי מיום ליום. עכשיו עברתי שם עם המכונית, ותפסתי מקום חניה גדול ומרווח, בול בפתח, ועוד בצל.

אני עשיתי לעצמי בתחום התרבות. סיימתי לקרוא את סוס אחד נכנס לבר, של גרוסמן. יש לי קצת בעיה עם גרוסמן - מתחילה לקרוא, מתייאשת מהחפירות, זורקת את הספר, מתחילה שוב, וכו. הספר הזה הוא קצר, קולע ובוקס בבטן. וגם שונה מספרים אחרים שקראתי, לא רק של גרוסמן. נראה שלא סתם קיבל השנה את המאן בוקר.

ראיתי הרבה סרטים. נהוג לומר שבאוגוסט עונת המלפפונים, אבל עכשיו אצלנו בסינימטק אנחנו מקבלים שאריות מפסיטביל ירושלים, ובהחלט, יש מה לראות. ראיתי את חיים חדשים של הצרפתיה קאטל קילוורה, את הבת של אפריל, של מייקל פראנקו, עם אמה סוארז הנהדרת, ומאוד התרשמתי מהסרט של פרנסיס לי הבריטי, ארץ אלהים. (אזהרה או הבטחה: המון סקס הומוסקוסואלי ). ראיתי גם את תברח, של ג׳ורדן פיל, לא מהפסטיבל, שלדעתי מוקרן עכשיו בבתי קולנוע מסחריים. לו הייתי יודעת עד כמה הסרט אלים, הייתי מוותרת, ואני שמחה שלא ידעתי, כי אם מדברים על קולנוע, זה סרט מרתק. סרט ביכורים לבמאי, שלא פחד ללכת עד הסוף, משלב ג׳אנרים, מצטט ממלא סרטים (בטח פיספתי המון), ויש גם שחקנים מענינים וצילום מעניין. הסרט מדבר על שחורים ולבנים באמריקה (הסרט נעשה בימי אובמה, אבל היום, לאור הטראמפ, מקבל עומק נוסף). גם אם האמירה החברתית טיפי בעיתית, יש עוד הרבה רבדים ואמריות על דברים אחרים, למשל, על ראיה ועל צילום, בקיצור, סרט שונה מסרטים אחרים שראיתי, ובהחלט שווה צפיה למי שמסוגל להתמודד עם האלימות.

יום נהדר לכולם

לפי ההערה לגבי 'ארץ אלהים' אני מבין שבעצם את לא ממש יודעת

לאיזה סרטים את נכנסת, נכון? הרי עוד אין עליהם ביקורות בעיתונות.

יש לך דרך אחרת לסנן ולהחליט?

למעלה