קורה לכן שאתן מכשפות?

פרמלה

New member
קורה לכן שאתן מכשפות?

כמו למשל, היום כשעברתי ליד בניין שלפני 18 שנה שכן בו מקום העבודה שלי דאז, וגלי הנוסטלגיה הזכירו לי גם את המנקה של חדר המדרגות שהייתי מיודדת אתו, ובינגו שעתיים אחר כך פגשתי אותו ברחוב?

(בעלי שלח את אשתו המובטלת לסידורים, וכך זכיתי לסיבוב תל אביבי רגלי ארוך במזג אוויר מושלם)

קורה לי הרבה

בעלי תמיד קורא לי "מכשפולה" בגלל שתמיד שאני מזכירה מישהו שהרבה זמן לא ראינו, פתאום רואים אותו

&nbsp
קרה לי לפני חודשיים שהלכתי לאיזו הרצאה בעברית ("הרשימה") ופתאום רואה שם איזה חבר של זוג חברים שלנו שמסתבר שעבר לניו יורק שבוע לפני זה ובדיוק יצא לי לתהות לגבי אותה חבורה שהוא חבר בה ומה קורה איתם ופתאום ראיתי אותו. הייתי בהלם

אמאyyy

New member
ברור

לפני כמה שנים הבן הגדול שלי (שהכי דומה לי משלושתם, אני לגמרי יודעת לבד מה הוא חושב ומרגיש) נסע לטרק של כמה שבועות בספרד עם חברתו דאז. בחפיפה חלקית אני נסעתי לארה"ב.
באחד הימים, ביו 6 ל 7 בבוקר זמן ארה"ב (אני יודעת בוודאות כי היו לי טלפונים ב 6 וב 7 וזה קרה ביניהם) חלמתי שהוא מתקשר אלי ואומר שהיה נורא, הם חוזרים לארץ ונפרדים.
קמתי קצת אחרי 7 עם מועקה כבדה והתנחמתי בכך שזה רק חלום.
ב 8 בבוקר (מתישהו אחה"צ זמן ספרד) הוא מתקשר ומספר שהיה יום נורא, הם כל הזמן רבים וכו' וכו'...
עכשיו, שני הדברים לא קרו אף פעם לפני או אחרי: לא שחלמתי עליו ועל חברתו, ולא שהוא התקשר לקטר עליה (או על כל חברה אחת).
&nbsp
ורק להשלמת הסיפור - הם המשיכו עוד כחצי שנה אח"כ ואז נפרדו.
&nbsp
ואם כבר הבן וחלומות אז עוד סיפור: נסענו (הבן ואני) באוטו באיזו שבת והיינו צריכים לאסוף חברה בשם ואלריה. הוא (הבן) אמר "חלמתי חלום על ואלריה" וזה מיד הזכיר לי את "חלמתי חלום על דנובה". הדלקתי את רדיו 103 עם שירים עבריים, ונכון שלא היה השיר הזה, אבל היה תאומו "שיר שחלמתי על פראג".
&nbsp
לא מדהים?
כאדם מאוד רציונלי מוזר לי עם הסיפורים האלו, אבל זה נחמד

&nbsp
&nbsp

kmiki

New member
הסיפור הכי משמעותי שלי, והיו הרבה

חוצמזה שלפני שבועיים ניבאתי בת לחברה בהריון ואתמול התבשרה שיש לה בת...
לפני המון שנים הייתי בארוע של אומנויות לחימה שהופיע בו אדם שאני ממש לא אהבתי, אלים, אגרסיבי, אדם לא חביב בעליל.
עמדתי שם עם החברות שלי, והוא התחיל לעשות דאווינים, סלטות באוויר וכאלה (הוא היה מומחה באקרובטיקה), ואני לחשתי מתחת לשפם "יאללה, שיעשה סלטה ויפול על הראש"...
רוצה לנחש מה קרה אחרי דקה?

adif11

New member
איזה בידור !

לא חושבת שקרה לי אי פעם.
אני לגמרי מוגלגית

אני הייתי גורמת לפנסי רחוב לכבות כשעברתי

מתחתם. אבל נראה לי שזה עבר לי (או ששיפרו את תחזוקת הפנסים בעיר...).

מיכול

New member
מתה על הסיפורים האלה

קורה לי הרבה, ולחתיכי שלי כשהיה קטן היה ממש חוש נבואי מדהים

sharonwe

New member
"בעלת כוחות"! נראה לי אמין יותר

מדי פעם אני חולמת על מישהוא/היא ואז אני יודעת שכדאי שאתקשר אליהם כי משהוא קרה שם (לאו דוקא שלילי).
ולמי שמאמין בחלומות על נשירת שיניים שמנבאים מוות (מעולם לא שמעתי על זה עד שהכרתי את בעלי): חלמתי על זה חודשיים לפני פטירתה של חמותי.

למעלה