יש חוגגות בקהל שהזמינו אתמול בייביסיטר ויצאו

פרמלה

New member
יש חוגגות בקהל שהזמינו אתמול בייביסיטר ויצאו

לקבל את פני 2017 בחוץ?

אצלנו:
הייתי נהגת בוס - את צעירית הבאתי לחברה בשבע וחצי. את בכורית הבאתי למסיבה בחצות, מיד אחרי שגמרה לעבוד. עשיתי את זה בלב לא שקט, בבחינת "ילדים קטנים -צרות קטנות, ילדים גדולים - צרות גדולות". בחמישה לשתיים הם חזרו הביתה. היום התברר שחבורת נערים שיכורים גרמה להורי הנער שבביתו התקיימה המסיבה לפזר את ההתקהלות מוקדם מהצפוי. לפחות צעירית עוד לא הגיעה לשלב הבילוי בחוץ.
פרמל הלך לישון בערך באחת עשרה ועם שובי ממשימת הנהיגה, חגגתי במיטה עם האפיפיורית יוהנה ונחרן לצדי.

בבוקר כבר היו דיווחים על הפיגוע באיסטנבול.
ובערב הזוועה הבלתי אפשרית הזו בירושלים.
2017 - ברוכה הבאה.

חגגתי עם כרית ההריון שלי

התעוררתי לשנייה רגע לפני חצות, הבחור נתן לי נשיקה ונרדמתי תוך רגע.
כמובן שהתעוררתי מיליון פעם אחרי זה -כרגיל...

moma4222

New member
כולם היו בבית.

חשבתי שלפחות יהיה מפגש משפחתי מורחב אצל חמותי, אבל כנראה שלא בא לה, כי היא ובעלה חטפו חום(לא מטפורי) לקראת הסופ"ש. מודה שקצת התבעסתי.
אז חגגנו יחד על בקבוק שמפניה בצהריים, בפורום המשפחתי המצומצם.
&nbsp
אחרי זה ניסנו לראות את "העי"ג" ביחד. אבל זה סרט כל כך גרוע שפשוט הפסקנו באמצע.
&nbsp
במחלקת הספרות קראנו (הספר עבר 3 ידיים בבית) את "האחים סיסטרז" קצר, משקל קל- בינוני, שווה קריאה, גם הגברים ממליצים.
&nbsp

לא...

כולם מצוננים ומשתעלים ברמה כזו או אחרת, רבים על הטישו ומתעטשים בקול תרועה. לא חגיגי במיוחד.
יצאתי לרוץ אתמול, והברך שלי הבהירה לי היטב שהגיע הזמן לפנות לגורם מקצועי לטיפול ברצועה הסוררת. כואב ומבאס.

אמאyyy

New member
מכה/נפילה או התפתחות של משהו?

בכל מקרה מקוה שזה לא יעצור בעדך לזמן רב

אשרז4

New member
בחצות נשיקה עם בעלי מתחת לפוך ומעל סדין החימום- תענוג

הבנות עוד צעירות בשביל לחגוג ולהבין
&nbsp
בלי לתכנן יצא כך שאירחנו לנר אחרון במוצ"ש- את כל המשפחה.
התחיל מהצעה לארח את גיסתי ולא היה ברור אם יגיעו
וסיימנו עם 20+ איש והגיעו גם בני הדודים הבוגרים.
&nbsp
היה כיף וטעים והבנות היו מרוצות (אוהבות שאנחנו מארחים ומתלוננות שלא קורה הרבה)
&nbsp
ולסיום הבת של האחינית של בעלי, בת 5 החליטה שרוצה להישאר לישון- פעם ראשונה
היה מוצלח.
בראשון הבנות היו איתה לבד, בשתיים בערך התקשרה אחת מהן להגיד שלא נעים לה אבל קשה לה ומעייף לה ומשעמם לה ו.. רוצה לראות את תוכניות הטלויזיה שלה.
&nbsp
אבל.. במבט מסכם.. הלוואי שערב ראש השנה והיום הראשון של השנה מהווים דוגמית לאיך שהשנה תהיה- אם כך.. לוקחת בשתי ידיים
&nbsp

אשרז4

New member
פרמלה- תודה

גרמת לי להסתכל רגע אחורה ותוך כדי כתיבה להבין.
&nbsp
טפו טפו חמסה חמסה קישטה מרפי

פרמלה

New member
לחיי שגרה חמימה ומבורכת

בכורית ניסתה להביא אלינו בחנוכה את הורי פרמל ואת אמא שלי, אבל שנינו נבעתנו מהרעיון והורדנו אותה מזה. ככה זה כשיש לך הורים חובבי שקט ופרטיות. ההורים שלו ואמא שלי ביחד אצלי - האאא!
לא אקט הורי-חינוכי יפה במיוחד, אבל העדפתי להיות אגואיסטית.

אמאyyy

New member
ממש לא, אבל יש לי על זה סיפור מצחיק

לפני מספר שנים חברה שכנעה אותנו ללכת לאחד המקומות שחוגגים, בעצם מסעדה שעושה ארוע.
אז ככה - צפוף, רועש, תפריט קבוע שאי אפשר לבחור מה שרוצים, וכמובן יקר. גם אי אפשר ממש לעזוב באמצע...
והבדיחה היא של חברה (אחרת) שאמרה קצת אחרי 12: "נראה לי שמתחילים לשחרר אנשים"...
never again

sharonwe

New member
יש אחת מבואסת מזה שבעלה לא יזם כלום,

למרות שבכל אחת מ-16 שנותיהם המשותפות היא תמיד הבהירה שהוא צריך ליזום משהוא בתאריך זה.
מאידך, אולי האשמה היא בי, ש-16 שנה לא הספיקו לי כדי להפנים...

רזאי

New member
פעם חברה אמרה לי שהיא מחלקת את הגברים

לשתי קבוצות-
אלו שמעולים ביום יום, אבל לא יודעים לציין תאריכים מיוחדים, ואלו שמרימים הפקות בכל יום הולדת ויום נישואים, אבל לא ממש חולקים בנטל בשאר הזמן.
בעלה בדיוק הפיק לה מסיבת יום הולדת גרנדיוזית, והרבה חברות הביעו קינאה. היא אמרה שהיא דווקא מקנאה באלו שחיות עם בן זוג מהסוג הראשון.
מכיוון שבעלי שותף מלא בבית, אבל אף פעם לא יזכור לציין יום מיוחד, אימצתי את ההגדרה שלה בחום.
אם אני רוצה לחגוג, אני דואגת לארגן את הארוע. אם לא אירגנתי שום דבר, זאת אשמתי שלא חגגנו.

גם לי יש אחד מהסוג הראשון...

ובסך הכול אני מרוצה ממנו
, אבל לפעמים מתחשק לי לקבל איזו ברכה ליום ההולדת...
&nbsp

למעלה