בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו בשביל

diday

Member
היא גם יודעת שאסור לה. אם אני נמצא במקום, היא מתחילה להתחנן

אם הרשתי לה דבר אחד, היא אחר כך בודקת גבולות, ואם אני לא נמצא, אז היא מחליטה לבד.
היה מאד כיף אתה ב10 ימים שהייתה אצלי. הצלחתי אחרי כמה ימים להרגיל אותה ללכת לטייל אתי בלי רצועה ושאני זה שמחליט לאן הולכים.
ברור לי עכשיו שאני רוצה כלב

יפה כל כך, מכל הבחינות. זה שהרגלת אותה ללכת איתך בלי רצועה

באמת מעיד על קשר יפה שנוצר ביניכם.

אבל זה שהחלטת שאתה רוצה כלב... זה היפה מכל בעיני. אם יורשה לי, אני די בטוח שאתה לא מתכונן לקנות אלא לאמץ כלב. ותביא תמונות, לזה מחכים פה תמיד...

diday

Member
אחרי ייעוץ ארוך עם הרבה אנשים, בין היתר עם חברה

שמאמצת כלבים פגועים ומטפלת בהם להקלת הטראומה ומסירתם הלאה, הוחלט על גור.

אז בטח אין לך צורך בעוד יועץ...

אחמצתי את לונה בגיל שנה וחצי, בערך, ולפי כל הסימנים - אחרי טראומה ממשית, ולא הצטערתי. הענין הוא באמת שלא רק שלא תמיד יודעים על ההיסטוריה של הכלב, אף פעם לא יודעים מה צופן העתיד.

diday

Member
תמונה מהחורף האחרון שמעלה תהייה,

מה בעצם נשרף כאן?

אח, אח, יא חביבי...
יש אפשרות לבשל על האח הזה, או לפחות

להעמיד קומקום לתה?

נראה לי שיא הכיף בחורף, אח בוערת. בטח שווה את העבודה הנלווית.

diday

Member
אי אפשר לבשל על הקמין הזה

אחרי הבעירה כשהטמפרטורה יורדת, אפשר תאורטית לפתוח את הדלת ולשים משהו - למשל סלק עטוף ברדיד אלומיניום.
מעשית זה פחות אפשרי, כיוון שפתיחת היציאה לארובה נעשית אוטומטית וברגע שאני פותח את הדלת, הקמין סבור שאני רוצה בעירה חדשה ופותח את היציאה לארובה לגמרי.
הקמין שוקל 480 ק"ג כשחלק גדול מהמשקל הוא אבני שמוט שאוגרים את החום, ולכן לא רצוי שהיציאה לארובה תהיה פתוחה אחרי הבעירה, כיוון שחום ישלח לאוויר העולם במקום שישאר היכן שאני רוצה אותו.

העבודה הנילוות כמעט שלא קיימת. אנחנו מקבלים בעבודה משלוחים על פלטות עץ חד פעמיות, שאין מה לעשות אתן, והן מגיעות לכן לקמין.

חשבתי בעיקר על פינוי האפר. זה לא כרוך בטירחה ולכלוך?

אני מבין כעת שהאח הזה שונה לגמרי מתנור הברזל (על נפט) שהיה פעם בבית מקסים ששכרתי, ושאהבתי גם בזכות התנור המקסים ההוא. אפשר היה פשוט להניח עליו מלמעלה קומקום או סיר והיה תענוג XXL.

diday

Member
עקרונית זה אפשרי לשים סיר קטן או קומקום למעלה.

מעשית יעיל רק לבישול אטי מאד או להפשרת דברים מהפריזר, או לשמור על אוכל חם.
בתכלס, עוד לא ניסינו

צליליתה

New member
רכשתי קילו של גלידה משובחת

מגלידריה נהדרת
מתוך כוונה לאכול קצת, ולהגיש לחבר׳ה בסופש
אבל נראה לי שאני אתחזר, ואוכל את הכל בעצמי עוד היום ומחר.

אוינק אוינק

אוי, קילו גלידה?
מילא, שיהיה לך לבריאות

עם גלידה אני יכול להתמודד, אבל היום התגברתי על חשק עז למנת שווארמה בשווארמיה השכונתית, חשק שלוחש לי דיבורי זימה מאז יום שישי האחרון...

נראה מחר. אם ארד שוב בלי ארנק לטיול הבוקר עם לונה, זה יהיה סימן שאני מברזל.

למעלה