שאלת הורים מבוגרים

Ani15

New member
שאלת הורים מבוגרים

איך פתאום אני יותר מטפלת בהורים מאשר בילדים שלי... גם זה סוג של הורות.
האם קיים שירות הזמנות מהסופר בטלפון באיזור חיפה? אמא שלי, חמסה חמסה, מוגבלת מאוד בתנועה אבל עצמאית לגמרי במחשבה. רק מה, עם האינטרנט עוד קצת קשה לה. אז ללכת לסופר זה לא אפשרי, ולהזמין באינטרנט קצת קשה - האם יש מוקד הזמנות בטלפון שדרכו אפשר לעשות הזמנה?
אנא עזרו לאני15 לעזור לאמא שלה להיות עצמאית....

לשופרסל ישיר יש מוקד טלפוני

יש את המספר שלהם באתר. תוכלי לתת לה את המספר והיא תזמין.
יש להם גם אפשרות לשמור רשימות קבועות.

אני מאמינה שגם לאחרים יש מוקד טלפוני

Ani15

New member
ניסיתי להתקשר לשם

הם עובדים רק עד ארבע
מה שאומר שהם מוקד שירות לקוחות ולא מוקד הזמנות
גם היא אומרת שהתקשרה לשם ולא קיבלו ממנה הזמנה
עוד רעיונות?

פרמלה

New member
הקשר שלי לחיפה הוא שהוריי נולדו בה

אמא שלך לא מכירה מינימרקטים באזורה? אפשר גם למצוא דרך האינטרנט: שם הרחוב הראשי בשכונתה + מכולת / מינימרקט.

אולי דווקא לא סופר, אלא מכולת

אין איזו מכולת שכונתית שהיא מכירה? אולי יסכימו לעשות משלוחים, ואם היא תיתן לשליח טיפ, אז בכלל כולם ירוויחו

ואפשר שפעם בפעם, את תעזרי לה בעשיית הזמנה באינטרנט של קניות גדולות במיוחד.

Ani15

New member
באמת תודה לכולם

ההורים שלי גרים בערך 10 דקות הליכה מהבית בו גדלתי ובגרתי (עברו לבנין עם מעלית בגלל המגבלות), כך שאני די מכירה את השכונה גם די הרבה שנים אחרי שעזבתי אותה. ובכן, אם יש בסביבתכם מכולת, סחתיין, שם אין (גם לא ליד הבית הנוכחי שלי. מכולת? איפה יש דבר כזה חוץ מבמושבים קטנים?). הדבר הכי קרוב לזה היא חנות נוחות שפתוחה בשבת, ואלוהים עדי שהם לא עושים משלוחים גם עם המחירים המופרכים שהם גובים למצרכים.
(ולפני שאתם קופצים: עד לאחרונה אבא שלי היה עושה קניות, זה נהיה בלתי אפשרי לאחרונה בגלל ענייני בריאות).
וכן, עכשיו אנחנו עושים בשבילה הזמנות ברשת ותוך כדי מלמדים אותה לעשות את זה בעצמה.
שבת שלום ותודה שחשבתם על השאלה!

macaroni35

New member
כיוון אחר...לשלם למישהו עבור השירות זה כמו מנקה או מטפלת ..

אולי למצוא עוזרת / מטפלת/ מנקה /סטודנטית שמוכנה לכלול את הקניות בסופר ולקבל עבור זה תשלום.

וגם - אם זו רשימה קבועה וללא הרבה שינויים לגשת לאחד הסופרים שנמצאים באיזור פיזית ולבדוק איתם האם מוכנים לעשות את השירות עבורם מדיי שבוע.
נשמע לא פשוט.

Ani15

New member
תודה על הרעיון

האמת שלנו (הילדים שלהם) אין בעיה לעשות את זה בעצמנו עבורם, בין אם בהזמנה ברשת או בקניה בסניף, אבל אנחנו חושבים שיש ערך גדול לעצמאות שלהם, כך שאנחנו מחפשים דרכים שהם יוכלו לדאוג לעצמם עם מינימום תלות בנו (או בעוזרים אחרים).

למעלה