לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1074910,749 עוקבים אודות עסקים

פורום מדיטציה

ברואים הבאים!
פורום זה נועד לכל הרמות ולכל הגוונים של עולם המדיטציה.
כולנו מוזמנים לעשות בו שימוש מיטיב, עבור עצמנו ועבור אחרים, בהתאם למיטב הבנתנו הכנה, האמיתית.
אנחנו מוזמנים להימנע מליישר קו עם איך-שנדמה-לנו שכאן או עם האווירה שאותה אנחנו מדמים למצוא בפורום.

מטבעו של האינטרנט כיום, שמתגלמים בו לפעמים "טרולים" ו"טוקבקיסטים" למיניהם. זה לא מענייננו, במיוחד בפורום מדיטציה, שבין יתר מעלותיה מלמדת אותנו גם כיצד לראות את הדברים כפי שהם, כולל במקרה שבו מישהו נותן ביטוי לכאב ולרפש שבתוכו.

לכן, אנחנו מוזמנים להרגיש חופשיים להימנע מלהגיב להודעות שלא מועיל לנו להגיב אליהן. באם הודעה כלשהי מטרידה אותנו, אפשר לפנות אל מנהל הפורום וליידע אותו, בכדי שהוא ישקול להסירה.

פורום מדיטציה בתפוז, כמו כל דבר אחר בעולם, הוא "בד קנבס" ריק הממתין לשקף לנו את היצירות שלנו, את האהבה שלנו.
והוא עושה את זה אפילו עכשיו, ברגע זה ממש, שכן המלים האלה שבתוכנו, מוצגות לנו כאן על מסך זה, כאילו נכתבו על-ידי מישהו אחר.

שלכם,
בן טל-שחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מדיטציה

ברואים הבאים!
פורום זה נועד לכל הרמות ולכל הגוונים של עולם המדיטציה.
כולנו מוזמנים לעשות בו שימוש מיטיב, עבור עצמנו ועבור אחרים, בהתאם למיטב הבנתנו הכנה, האמיתית.
אנחנו מוזמנים להימנע מליישר קו עם איך-שנדמה-לנו שכאן או עם האווירה שאותה אנחנו מדמים למצוא בפורום.

מטבעו של האינטרנט כיום, שמתגלמים בו לפעמים "טרולים" ו"טוקבקיסטים" למיניהם. זה לא מענייננו, במיוחד בפורום מדיטציה, שבין יתר מעלותיה מלמדת אותנו גם כיצד לראות את הדברים כפי שהם, כולל במקרה שבו מישהו נותן ביטוי לכאב ולרפש שבתוכו.

לכן, אנחנו מוזמנים להרגיש חופשיים להימנע מלהגיב להודעות שלא מועיל לנו להגיב אליהן. באם הודעה כלשהי מטרידה אותנו, אפשר לפנות אל מנהל הפורום וליידע אותו, בכדי שהוא ישקול להסירה.

פורום מדיטציה בתפוז, כמו כל דבר אחר בעולם, הוא "בד קנבס" ריק הממתין לשקף לנו את היצירות שלנו, את האהבה שלנו.
והוא עושה את זה אפילו עכשיו, ברגע זה ממש, שכן המלים האלה שבתוכנו, מוצגות לנו כאן על מסך זה, כאילו נכתבו על-ידי מישהו אחר.

שלכם,
בן טל-שחר

x
הודעה מהנהלת הפורום
הנכם נמצאים עכשיו בתוך עצמכם – נא להתנהג בהתאם
המשך >>

לצפיה ב-'מדיטציה לשחרור כאב פיזי'
מדיטציה לשחרור כאב פיזי
01/03/2019 | 19:27
14
45
באיזה מקרים מדיטציה יכולה לעזור בהפחתה / ריפוי של כאב באזור כואב בגוף? ועל איזו מדיטציה הייתם ממליצים?
מדיטציה >>
לצפיה ב-'זו מדיטציה לריפוי כאב שהמציאה הבת של מיכל '
זו מדיטציה לריפוי כאב שהמציאה הבת של מיכל
02/03/2019 | 02:07
37
בת 8 אגב
מדיטציה טובה בעיני

מדיטציה >>
לצפיה ב-'מדיטציה לטובת הכאב'
מדיטציה לטובת הכאב
02/03/2019 | 17:47
32
יכול להיות מסוכן לאלחש כאבים באמצעות מדיטציה, כשם שיכול להיות מסוכן לאלחש כאבים באמצעות חומר זר. המקרה הראשון עלול להיות אפילו חמור יותר, מפני שבמקרה השני הגוף יודע שהוא נאבק בחומר זר ומפריש אותו, בעוד שבמקרה הראשון פשוט "עובדים" על הגוף מבפנים ומחוללים בו סוג של נתק. לא מומלץ.

