המשך עלילות סמי האצנית לשנה החדשה

המשך עלילות סמי האצנית לשנה החדשה

כמעט שכחתי לשתף, בגלל החג (וההלם) - רצתי 10 ק"מ!
מי שהייתה במקרה בחיפה בערב חמישי האחרון, יכלה לראות אותי חולפת על פניה, מהירה כברק (פחחח), במסגרת מירוץ חיפה.
עד הרגע האחרון לא האמנתי שאצליח, כי אף פעם לא רצתי כל כך הרבה, גם לא באימונים, אבל דווקא היה בסדר. אמנם רצתי די לאט (76 דקות), אבל, הי, הצלחתי!
בחמשת הקילומטרים הראשונים היה קשה (מנטלית), אבל אז הגענו לקצה והסתובבנו לחמשת הק"מ הנוספים. אמרתי לעצמי שנשארו רק 5 ק"מ, ואת זה אני יודעת שאני יכולה, מה הבעייה... ואכן, היה יותר קל (וגם יותר מהר). ב-500 מ' האחרונים כבר היה לי קשה פיזית, אבל המאמן הנפלא שלי צץ לצידי ועודד אותי, וזהו, הייתי אחרי!
ואפילו נהנתי!
מאחלת לכולנו שנה טובה, שתתגשמנה משאלותינו, שנדע לבקש את המשאלות הנכונות, שישרור שלום בינינו לבין עצמנו (מבפנים) ובינינו לבין העולם סביבנו. אושר ועושר לכל!
אוהבת אתכן.

moma4222

New member

adif11

New member
את מלכה סמי !

בשיא הרצינות .כל הכבוד.
מצטרפת לאיחולים לשנה החדשה. שנרוץ כולנו קדימה כמו ברק בשנה הבאה . אם לא ממש פיזית אז לפחות רוחנית

אשרז4

New member
אמן לכל איחוליך, במיוחד לדעת לבקש את המשאלות הנכונות. וכבוד,

המון כבוד לך.
הלוואי עלי הודעה שכזו בשנה הבאה.

אז רק שתדעו, יש התפתחויות!

ביום שישי רצתי 5 ק"מ במירוץ אכזיב, וכנראה באמת הייתי מהירה כברק, כי הגעתי שנייה בקטגוריית הגיל שלי - ואף זכיתי בגביע!
היה קצת מרגש...

פרמלה

New member
נו באמת, אחרי 10 ק"מ בעליות של חיפה, קטן עליך 5. את

עכשיו בעניין של הבו לי כמה שיותר מרוצים?

(אני, בניגוד משווע אליך, נהיתי כזו עגלה עלובה, ש-21 הק"מ של סובב תל אביב באופניים הם מעבר ליכולת שלי כיום. בושה!)

ExNewYorker

New member
לא הייתי פה המון זמן - כל הכבוד!!!!

בואי לרוץ במרוץ הלילה של תל אביב

למעלה