בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב מירושלים.

בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב מירושלים.

אז אנחנו בירושלים נהנים מהעיר היפה והמעניינת הזו. לנים בדן פנורמה. חם במשך היום ואוויר כיפי בערב.
בסופ״ש ראינו את הסרט ׳המטפלת׳. סרט טוב ומעניין.
מה אתם עשיתם למען עצמכם השבוע?

צליליתה

New member
בוקר אור, יום שלישי פעמיים כי טוב

לא מאמינה שכבר יום שלישי
איך הזמן עובר מהר כשמזיעים....

אז פחות או יותר סגרתי את המטבח, בגפי מנשנשת בעיקר ענבים, תאנים, וכיוצב, פה ושם, גוררת או נגררת למסעדה. (אל דאגה, לקראת סופש, יפתח שוב לארוחה משפחתית מרובת משתתפים)

המורה ליוגה הקבועה והאהובה עלי יצאה לחופש ארוך מאוד. המחליף אינו לטעמי. לקחתי את עצמי לשיחה, ואמרתי, או שאת מוצאת לך מורה אחר לבינתיים (ומכל מיני סיבות, דברים לא לגמרי הסתדרו) או שאת מגיעה ועושה את השיעור כמו שצריך, ונהנית ממה שאפשר להנות. אז באתי, עשיתי, נהניתי. לא חוויה משנת חיים, אבל שיעור יוגה. אני לא יכולה לשלוט במה שהמורה הזה עושה, אבל אני יכולה לשלוט במה שאני חווה. ושלטתי. וזה בהחלט שיעור שלמדתי על מזרן היוגה.

בוקר טוב, תהני מירושלים!

סופהו

New member
מה ארוחה, מה?

הודעתי שעד סוף אוגוסט המטבח בחופשה.
מי שרוצה לאכול, או שיביא, או שיזמין, או שיסתפק בארוחה קלה שאינה מצריכה התעסקות במטבח.
אם חופשה, אז שתהיה חופשה.
בחמש וחצי לפנות-לפנות בוקר, שמעתי "בוקר טוב, אני הולכת לשחק בברביות".
חושך בחוץ. מה לשחק?
פיייייייייי
הנכדה שהזמינה עצמה לבלות פה, העירה את השמש.
החלק הזה- לא הגֵּנִים מהצד שלנו.

יומנעים ושפוי לנו.

כנראה שלי ולנכדתך גנים משותפים: גם לי יוצא להעיר

את השמש לא מעט פעמים. גם בלי שעון מעורר. מבאס.

סופהו

New member
תיהני

אני, כפי הנראה, אעלה לירושלים רק אחרי אוגוסט..
אחרי הביקור במוז"א בשבוע שעבר והביקור המתוכנן במוזיאון ת"א, צריכה קצת הפוגה מכמויות הילדים.
חופשה נעימה.

הפן הטכני של הפעלת השידור בתכנית שלי הטריד אותי מהיום הראשון

קיוויתי שאתרגל להגיש מוזיקה ולהפעיל את האולפן לבד בו זמנית, אבל זה לקח יותר מדי זמן. כבר לא היתה לי סבלנות.

הזמנתי חבר ותיק, איש מחשבים מיומן ואוהב מוזיקה לבוא לשבת איתי כטכנאי. הרעיון התגלה כמוצלח עד שגור חתולים אחד ניתק את השידור ביום ה' שעבר. ראינו בזה קטע, צחקנו וסגרנו את התכנית בלי להגיד שלום. עד הפעם הבאה.

הבחירה בחבר הזה היתה הברקה גדולה, עבורו עצמו ועבור האולפן אבל בעיקר למען עצמי. חזר לי הכיף לשדר.

התבקשנו לשדר אתמול תכנית שלא מן המנין כפיצוי על זו שנקטעה, אבל הרגשתי שאני טוחן מים. לא היה לי ממש מה להגיד: כנראה שאני צריך את השבוע הזה בין תכנית אחת לשניה כדי למלא מצברים. הודעתי שלא אשדר ביום ה' (מחרתיים), וגם זה דבר שעשיתי למען עצמי.

כעת נשאר רק לקוות שהתחנה תחזיק מעמד, בלי קשר אלי, ותמשיך לשדר.

קלייטון.ש

Well-known member
שמעתי על ירושלים, יורד שם שלג לפעמים

נמצאת עקרונית בישראל אבל בכיוון לא נכון מתל אביב.

ruven7

Active member
מצאתי בנטפליקס את עונה 2 של "צוות עקרב"

שאין בהוט.
אחלה סדרה,נהנה מכל רגע ולעת עתה חינם

למעלה