מדיטציה טובה בהקשר הזה לא תבטל את התחושות אלא יכולה למשל לסייע לאדם לפרש/לעבד אותן בצורה אחרת, שהופכת אותן ליעילות יותר ולידידותיות יותר, מפני שהאדם מתייחס אליהן באופן נכון יותר. במקרה כזה האדם ממשיך להרגיש בקיומה של בעיה מסויימת אם קיימת (ואפילו טוב יותר מקודם).

להציע הצעה כללית? איך אפשר? הייתי אולי מציע, באופן כללי, לנסות לחוש את הגוף בעיניים עצומות (כולל את ה"כאב") ולזכור שכל התחושות שלנו הן לטובתנו (כולל ה"כאב"), אבל מדיטציה היא תהליך של הדרכה, שלא מסתכם בהנחיה אחת וחסל, אלא בהרבה הנחיות המשך מכוונות, צעד אחר צעד. זוהי שיחה, לא הרצאה.
מדיטציה >>
לצפיה ב-'ניסיתי להתמודד עם מדיטציה נגד מיגרנות ולא הצלחתי.'
ניסיתי להתמודד עם מדיטציה נגד מיגרנות ולא הצלחתי.
26/03/2019 | 21:42
11
23
השתמשתי במיגרנה לשינוי תזונתי והמיגרנות חלפו.

בהצלחה
מדיטציה >>
לצפיה ב-'יו, גידי פרידמן, הרבה זמן לא ראיתי אותך פה'
יו, גידי פרידמן, הרבה זמן לא ראיתי אותך פה
28/03/2019 | 21:15
7
24
האמת, הרבה זמן גם לא ראיתי את עצמי כאן, או בשום מדיה חברתית, וגם לא ראיתי משתתפים אחרים.. נראה שכולם עברו לרשת אחרת או שכולם השתעממו או שהתעוררו..
מה שלומך? איזה שינוי תזונתי ספציפית עזר למיגרנות? מעניין, כי גם לי שינוי תזונתי עזר לי לעצור משהו יותר רציני ממיגרנות.
מדיטציה >>
לצפיה ב-'הי, איזה כיף לקבל תגובה ממך :)'
הי, איזה כיף לקבל תגובה ממך :)
<< ההודעה הנוכחית
29/03/2019 | 00:38
6
18
המחשף התקלקל, סרבו לתקן, קיבלתי הצעות מחיר יותר מכפולות מהמחיר ששילמתי עבור שלושת המחשפים האחרונים בשתיים עשרה השנים האחרונות. גם המפרט השתנה לרעה בחלקים הפיזיים (נתוני מחשף פנימיים הם מעבר לבינתי).
בסוף נשברתי, יש דברים כמו תפוז, בנק, שעות עבודה, ססמאות, כספים וניהול יומן שאני לא מצליח מהסלולר, אז לפני יומיים הגיע הרכש החדש והנה אני כאן, במחיר מופקע :)

התזונה מבוססת על זו של דיאטה קלאב, נדמה לי שחלי ממן (למי שמכירה) עושה דבר דומה לפחות לפי פרסומים זרים.
אוכל בכל שלוש שעות מנה קטנה של פחממה, שומן (טחינה, אבוקדו וללא טבעונים יש הרבה דברים כמו נקניק וכו'), פרי, ירק ואפשר משקה חם עם ממתיק. אני בממתיקים לא נוגע אז הורדתי הרבה קפה ואני שותה מעט כוסות עם שליש כפית סוכר אבל כאמור הפחתתי את הכמויות.
בשל המיגרנות אסור שוקולד :( גבינ"ץ והכי גרוע בננה (אז נשארתי רק עם תפוזים).
בעקבות הצלחה של חבר גם שילבתי הפסקת אוכל אחרי השעה שבע. בפועל הארוחה האחרונה נופלת לי תמיד מוקדם מידי, שש וקודם לכן. זו הנפצה שלי, בדיאטה קלאב אוכלים לפי החוקים עד הלילה אם אני זוכר נכון, כלומר עקרונית גם אחרי חצות, הרבה אחרי חצות וכשעשיתי את זה לפני עשר שנים גם עבד לי כמו שעון, נשרו עשרים קילו בחודשיים.
פעם בשבוע חובה! להתפנק עם מנה מותרת; גלידה, פיצה, פלאפל, מותר הכל אבל אסור לדלג על מנה מותרת והיא חייבת להיות מתוכננת, אין ספונטניות.
אני יודע שמחר מתארח אצל חברים אז המנה המותרת תהיה אז, כלומר לא אשלוט לגמרי באירוע (כמויות ושעה מדויקת) אבל זה מספיק טוב.
חזרתי גם לכדורסל כולל משחקי ליגה, אני מוסיף את זה כי אשמח להמלצה על אימוני כושר מומלצים, חדר כושר נראה לי מיושן, יש המון חלופות שאני בכלל לא מכיר והפרפקציוניזם ): מקשה לבחור כיוון.
המטרות בסדר יורד: לא להיפצע! לב ריאה, חיזוק שרירים בכל הגוף לכדורסל וגם שריפת שומנים תהיה מבורכת.
בגלל שזה פורום מדיטציה והיות ויוגה אמורה לשרת את היכולת להתמיד במדיטציה אז גם הכיוון הזה סבבה, רק בלי ענייני לחימה.
אז מה קורה וזה? ראיתי שקצת שקט, אולי אוכל לתרום משהוא.
צום קל - גידי

