מדיטציה לפריון

mali891

New member
מדיטציה לפריון

שלום,
לפי כחודש עברתי הריון חוץ רחמי שבסופו כרתו לי את החצוצרה. אני מאוד מאמינה שיש קשר ישיר בין הגוף לנפש ואני מרגישה שזה קרה זה בגלל שהייתי בתקופת לחץ בכניסה להריון. אני מאוד חרדה לעתיד ומחפשת לעשות משהו פעיל ממני על מנת לעזור לגוף לחזור לעצמו גם מבחינה נפשית וגם מבחינה גופונית ולבסוף שיהיה לי הריון תקין. חשבתי על להתחיל מדיטציה/ יוגה. האם מישהו מכיר מדיטציה/ יוגה ממוקדת לפריון באזור הצפון?

בהצלחה

הלוואי שהגישה החדשה תשתקף במציאות המבוקשת על ידך... מה הנסיון שלך בינתיים בתחום הזה של מדיטציה/יוגה?

ראשית משתתפת בצערך

לפעמים הרצון הבוער והדחק שזה כבר יקרה
לא משנה באיזה נושא
הם אלה שיוצרים את התקיעות והעיכובים.
צריך להרפות כדי לאפשר לדברים לקרות...
תסמכי על הגוף שלך
תני לו את הקרדיט שהוא מסוגל להכול
ושבכל מקרה את אוהבת אותו

סינבד

New member
את עוד יכולה להרשם

בסוף חודש פברואר יגיע לארץ המורה ווי צ'יפנג ויעביר סדנאות שונות. אני ממליץ לך להרשם לסדנא של חמישה ימים בקיבוץ גדות.
ווי הוא אחד המורים הבכירים במשפחת דאו הארטס [URL]https://www.daohearts.com/[/URL]
הוא מלמד טכניקה שנקראת זיננג צ'יקונג. בזכותו ובזכות הלימוד שלו אני החלמתי מסרטן שלב 4. לא מזמן חזרתי מסדנא בת חודש בסין שהעבירו המורים של המשפחה ההרמונית הגדולה (כך הם קוראים לעצמם) הסדנא היתה פשוט מדהימה, סדנא משנת חיים, ובה פגשתי אנשים שסיפור ההחלמה שלי, מדהים ככל שהוא, מתגמד ליד סיפורי ההחלמה שלהם.

אם תחליטי שאת באמת רוצה לקחת אחריות על חייך ולהוביל אותם למקום של החלמה וריפוי צרי איתי קשר בהודעה פרטית ואתן לך קישור להרשמה.
הסדנא שאני מדבר עליה נמשכת חמישה ימים בארוח מלא והיא לא סדנא זולה.

מחזק אותך מכאן. אם עדיין אקטואלי

ומישהיא שעזרה לי בחיפה מתאים גיאוגרפית אשמח לתת שם וטלפון.
בהצלחה

למעלה