חדשה כאן, האם זה פורום רק לשיחות על ילדים?

חדשה כאן, האם זה פורום רק לשיחות על ילדים?

שלום

אני פשוט לא מצאתי פורום אחר, שאשפר לשוחח בו על הכל, גם על הילדים וגם על העבודה וגם על היחסים וגם על החברים.
אם אפשר לשוחח כאן על הכל ולשאול שאלות על הכל, אכתוב את השאלה, מקסימום לא אקבל מענה
אני לאחרונה התחלתי לחשוב על מקום עבודה חדש. במקום הזה אני עובדת כבר שנתיים וחצי. העבודה היא קשה בעיקר נפשית.
התחלתי לעדכן את קורות החיים שלי. יש דברים שעשיתי בחברה שלא כל כך יודעת איך לנסח אותם לתפקיד.
כמו לדוגמא, פעמים רבות אני מחפשת באיביי או אליבאבא או אתרים דומים, רכיבים אלקטרוניים / מכאניים שמשמשים אותנו לביצוע העבודה. אני יוצרת קשר עם ספקים מחול (בעיקר מסין) מבקשת מהם הצעות מחיר, הנחות שינויים שונים במוצר לפי בקשת המהנדס שלנו ואז מזמינה ומשלמת (בדרך כלל דרך פייפאל) האם תפקיד זה ניתן להגדיר כרכש?
בנוסף אני חיפשתי עובדים לחברה שלנו, נתתי פירסומים בפייסבור, לשכת עבודה ועוד מקומות. רעיינתי קצרות את העובדים, לראות בכלל עם התנאים שאנו מציאים מתאימים להם, את המקצועיות שלהם בדק המהנדס כי אני לא בקיעה בזה. איך ניתן להגדיר את התפקיד הזה?
אודה לכם על העזרה ואם זה המקום שלא מתאים לשאלות כאלה, עמכם הסליחה

אמאyyy

New member
קודם כל ברוכה הבאה

וכן, זה בהחלט המקום לדברים כאלו! נשמח שתשארי.
&nbsp
לשאלתך, נראה לי שאפשר להגדיר את זה כרכש וכ"א. נסי לדבר עם משרדי השמה, אני חושבת שחלקם עוזרים בניסוח קו"ח. שיהיה בהצלחה!

אשרז4

New member
לא מבינה גדולה אך נראה לי שבהחלט היתי

כותבת בפרוט התפקיד רכש (קשר עם ספקים בחו,ל, הצעות מחיר, מפרטים וכד')
וכן ראיונות עבודה או משהו בסגנון
&nbsp
בהצלחה

adif11

New member
הי

מסכימה עם כל מה שכתבו לך. גם שזה בהחלט המקום וגם שכן- בהחלט אפשר להוסיף בקו"ח משפט על רכש וכ"א ולתת קצת פירוט כדי כדי שיובן סדר הגודל.
המון בהצלחה

למעלה