מדיטציה >>
לצפיה ב-'מעניין אם המקור למיגרנות היה תזונתי מלכתחילה'
מעניין אם המקור למיגרנות היה תזונתי מלכתחילה
29/03/2019 | 12:03
5
16
נראה שכן. למרות שאין לשלול סטרס, זיהומי סביבה וכו'. עם פעילות אני מבינה אין בעיה.
לדעתי "דיאטות" למיניהן לא טובות כמו הקשבה לגוף ואכילת מעט מכל דבר, אבל במקרה מסויימים, כמו מיגרנות למשל או מחלות כלשהן, צריך להוריד אלרגנים ולבדוק רגישויות. פעם בשבוע פיצה או גלידה נשמע כמו בונוס על התנהגות טובה, אבל כן, חייב להיות באוכל שמחה. אחרת זה עונש ואי אפשר להתמיד בזה יותר מכמה ימים. העיקר שהמיגרנות עברו, זה מצוין. בכלל, אנשים היום משנים את התזונה שלהם, גם לא חולים.
גם אני לא אוכלת משבע בערב אם לא צפויה שריפת אנרגיה אחרי, ומרבה בהליכה בטבע.

אפרופו, אתמול גיליתי ספר ישן בספרייה הציבורית בפארק עם תמונות שהדליק אותי לגבי יוגה, מה שבד"כ משעמם אותי לגמרי, והחלטתי לבדוק התאמה. זה האטה יוגה בשיטת סאוויטרי, אישה הודית שלקחה את השיטה והפכה אותו הרבה יותר קל ונגיש.
גם בלי יוגה, כשהבנתי שהשאלות והתובנות והסו קולד חיפוש רוחני מתקיימים בראש בלבד ובלי זה הדברים הם בדיוק כפי שהם, הם הפסיקו באופן טבעי. בתוספת איזה משפט מסויים שסגר את העניין סופית. את האטה יוגה אבדוק בשביל הכיף והבריאות.

צום קל? מה? מי? למה?
מדיטציה >>
לצפיה ב-'90% מהאוכ' אינן סובלות ממיגרנות, חלקן לא מקפידות על תזונה.'
90% מהאוכ' אינן סובלות ממיגרנות, חלקן לא מקפידות על תזונה.
29/03/2019 | 12:45
4
11
עם התזונה הבסדר יחסית יש התחלה של מיגרנה אבל בינתיים טרם התפתחה.

אחרי כדורסל בערב אני אמור לאכול וביום ללא פעילת לא לאכול? כי לפעמים מסיים לשחק באחת עשרה בלילה, לא תלוי בי. הכי טוב אילו יכולתי להתאמן בבוקר.

לגבי הסטרס אני עובד על זה, ניקוי הפה ממתכות רעילות עדיין רק ב to do list, לא יודע אם רופאים יסכימו לעשות את זה וכמה יעלה. גשר בגילי המופלג לא הסכימו לעשות.

היכן בודקים רגישויות לאלרגנים?

אין על מקלחות יער!

אוכל בשמחה זה נחמד אבל צריך להתחיל בניתוק ההצמדות הרגשית.

מלמדים את היוגה הזו בארץ? אשמח לפרטים לפני שאני עושה גוגל וטובע בדפי פרסום מביכים של כאלה שבגיל עשרים כבר עברו חוויה מכוננת, תהליך עמוק ועכשיו הן רוצות לתקן אותי שהייתי בגילן לפני שנולדו.

פסח כשר ושמח :)
מדיטציה >>
לצפיה ב-'פורום קופ"ח! '
פורום קופ"ח!
29/03/2019 | 15:27
3
23
ממליצה להוריד אמלגם, זה רעל לרגישים
רופאי שיניים ביולוגים בארץ שמחים להוציא את זה, אבל חובה בזהירות עם מסכות והכל
יש מרכז רפואי בראשון שיבדוק לך רגישויות, שכחתי את שמם ואפשר גם באלימנציה
חשוב להתנתק רגשית ממאכלים? לא מספיק מבני אדם אז גם ממאכלים? אכזרי!
לא צמה, לא פסח. לא שומרת חגים/מצוות/דוגמות אנוכי, פרי ספיריט
לא מצאתי חומר על היוגה שמצאתי בטעות בספר גדול ומאויר משנת 1983,
זו שיטת האטה יוגה חומלת יותר נראה לי, יהיה כיף לעשות את התרגילים
הנה אחד במיוחד למיגרנות!

