האם כדאי להתלונן על גננת

sushy30

New member
האם כדאי להתלונן על גננת

אנחנו זוג הורים אוהבים לתאומים מתוקים בני חמש וחצי, כל ילד בגן נפרד זה שלוש שנים.
גנים של החינוך המיוחד בגלל הצורך של עיכוב התפתחותי ועיכוב שפתי.
אנחנו לא מחסירים מילדינו שום טיפול ולא מעקב בהתפתחות הילד בקופת החולים,לא מחסירים כלום ,אוהבים מאוד את ילדינו .
אנחנו מתקשרים כל בוקר לגן במשך שלוש שנים ,לבדוק שהילד ירד מההסעה.
לפני כשבוע וחצי ,הורי קיבלו טלפון מהמשטרה ,שנאמר שסבא בני (אבא שלי -אני האמא) ,סיפר שבעלי עולל משהו לאחד הילדים. לא היה ולא נברא, סבא בני לא פנה למשטרה . סבא בני הלך בוקר למחרת ,להעיד במשטרה שלא הוא דיווח על מקרה שלא קרה מעולם!!!!
באותו יום ,לקראת הצהריים מזמנים אותי ואת בעלי למשטרה , את בעלי חוקרים עלי , ואותי זימנו גם ופתחו לי תיק על דברים שלא היו , שאלו אותי שאלות הזויות לחלוטין.אנחנו אוהבים את הילדים שלנו מאוד מאוד
לאחר כל זה ,התברר שהשמועה הגיע מהגן של אחד הילדים.
הגננת חשדה במשהו שלא היה והפעילה גורמים מסוימים.
יש לציין שבהתפתחות הילד בקופת החולים , כדי לקבל טיפול עוברים דרך עובדת סוציאלית של הקופה =משרד הרווחה .
אותה עובדת סוציאלית ,מידי פעם שוחחתי איתה, לפעמים דיברה עם הגננת ,כנראה הפריחה דברים מהקשרם. אותה עובדת סוציאלית ,רצתה לפנות לרווחה כי יום אחד לא הבאתי את הילד לאבחון /מעכב, היה חולה עם חום .
שוב אנחנו הורים טובים , הולכים לכל פגישה של סיכום עם הגננת , לא מחסירים בדיקות ומעכבים .
הגננת עצמה ,יודעת מה היא עוללה , שיש לי עכשיו תיק במשטרה על לא עוול בכפי.
אנחנו רוצים להתלונן על הגננת על הוצאת דיבה , פוחדים שעכשיו תתנקל לילד ,אחרי החג.
איך אתם כהורים הייתם פועלים.

גננת חייבת להתריע אם היא חושדת במשהו

ולכן אין שום עילה להתלונן על הגננת.
היא חשדה והיא פנתה.

אם מישהו היה לא בסדר, אולי זה בהמשך הדרך.

אתם חושבים שהעובדת הסוציאלית לא בסדר? שהיא בכוונה מנסה להתנכל לכם?

sushy30

New member
קודם שתבדוק

הילד שלי שלוש שנים באותו גן ,שלוש שנים שאני באה לכל פגישת סיכום
לא מחסירה אבחונים .
מה קרה פתאום , אני ניראית אמא אלימה?

sushy30

New member
אז גננות ומורות יכולות לעשות מה שבא להן

כל שני וחמישי להתלונן על איזה הורה , על איזה שמועה לא נכונה , בואו נפתח תיקים לכל ההורים

sushy30

New member
ממתי יש לגננת חסינות?

היא חברת כנסת?
ואם במשטרה לא יודעים שאני מתלוננת על גננת?
מה עושים כשגננת מרימה יד על ילד ?
גם אסור להתלונן?

למעלה