איזה סרט ראיתם אתמול - בטלויזיה, בסינמטק, אצל השכנים... הממ?

איזה סרט ראיתם אתמול - בטלויזיה, בסינמטק, אצל השכנים... הממ?

ישבנו לצפות ב-Drone, סרט חדש לגמרי בכיכובו של שון בין, שחקן שאף פעם לא איכזב אותי. הוא מגלם שם טייס שמפעיל מארה''ב מטוסים בלתי מאויישים שמבצעים חיסולים בפקיסטן עבור הצבא והשירותים החשאיים.

הסרט מתחיל בהמון צילומי חוץ מרהיבים בפקיסטן, מבצעי חיסול מעוררי קבס, הדילמות והויכוחים המוכרים בין הדרג המחליט לדרג המבצע והפער בין המציאות הקשה בחדר המבצעים לחיי המשפחה הנורמליים לגמרי של הטייס בפרבר יפה ושליו.

הסרט כבש אותנו כל כך מהרגע הראשון שלא יכולנו להתנתק ממנו גם כשהתברר שאין לו תרגום, אבל אחרי זמן מה הוא נעשה פטפטני ומשעמם - ולטעמי גם לא ממוקד - עד שאחרי שעה בערך אמרתי תודה אבל לא תודה ופרשתי. נהיה לי צ'עמם.

חבל, היה לו פוטנציאל ממש טוב.

ruven7

Active member
סרט טוב בנושא הזה-עין בשמיים-עם הלן מירן המעולה

ראיתי אתמול חלק מ"מצור ימי 2" לפני השינה-לא משהו שדורש עומק בעייפות באותו רגע

את עין בשמים ראיתי, למרות שקצת תמהתי על הליהוק של הלן מירן

.(אבל כן, היא בהחלט שחקנית מעולה (ואהובה)

Ron W

New member
נצלוש - מאיזה סרט/סדרה בתחילת הקליפ מנגנת רייצ'ל

הפרחה (flowers) בחולצה הכחולה?
ובהמשך מוריד ממך שנים רק מצפיה והאזנה

צליליתה

New member
היום בצהריים

ראיתי את תחושה של סוף
סרט של הבי בי סי, עם צוות שחקנים משובח: טוני וובסרט, מישל דוקרי, ושרלוט רמפלינג מגיחה לקראת הסוף.
כאילו, הרעיון מענין, יש כאן דיון בזכרון, ואיך אנחנו מספרים לעצמינו את סיפור חיינו, ואיך אנחנו קשורים ומשפיעים זה על זה...ועוד...
ובתכלס, קצת ארוך, קצת מייגע, קצת טרחני, קצת משעמם
לא היה שווה את היציאה בחום הזה
ואם הייתי צופה מהספה בביתי
בטוח הייתי נרדמת אי שם הרבה לפני האמצע

ראיתי בזמן האחרון את שרלוט רמפלינג בתפקידים קצת תמוהים

אף אחד לא מצפה ממנה לעשות את שובו של שוער הלילה, אבל ראיתי אותה בכמה תפקידים אנמיים בזה אחר זה.

בפעם האחרונה זה היה עם טום קורטני, שעדייין מצליח בגילו המתקדם להרים דרמה כאילו לא עברו 50-60 שנה.

צליליתה

New member
אני חושבת שראיתי ולא חיבבתי את הסרט הזה

זוג שעומד לחגוג יום הולדת, או יום נישואין, ואז מוצאים את גווית אהובתו הראשונה של הבעל? טום קורטני באמת היה נפלא.

קלייטון.ש

Well-known member
ראיתי איזה סרט שיוטיוב הציע לי

משהו מד"ב על איש שטוען שהוא חי בעולמות מקבילים ולכן יש לו ידע מוקדם על דברים שקורים לו בעולם אחד, כי כבר נתקל בהם בעולם אחר.
למשל אנחנו רואים שהוא מנהל מערכת יחסים עם אשה בשני עולמות שונים ובכל אחד היא שונה, והוא יודע עליה מראש דברים כי פגש אותה כבר בעולם האחר.
יש בית אחד על חוף ואיך שצפיתי הייתי משוכנע שאני מכיר את הבית ואת החוף. אחר כך יש אי עם מגדלור ואנשים מוזרים ושוב הרגשתי שמוכר לי.
אבל רק הקטעים האלה ולא כל הסרט.
כך שאו שגם אני חי בעולמות מקבילים או שכבר ראיתי את הסרט הזה ושכחתי אותו לגמרי.

