אויש החום הזה

קלייטון.ש

Well-known member
יכול להיות שאם העמידה בפקק בחום ובלחות היתה בלתי נסבלת

אנשים היו מוצאים דרכים לעמוד פחות בפקקים.

סופהו

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתה בטח יודע שהצחקתנו.
אם אתה גר במקום שבו כתוב שאתה גר- ת"א והמרכז, אתה לבטח יודע שאין דבר כזה למצוא דרכים לעמוד פחות בפקקים.
לא בימים שכתיקונם (אם יש דבר כזה בתל אביב/גוש דן) ובמיוחד בתקופת ה"רכבת-תקלה".
יש לך רעיון איך לעמוד פחות בפקקים? אולי ללכת ברגל
?
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
רעיון יש לי

בהחלט גם ללכת ברגל, ויש אופניים (רגילים), אבל כיום יש סדרה של כלי רכב חשמליים אישיים. החל מקורקינט חשמלי ואופניים חשמליים ועד הסגווי למינהם. אפשר לנוע עליהם במהירות של 10 קמ"ש על המדרכה. בקיץ בטח (רצוי לשים כובע) ובחורף חוץ מהיומיים שלושה שמאד גשום.
מי שבא מחוץ לעיר יכול לחנות בחניון ארלוזורוב למשל ולהמשיך על הכלי החשמלי.

למתקדמים יותר אני מציע לארגן את החיים שלהם באופן כללי שיהיו תלויים כמה שפחות בתנועה בתוך ערים, בשאיפה לאפס תלות.

אני אישית מזמן לא גר בת"א והמרכז. עברתי לפני שנים לצפון והמשכתי לעבור עד שראיתי "עצור גבול לפניך" ושם עצרתי.

סופהו

New member
קל לתת רעיונות, והם נפלאים, אבל

לא מתאימים לכל אחד.
לפעמים בגלל אופי העבודה, לפעמים בגלל בעיות בריאות, לפעמים בגלל הלחות.
אני, כפי הנראה, אמשיך לנסוע בערים ברכב (בעיקר לצרכי עבודה) או באוטובוסים הממוזגים, פשוט כי אין לי ברירה אחרת.
ואם הזכרת את כלי הרכב החשמליים, אני מקווה שהנוהגים בהם, יזכרו שהם רשאים לנהוג גם על המדרכות (כשאין שבילים שיועדו להם), אבל להולכי רגל יש שם זכות קדימה.

תיהנה לך אי-שם ליד הגבול. אין ספק שאיכות האויר שם תורמת להנאה.

האוטובוסים הממוזגים היו יכולים להיות פתרון נפלא אם גם התחנות

היו ממוזגות...

צליליתה

New member
לא מספיק למזג את התחנות

צריך גם מזגן לרחובות, גם המוצלים.

נסעתי באוטובוס ממוזג לפני שבוע, למקום נטול חניה בעליל. חמש דקות הליכה אל התחנה ומהתחנה היו, איך לומר, לא ממש טיול בפארק.

ועוד הנהג, ערוות אמו, לא עצר לי בתחנה. למרות שצלצלתי. בזמן.
זה נוהג קבוע בקו הזה, אם אין נוסעים שמחכים בתחנה לעלות, אין עוצרין למי שרוצה לרדת.

מה?? אז צריך להתקרב אל הנהג לקראת התחנה ולעמוד לידו

עם פצירת ציפורניים ביד, אם צריך.

למעלה