נדוש, יודעת.... אך זקוקה לעזרה
בן תשע

נדוש, יודעת.... אך זקוקה לעזרה
בן תשע

אנחנו עושים עם חברים פעם בשנתיים. השנה כן.
הכיתה מחולקת ל 21 בנים ו 11 בנות.
רוב ילדי הכיתה לא עשו יומולדת לכל הילדים. לא רק בנים / בנות אלא רק חלק מהבנים. משהו כמו חצי.

אני לא אוהבת את זה. מרגיש לי מוקדם. לא מתחשק לי לגרום לו לבחור, לא רוצה לצער ילדים שלא יוזמנו לא כי הוא לא אוהב אותם אלא כי הוא פחות קרוב אליהם. אותו זה ציער, למרות שהבין שההורים הגבילו.

הייתי רוצה לעשות יומולדת לכל הבנים, אבל זה אומר 21 כדורי מרץ שאני לא מרגישה שאני יכולה להפעיל לבד. ואני לא מצליחה למצוא מפעיל לא ילדותי במחיר סביר.
האם יש חיה כזו? אם כן אשמח מאד להמלצות.

אחרת אאלץ גם אני לצמצם ל10 ילדים, ואז לקחת לפעילות כלשהי.

אשמח מאד לשמוע רעיונות

תודה

moma4222

New member
מאיזה איזור את?

האם צימצום כמות הילדים להפעלה בחוץ היא בגלל עלות או בגלל הובלה?

בגיל 9 היה כמה פעמים ימי הולדת
בבאולינג + פיצה,
בפיינטבול,

יש מפעילים בסגנון ״הישרדות״ שהילדים אוהבים

10 ילדים זה הרבה. אצלנו כשעושים ימי הולדת מצומצמים זה לא יותר משישה ילדים.

גם אצלנו יש שעושים בבאולניג. הילדים נהנים מזה. אני לא עשיתי, בעיני זה סיוט.... כלכך רועש שם.

תגדירי מחיר סביר

ואם עושים יום הולדת מצומצם זה באמת לא לחצי מהבנים מהכיתה. כשאנחנו עשינו היה מדובר על 2-3 מהכיתה (ועוד ממסגרות אחרות).

תודה
מבהירה ומרחיבה: אנחנו גרים בישוב קטן ולכן

כל פעילות שאינה בבית או בפארק מצריכה התארגנות מאד מורכבת מבחינת הסעות, ולכן לא תהיה לי ברירה אלא להזמין רק כמה חברים, כמו שאמהות אחרות עשו. אני לא רוצה לעשות את זה.
גם באולינג יצריך הסעה.
וכאמור - להפעיל לבד 20 ילדים בני תשע הוא מעבר ליכולותיי.
הגבול העליון שלי למפעיל הוא 1500 ש"ח. חשבתי שזה הרבה, אבל זה לא מדגדג בכלל הפעלות שנראו לי רלוונטיות לגילאים האלו.

לכן פניתי אליכן - אולי אתן מכירות מפעילים שיוכלו להפעיל 20 בני 9 נמרצים בבית או בפארק.
אגב - בית הספר לשטויות עולה 1500 ש"ח, וקראתי עליו המלצות רבות, אבל הבן שלי לא סגור על זה שהוא לא ילדותי ושיעניין ויפעיל מספיק את הבנים בכיתתו. יש למישהי כאן נסיון אישי?

1500 זה המון! יום הולדת לכיתה שלמה

במוזיאון עלה לי בסביבות 1000... (פעם יחידה שעשיתי אירוע כזה).
מה שכן עשיתי והיה נפלא זה יום ההולדת מבוכים ודרקונים. אז עשינו לקבוצה קטנה וזה היה מוגבל ל-10-11 ילדים למדריך אחד, אבל אפשר לעשות פעילות ליותר ילדים עם שני מדריכים וזה עדיין לא יקר (נדמה לי ששילמתי למדריך אחד 560). אבל זה תלוי גם באופי של הילדים (ובעיקר צריך שידבר לבן שלך).

תודה! נתת לי כיוון, גיגלתי את'אבירי השולחן העגול'. מכירה?

נראה מדליק לחלוטין ואפשר לקיים בפארק. לא יודעת עלויות אבל נראה בדיוק שילוב של אקטיביות ודמיון.

לא מכירה, אבל הצצתי ונראה בהחלט שווה

בירור, ויותר אקטיבי ממה שאנחנו עשינו (ולכן עשוי להתאים גם לילדים יותר אנרגטיים). אני מקווה שזה יהיה במחיר סביר.

moma4222

New member
אולי יש בריכה בישוב?

ואז אם את מארגנת שני מדריכי תנועת נוער (או שלושה) שיפעילו את הבנים בתחנות או משהו בסגנון
משקיעה ברובי מים... ודי סגרת את הארוע.
&nbsp

kmiki

New member
נורא תלוי מה הם אוהבים

אצלנו למשל אוהבים מסיבות יום הולדת של פיינטבול, יש מסיבות מדע, אפילו לארגן משחק כדורגל (אם כל הבנים אוהבים) וכיבוד, קבוצות, אפילו להשקיע בגופיות בשני צבעים,
האמת שהבן שלי באותו הגיל, ואצלם כבר יש מסיבות ריקודים אפילו, ואז אפשר לעשות לכל הכיתה, והעלות די דומה, במיודח אם עושים 2-3 ילדים יחדיו, מביאים די ג'יי, כיבוד, הדי ג'יי עושה גם משחקים תחרותיים ומביא פרסים וכאלה.
זה הגיל שבו הם כבר לא חייבים פעילות אינטנסיבית, הם די מעסיקים את עצמם, רק צריכים את המקום והתנאים הבסיסיים.

בזמנו ראיתי

בזמנו ראיתי הפעלה של משחקי וידאו/ לייזרים בחוץ, כאשר זה קראוון שמגיע אליכם ומפעיל איפה שתקבעי.
&nbsp
בכל מקרה אצלנו בדרך כלל עושים בבאולינג או בסרט.
&nbsp
אנחנו פעם עשינו בבית לכל הבנים- הפעלת סרט- השגתי מקרן והקרנתי סרט בענק על הקיר, מלא פופקורן וחטיפים, פיניתי את הסלון והשארתי רק מזרנים ופופים ככה שהם יכלו לשכב ולחילופין להשתולל. להשמיע מוזיקה והם רוקדים. הגבלתי את התנועה שלהם לחלק זה של הבית בלבד

rnavina

New member
למה לא למצוא עוד ילד/ה ולאחד חגיגות?

אנחנו עושים בקרוב מסיבת יומולדת בנושא אינדיאנים לגיל 8.
אם את מעוניינת אכתוב פה.
בגדול יש שלושה ילדים שחוגגים כך שיהיו שלוש קבוצות שיעברו מתחנה לתחנה.

noa0407

New member
יום הולדת אינדיאנים

הי
אשמח לרעיונות
גם הבת שלי בת ה- 7 מבקשת יום הולדת שכזה...

תודה

למעלה