בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. כתבתי פוסט

בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. כתבתי פוסט

והאייפד שלי ׳ברח׳ פתאום מתפוז. אז מה עשינו השבוע בשביל עצמנו? מקווה שיצא לכם להינות כמו שלי. בליתי הרבה יחסית בבתי קפה וכבונוס גם מצאתי בית קפה באזורי שמגיש קפה פילטר שפעם היה להיט בכל בית קפה ועכשיו נדיר למצוא.

בוקר אור כי טוב כי טוב

הדבר הטוב ביותר שעשיתי למען עצמי השבוע היה להזמין חזרה מנקה שעבדה אצלי פעם אחת לפני זו שהתחילה לספר יותר מדי סיפורי סבתא, שהתבררו כאן כשקרים אפורים למדי...

החדשה התגלתה הפעם כבחורה מסורה ונעימה, שאיכשהו עובדת בלי לעשות בלגן. כעת אני יותר רגוע.

גם אני אכלתצי ארוחת בוקר בבית קפה שחבר טוב המליץ לי עליו בחום - לנדוור באם הדרך ליד כפר ויתקין - ונהניתי גם מהאנשים סביבי, בטלנים רגועים ושקטים. גם הארוחה היתה מגוונת וטעימה למדי.

ושיהיה לנו שבוע טוב - בזכות המדור הזה נעשה גם יום שלישי לתחילת השבוע...

צליליתה

New member
בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב

מה עשיתי למען עצמי?

נראה לי שהצלחתי לתכנת מעט את המוח, ולהחליט שהחום סבבה, ובהחלט נסבל. בינתיים, הכל טוב, אפילו לא הרגשתי צרוך להתמזגן (אני שונאת מזגן). אתמול בבוקר לא היתה לי ברירה, יצאתי רגלית למקום קרוב, אך נטול חניה לחלוטין. עבר בשלום.

אגב לנדוור וקפה פילטר - יש להם קפה ב- לא יודעת איך קוראים לזה בעברית - פרנצ פרס - שמזכיר מאוד את הפילטר של פעם. מה שמעלה שאלה מענינת: האם אתם שותים בבית קפה את אותו הקפה שאתם שותים בבית?

בבית, למרות מכונת האספרסו שמשמחת את החתנים (אני מאלה שלא ממש מתלהבת מקפסולות) אני בדרך כלל שותה קפה פילטר הכי פשוט: משפך, נייר, קפה - ועל הכל מים. צ׳יק צ׳ק, והכי טרי. בזמנו, הייתי שותה קפה הפוך בבית קפה , כדי להנות מהקצף(ותמיד מצליחה להתעצבן, שלמרות בקשתי, הקפה מגיע לא רותח). היום אני מעדיפה לא לשתות חלב, והחלב סויה לא הכי טעים לי, כך שיוצא שבבית קפה אני מזמינה סתם אספרסו ארוך. או בכלל משהו אחר.

נב
ניסיתי לצרף צילום של הפרס הזה, ותפוז מודיע לי שהקובץ אינו נתמך
ממתי לא תומכים ב jpg?

ruven7

Active member
בבית קפה שחור,בחוץ הפוך ואספרסו

טוק טוקי ליד מרכז חורב הוא החביב עלי

שילה1

New member
לשאלתך צלליתה-הפוך או אספרסו,מהמכונה של "הביוקר"

וגם קר-מאותה מכונה.
חלב-נסי חלב ללא לקטוז.יש לו טעם של חלב והוא טעים.(בשופרסל.יש טרי ויש עמיד.1% או 3%).
ובשביל עצמי-פעמיים מסעדה מקסימה(לא אותה אחת)-מומלצת ויוינו.
השניה-בשרלה-גם טובה.
מעבר לכך-כל מיני תיקונים שהצטברו לי בבית,שני זוגות משקפי ראייה בקרולינה,אחד משקפי שמש של ריי באן(יקר קצת אבל שווה..),כמה חולצות ושני מכנסי ברמודה.
ועוד דברים,לא ממש חשובים לקהל.

צליליתה

New member
חלב ללא לקטוז

הוא חלב
אבל ללא לקטוז
אני משתדלת להמנע מחלב

וגם ממאכלים שעוברים תהליכי עיבוד מורכבים ולא תמיד ברורים

אם אנסה להזמין בבית קפה מה שאני שותה בבית זה לא ייגמר טוב

הקפה החביב עלי בבית הוא קפה בוץ עם חלב (חשוב: לתת לו לעמוד כמה דקות לפני שאני מוסיף את החלב).

בזמן האחרון התאהבתי בקפה ערבי כמו נח'לה וכו', עם ניחוח קליל של הל. אני לא קונה קפה עם הל אלא מוסיף גרגר או שניים לצנצנת שלמה. השילוב עם חלב טעים לי מאוד, פעמיים ביום, ממכר במידה.

ובבתי קפה? קפה אמריקנו עם חלב חם בצד, בבקשה. משתדל למעט בצריכת חלב.

בבית, ג׳ייקובס ללא חלב וקפה שחור בפינג׳ן.

בחוץ אמריקנו ללא חלב וקפה פילטר כשאפשר. אגב, קפה ג׳ייקובס מזכיר לי קפה פילטר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני מכור דווקא לרד מאג הפשוט של נסטלה.

בעבר אהבתי את הג'יקובס (הירוק) כיום הוא פחות טעים לי.

למעלה