סופהו

New member
זה מה שטוב

בגיל מסויים...
הכל נראה חדש.
אבל, לפי הגיל הרשום, אתה עדין לא שם.
העיקר- נהנית?

קלייטון.ש

Well-known member
קראתי פעם, שכחתי איפה

שלא נכון שהזכרון נפגע עם הגיל, אלא אם יש ממש מחלה ואז יש לה עוד סימנים.
אלא שהזכרון לקוי באותה מידה כל החיים ואנחנו פשוט שוכחים איך היינו שוכחים אותו דבר בגיל צעיר.
סביר שמי שראה אלפי ועשרות אלפי סרטים ותוכניות ישכח כמה.
אני גם שוכח מילדות מספרים, שמות ופרצופים. תמיד היה ככה.
מצד שני, כמו כולם, זוכר כמה וכמה דברים שהייתי מעדיף לשכוח.
לעומת זאת (נזכרתי להגיד) זוכר היטב חלומות, נראה לי שיותר מרוב האנשים.
עד כדי כך שלפעמים מתבלבל וזוכר חלום כאילו היה מציאות, וצריך לחשוב ולשכנע את עצמי שבעצם זה לא היה באמת.

סופהו

New member
צודק

צריך היה להיות בגיל מסויים/ במצב מסויים.
&nbsp
יש כאלו שיזכרו לך את הדברים הקטנים ביותר עד סוף חייהם. (לא בטוחה שתמיד זה טוב)
&nbsp

אמנם קצת באיחור, ובכל זאת הייתי רוצה להמליץ על "באש ובמים"

ג'ף ברידג'ס הוא שחקן שנוכחותו מבטיחה איכות ללא פשרות. וכך גם "באש ובמים" לא מאכזב.
העלילה מתרחשת באזור הכפרי המנומנם של טקסס. עיירות קטנות, ברובן חקלאיות, על רקע המשבר הכלכלי
בארצות הברית. המצלמה נוסעת ברחובות הראשיים של העיירות האלה, ולצדי הדרך בולטים שלטי חוצות שכותרותיהם
שואלות..האם אתם בחובות כספיים? האם יש לכם משכנתא?..האם אתם זקוקים להלוואות?..
על הרקע הזה יוצאים שני אחים, אסיר משוחרר ופועל גרוש ואב לשני ילדים (בן פוסטר וכריס פיין המצוין), לשדוד את הסניפים
הקטנים של הבנק שמחזיק את המשכנתא על בית החווה המתמוטט של אמם שהלכה לעולמה זה מכבר, שעומד בפני עיקול.
ג'ף ברידג'ס הוא השריף האזורי שהקריירה שלו קרובה לסיום.
לאחר שהבולשת הפדרלית מסרבת לקחת לידיה את תיק החקירה, בשל בעיית סמכויות אזוריות, מחליט השריף
לקחת את התיק כחקירה אחרונה, רגע לפני הפרישה לפנסיה.
עד מהרה הוא מצליח לעלות על עקבותיהם של שני האחים ומכאן מתפתח מרדף מחושב עד לסיום המריר של העלילה...
שריף המילטון שלו הוא טיפוס מחוספס, שנון, ציני ומעט מתנשא.
אך זעקת הכאב שלו, כשהוא רוכן מעל גופת חברו ושותפו שנהרג בעת מרדף אחר השודדים,
מוכיחה את האיכויות של ג'ף ברידג'ס כשחקן יחיד מסוגו.
הבמאי דייויד מקנזי היטיב ליצוא סרט בסגנון מערבון מודרני, על רקע הדרום המנומנם, עם ביקורת לא מוסתרת על מצוקת החקלאים
שמתקשים לשרוד, מול דורסנות הבנקים אותה הוא משווה לדורסנות של האדם הלבן שכבש את אדמות האינדיאנים.
וכל זה מול האטימות ואזלת היד של הממשל.
מומלץ לצפייה וכחומר למחשבה.

למעלה