המאגר הביומטרי של ישראל- זה אמיתי? ומה דעתכם?

Sודית

New member
אהלן אדם של יין וברוך בואך אלינו

מזתורמת באת משום מקום? זה דווקא נשמע מקום טוב באמצע
ובאמת איך הגעת אלינו? אולי גיל התבלבל בגלל שגילחת ת'זקן?
על כל פנים אתה מוזמן להשתלב בכל דיון שעולה כאן, כמובן אם מתאים לך.

תודה רבה על הקבלת פנים החמה סודית

לצערי למרות שבאמת שנראה שנחמד כאן, בגילי ובסטטוס שלי נראה שזה לא יהיה הולם. לא הייתי רוצה שזוגתי תתחיל לתהות אם אני בוגד בה עם נשים שבתאוריה היו יכולות להיות האמא שלי.

Sודית

New member
צודק אדם

אתה יותר צעיר מהבן שלי, אבל זה לא אומר שבגילך אין לך מה לומר - עובדה.....אמרת/כתבת
סיקרן אותי לדעת איך הגעת לפורום שלנו.

Sודית

New member
ברוך הבא גיל110

מה זאת אומרת? הרי יש אנשים שגם בתעודת הזיהוי שלהם ישנה תמונה עם זקן..... מה נראה לך שיעשו כל החסידים למינהם? יורידו את הזקן?

גיל110

New member
לכן אין תוכנת זיהוי פנים בישראל

ומכפי הידוע לי - גם הרשויות בארה"ב לא משתמשות בו מלבד ה-FBI. יוצא הדופן היחידי הוא האינטרפול.

Sודית

New member
כך או כך צורת הזיהוי הטובה ביותר בעולם היא

טביעות אצבעות ובעידן שלנו ה - DNA כך שלפחות לפי דעתי זה לא ממש משנה זקן או לא. יש לי בפספורט תמונה שבכלל לא דומה לעצמי - אף פעם לא עשו לי בגלל זה בעיות - ואני שואלת איך זה? ולא....אין לי שם זקן
DNA זו המצאה עילאית, אין עליה, אי אפשר לזייף או לשנות וזו השיטה הטובה ביותר היום לחשוף פשעים.

כאן אנחנו עם מסכות..הבעיה שחלק מהאנשים עם

מסכות 24 ש ביממה. 365 ימים בשנה... והאח הגדול, צופה בנו ומחייך. הוא בטח רואה מה יש מתחתן...

גיל110

New member
טביעת אצבע אפשר בקלות לזייף וכמה מטורפים כבר

עשו את זה בכך ששרפו לעצמם את האצבעות ואז הרקמות הראשיות (מוכרות לכולם כשכבה האפידרמית), נשרפות ואין איך לזהות. ובאשר לזיהוי פנים - טובי המרגלים בעולם פשוט שמים מסכות, ואז לכי תזהי. במקרה הטוב - לא מזהים, במקרה הרע - מזהים חף מפשע.

Superboi

New member
"מתוך ציבור זה בא האחוז היותר גבוה של אלו

שפוגעים במדינה". סימוכין, בבקשה?

Superboi

New member
תודה

ביקשתי הוכחה לטענה של שיח סלימאן, שלפיה רוב מי שפוגע במדינה הם אנשים שלא שירתו בצבא.

EK55

New member
אופס.נתתי טביעת אצבע בסניף הבנק.המדינה תיקח

מהבנקים את טביעת האצבעות.

norman50

New member
מאגר ביומטרי

לעניות דעתי מאגר ביומטרי הוא רעיון מאד גרוע, במיוחד בישראל שהיא מדינה שעדיין תחת איומים רבים. הנימוק המרכזי של המאגר הוא שיסייע לזהוי עבריינים, זהוי טרוריסטים וגם מניעת זיוף של תעודת זהות. אך האמת היא שלישראל אין כל כך בעיה שאף אחד מהתחומים האלה: טרוריסטים בשנים אחרונות הצלחנו די טוב, עבריינים קשים נתפסים בסופו של דבר וזיוף של תעודות ישראליות הוא מאד נמוך. הסיכונים גדולים מאד. מאגר ביומטרי הוא מאגר מידע. מאגרי מידע ניתן לאבטח רק עד לגבול מסויים. כפי שראינו בחודשים אחרונים מאגרים ניתנים לפריצה, הכל תלוי לא במאגר ורמת ההבטחה שלו אלה רמת התחכום של האקרים שעולם עם הזמן. תארו לעצמכם שחלקים מהמאגר הביומטרי נגנבים...מי יגן על התושבים. לכן בגלל חוסר יכולת לתת מענה בטוח למאגר אני בעד לגנוז אותו. ואת כל הרעיון שמאחוריו כפי שמדינות רבות כבר עשו

דעתי לא חשובה כי היא לא תשנה.

אבל אני נגד. רק מפני שיש להם את כל המידע ממילא לא אומר שזה לטובתנו. אני חושבת שזה יהיה בעיקר לרעתנו ועוד יותר בעיקר לטובתם.

Ron W

New member
לא ירחק היום ישתילו בכל אזרח שבב

ובינתיים המרגל הגדול גוגל ששתול באנדרואידים יודע איפה נמצאים רבים מאיתנו בדיוק מטרים ספורים ומתעד הכל, חיפושים ברשת, מיילים, את חזות הבית שלנו ומה לא..

TJ

New member
האם כוונתך שיכפו עלינו השתלת שבב?

אשר לגוגל, כל אחד מאיתנו מקבל מהם שירותי מידע במדה וברמה שלא יתכנו אחרת ובחינם. אז אם הם מרוויחים בדרכם ואני לא נפגע, מ'כפת לי?

למעלה