כמעט חודשיים בלי מ"ט

כן כן...

רק שמי ששומר טינה זה אתה לי, ולא להיפך

פידרס עלוב
(היית ונשארת)

יש לך רשות ללכת עכשיו
שא ברכה

Mist2

New member
ההפך

אני מנסה לעזור לך לצאת מהארון!
בוא אל תפחד, היית כזה גיבור עם מ״ט, אני בטוח שתצליח גם בזה!!!

מודטחדש

New member
לא סתם טרול

זהו הטרול. כל כמה זמן מגיח מתחת לאבן שמתחתה הוא חי, מפליץ כמה בדיחות, נחסם ו...כמו הספינקס, מופיע שוב בשם טרולי אחר. די!!! תבין חביבי!!! נמאסת!!!

בשבילך אני תמיד אהיה "ה-טרול"

זה שהביס אותך, השפיל אותך, מרח אותך בזפת ובנוצות וירק לך בפרצוף תוך כדי צחוק מתגלגל

תמיד היית כושל, תמיד תישאר כושל

חיקוי גרוע של גליקר עם רפליקות שטחיות, משעממות ושחוקות שלא יודע לאיית damn

הטינה הנצחית שלך כלפי גורמת לי לחייך

תיחנק, אפס

מודטחדש

New member
יצא המרצע מתוך הטרול

שוב הלשון החדה של חולה הנפש. שוב הניסיון הנואל לקטלג אותי בלי להכיר אותי. שתבין היטב - אין לי שום טינה כלפיך. למעשה אין לי שום רגש כשלהו כלפיך. יש לי טינה כלפי ההתעוררות הדו-חודשית שלך, מהאבן שתחתיה אתה חי, כל פעם בניק אחר, עם אותם תכנים פסאודו-אינטליגנטיים מטופשים, קללות, איחולי מוות. קם. מנבל את הפה, נחסם וחוזר לשכון תחת אותה אבן עד... שהרמש הקטן מתעורר שוב.

לא נואל ולא נעליים, כושלצו'ק

מי שנדבק למי כאן - זה אתה אלי

מי שנזכר עכשיו לפתע לפתוח מולי במתקפה זה אתה, לא אני
אז מה אתה מתבכיין שעונים לך, יא חתיכת סמרטוט לניגוב אסלות?

קיבלת בדיוק מה שרצית

אם אין לך שום טינה כלפי אז תפוס כיוון, שחרר ממני ולך תקיים יחסי מין אנאליים עם גליקר או משהו

תאמין לי שזה פרודוקטיבי הרבה יותר מאשר לנסות להוציא מרצעים שלא קיימים משקים שלא קיימים
(אוי אלוהים כמה שאתה מטומטם כמו קרש רקוב)

בקיצ-קיצור:
לא מקטלג אותך, לא מתעניין בך, לא שם עליך, לא מכיר אותך ולא רוצה להכיר אותך

ראיתי ממך מה שראיתי, הבנתי שאתה אפס גמור, כושל ומטומטם כמו קרש

מיציתי והמשכתי

אז תחיה את החיים המיותרים שלך ושחרר ממני
אין לי מה להגיד לך, ואין לי(או לאף אחד אחר למען האמת) שום דבר חדש לשמוע ממך

תשלים עם זה שחשפתי את כשלונך - החיים קשים, מה לעשות? - ו-get on with it (תמצא מישהו עם ידע בסיסי באנגלית שיתרגם לך)

צ'או

Bakbook1

New member
אשמח לשמוע ממך

מה בדיוק הולך במדיטציה הזו.
חזרה על מנטרות?
מה העמימות שהולכת סביבה?
מה בדיוק קורה שם?

אלה שאלות גדולות. ייקח לי הרבה מאוד זמן לענות עליהן בפירוט

אז רק בקיצור נמרץ:
יש חזרה על מנטרה אחת אישית שניתנת לך מהמורה בסודיות ולכל החיים

העמימות היא כלי משמעותי שנועד להחביא כל מיני מטרות וכוונות נסתרות שידועות רק לחברי הכת הבכירים.
אני מעולם לא זכיתי ולא ביקשתי לי מעמד בכיר אצלם כך שכל השקרים והסילופים שחשפתי - חשפתי מתוך נסיוני האישי(ומתוך לא מעט ויכוחים) ומתוך כתיבה של אחרים שהתפקחו מהכת בבלוגים שלהם.

נ.ב.
שים לב שמרוב שההסתרה כל כך טבועה בהם. כל פעם שיש מישהו מתוכם שכותב בפורום - בין אם זה דניאל גליקר בעבר, או הכפיל שלו בהווה - הוא תמיד מצייר את עצמו כאילו הוא סתם עוד גולש מן המניין כשלמעשה כל הכתיבה שלו מכוונת אך ורק לצורך תעמולה ושירות לכת. אין שום מרכיב אישי בכתיבה שלהם לעולם.
(צריך להיות אידיוט בשביל לא לשים לב לזה אחרי זמן, והם אכן מנצלים את היותם של רוב האנשים אידיוטים גמורים)

למעלה