חוצפה לא ישראלית

צליליתה

New member
חוצפה לא ישראלית

היום במקרה עברתי ליד אחת מהחנויות הגדולות האלה, מזבלות, שמוכרות מלא מוצרי זבל במחירים מצחיקים, ומכיוון שהייתי צריכה משהו קטן, לשימוש קצר מועד, נכנסתי, מצאתי, וצעדתי שמחה לקופה כדי לשלם את ה 15.90 שח.

לא היה לי מספיק כסף קטן.
בקופה יש שלט ענקי - כרטיסי אשראי רק מעל (שכחתי את הסכום)
אז הושטתי לקופאית 200 שח
והיא מצדה ענתה לי WHAT THE FUCK
לא בחורה ישראלית, ואני מניחה שגם לא יהודיה, איחלה הפי חג המולד לכל עבר. בחורה שחורה, יפהפיה, עם מבטא...שנשמע לי קרוב לאמריקאי, אבל קשה לי להיות בטוחה.
עניתי לה
I BEG YOUR PARDON?
והיא, כאילו התנצלה, אבל הבהירה שזה הגיע לי כי באתי עם 200 שח.

אני לא תמיד בודקת עודף, אמרתי לעצמי, כאן מן הראוי לבדוק, ואכן, היא החסירה לי 10 שח. הראתי לה, היא התחילה לצעוק עלי שאני לא מבינה כלום, ואני צריכה ללמוד חשבון פשוט. אמרתי לה, את צריכה לתת לי כך וכך עודף, כאן יש כך וכך....

סתמה, והביאה לי 10 שח.

אני תמיד מתלבטת מה לעשות - האם להתלונן, כי רבעק, זה לא שלא אמרתי WTF בימי חיי, אבל בטח שלא בזמן העבודה ללקוח או למישהו שלא ממש קרוב לי ומבין את המשמעות. מצד שני, זה מקום גדול, כל העובדים שנתקלתי בהם עד כה לא היו משהו, מה שדי מרמז כמה משלמים שם, ואם היא עובדת שם היא בטח נורא צריכה את הכסף....

טוב. סתמתי.
אני רק אציין שכמי שקונה בדרך כלל בחנויות בארץ נתקלתי בדי הרבה גסות רוח, אבל היפיופה הזאת עלתה על כולם.

חג מולד שמח וגם שנה טובה

מה להגיד עכשיו, שכשמספרים את כל זה ומסתפקים ב'אחת מהחנויות

הגדולות האלה' בלי לציין את שם החנות, ה-WTF ימשיך לשגשג ולהתרבות? את לא צריכה אותי בשביל זה...

כי זה באמת חוצפה לא נורמלית. מצידה, אני מתכוון. פה מלוכלך, הכל עליה.

שילה1

New member
מיד לבעל החנות ולהתלונן בקול רם.

זו עושה ככה ב"חווה"כמה מאות שקלים והכי מרגיז- על חשבון קשישים ומי שאינו יכול להרשות לעצמו. עליך צלליתה-עשתה נסיון. מסקנה:בדקי היטב כל דבר ועניין.

ruven7

Active member
אני חושב שזה נאמר כסלנג מקובל בחו"ל

ולא אישי
לא שזה בסדר,כמובן. במיוחד ההמשך.

את חייבת להבין שלזבניות בעיקר לאלה שעובדות חזק

עם המון לקוחות..
אין זמן להתברבר עם שטויות כגון כסף גדול.
אם אני הייתי זבן והייתה מגיעה אלי אישה איטנליגנטית מבוגרת
ועוד מחיפה, עם שטר של 200...

הייתי לא רק וואט זה פאק אלא הוא דה פאק ואבוהה כמאן.

אגב, יש לך מזל שלא היגעת לשוק התקווה עם שטר של 200 ₪
שם שטר של 200 ₪ זה כמו סדין אדום מול פרצופו של שור.

זה מאד מעליב אותם.
זה כאילו לאמר לטיפוסים הלא מגולחים והעצבניים שעומדים מאחורי הבאסטות: "אתה רואה יא מניאק, אני יותר עשירה ממך".

למעלה