מדיטציה >>
לצפיה ב-'בגילנו מדברים על מחלות, ועל זה שבגילנו אנחנו מדברים על..מחלו'
בגילנו מדברים על מחלות, ועל זה שבגילנו אנחנו מדברים על..מחלו
29/03/2019 | 22:18
2
10
מוטרד מהמצב פחות מזה שאני מדבר על זה.

איך מוצאים רופאי שיניים ביולוגיים בגוגל? מה מסכות, זה אצלי בפה..לא ברור.

רגישות זה אני, הנה רק צמצמתי תזונה והמיגרנות נעלמו.

בני אדם יכולים מבחינתי להעלם מהעולם, ויפה שעה קודם, הצמדות אצלי בעיקר לאוכל וקצת לסבל.

החגים היו בדיחה לא טובה :)

מדיטציה >>
לצפיה ב-'שנייה, אוציא את ההליכון לקשישים '
שנייה, אוציא את ההליכון לקשישים
30/03/2019 | 09:19
1
19
40 זה אפילו לא אמצע החיים (אני מחשבת לפי גיל 100, לא 80). ואתה עוד איש ספורט!
ניתן להאט את התבגרות הגוף, ככה לפחות נשבעים מורי היוגה. קניתי.   
צירפתי לך וידיאו מדהים בנושא, אישה בת 98 עושה יוגה כאילו אין מחר...

"בני אדם יכולים מבחינתי להעלם מהעולם" ((:
גם אני חושבת ככה, אנחנו רק עושים נזק לכוכב, לחיות, לעצמנו.
יש את התנועה הזו להכחדת האנושות מרצון, מכיר?

רופאי שיניים אשלח בפרטי, מסכות זה מה שהם צריכים לשים כשהם מוציאים את הרעל

מדיטציה >>
לצפיה ב-'לא שומע אותך, שנייה שם את המכשיר שמיעה :)'
לא שומע אותך, שנייה שם את המכשיר שמיעה :)
30/03/2019 | 10:27
10
לא יודע אם הייתי רוצה להאט את ההזדקנות, מרגיש קצת כמו התנגדות אבל בהחלט לא לפגוע בו, אולי זה אותו הדבר. החיים לא כאלה יפים בכדי לחיות כ"כ הרבה, מה שיבוא יבוא, אחרי קריאה מרוכזת של כל ספרי ארוין יאלום וכמובן עם טונה של תורת הבודהא המוות לא כזה מפחיד.

סחטיין על הגברת, הייתי שמח להיבלע אל תרגול כזה או אחר אבל לא מוצא כיוון ועם מורות בכלל נפלתי חזק ככה שכרגע בהימנעות.

לא מכיר את התנועה, לא מכיר תנועות, הצעירים של היום לפני שמסיימים להנות מהמחשבה כבר מרימים עמותה, דף פייסבוק וסרטוני הסברה מטוקטקים. כמו עם תורת הבודהא, שכל אחד יעשה ויפסיק לברבר.

זה אצלי בפה כבר שלושה עשורים והרופאים צרכים להתמגן? יש דברים מעבר לבינתי.

שבת שלום צדיקה מקווה שכולם כאן שומרים שבת כהלכתה
מדיטציה >>
לצפיה ב-'ומה אני אמור לעשות עם המידע הזה?'
ומה אני אמור לעשות עם המידע הזה?
30/03/2019 | 09:42
2
7
לצפיה ב-'להתחיל בהורדת ההתנגדות לניסיון שלי לסייע, התשובה כבר תקפוץ'
להתחיל בהורדת ההתנגדות לניסיון שלי לסייע, התשובה כבר תקפוץ
30/03/2019 | 10:14
1
17
מבין השורות.

בהצלחה עם הכאבים.
מדיטציה >>
לצפיה ב-'לכתוב משהו לא קשור לסיפור שלי זה נקרא לסייע?'
לכתוב משהו לא קשור לסיפור שלי זה נקרא לסייע?
30/03/2019 | 12:57
18
באמת איפה היית עד עכשיו..
מדיטציה >>

הודעות אחרונות

10:07 | 08.05.19 זה פשוט
20:28 | 06.05.19 shirai ryu
08:48 | 25.04.19 זה פשוט
20:51 | 19.04.19 בן טל-שחר
00:33 | 18.04.19 דרך המגע1
12:15 | 24.02.19 בן טל-שחר
10:55 | 18.01.19 mali891
09:32 | 16.01.19 karin173
14:44 | 22.12.18 סינבד
13:31 | 12.12.18 1staylucid

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