יש פה מתולתלות בקהל...עזרתכן לשמפו/מרכך לילדה בת 9...

macaroni35

New member
יש פה מתולתלות בקהל...עזרתכן לשמפו/מרכך לילדה בת 9...

לילדונת שלי בת ה-9 שיער שופע וארוך מתולתל.....(דומה לרעמה של יובל דיין הזמרת רק שלה פחות מכווצים... )
מחפשת עבורה שמפו/מרכך מומלצים ואפילו מסיכה כי לאחרונה השיער שלה ממש יבש...

ולפני שתמליצו לי על מיכל סבון טיבעי שפה בפורום הכרתן לי את המוצרים הנהדרים המסיכה שלה לשיער נהדרת אבל היא כ"כ קטנה ויקרה ולא מספיקה לשיער השופע....כי אני משתמשת בה על בסיס קבוע ואני מתולתלת אבל ממש לא שופעת..

אשמח להמלצות לתלתליםםםםם

ושיהיה חג פסח כשר ושמח !

אנחנו משתמשים בשמפו ומרכך של סרקל

אבל גם איתם חובה אצלנו לסרק במברשת מתירת קשרים מיוחדת אחרי המקלחת.ובבוקר, אחרת השיער הופך לקשר אחד גדול
.

macaroni35

New member
תודה
השתמשנו בהם קבוע עד כיתה א-ב בערך..אולי נחזור שוב.

macaroni35

New member
תודה...

אני משתמשת רק בפנטן שמפו/מרכך והקרם לחות לתלתלים...
כל מוצר אחר שניסיתי פשוט לא עבד ...(וניסיתי המון גם קרליין...)
אני פשוט לא רוצה לחשוף אותה עדיין למוצרים הללו..

אנחנו משתמשות בפינוק ורוד

שמפו ומרכך.
עובד מעולה על המתולתלת עם הרעמה עד הישבן

אשרז4

New member
שער יפה יש לילדה שלך. גם לי כזה (שופע היה בעבר)

ולבנות שלי שער ארוך ומלא וסבוך אך לא מתולתל. האמת התלתול כלל לא משפיע על הקשרים, יותר משפיע זה ללכת ובמיוחד לישון עם שער ארוך פזור.
&nbsp
אני תמיד חוזרת למרכך של פנטן. כל פעם מנסה משה אחר וחוזרת אליו (חוץ מהחודשים האחרונים שאני מנסה לא להשתמש במרכך והולך נהדר)
&nbsp
לאחר החפיפה אני שמה מעט קרם לחות של פנטן. עוזר לעצב חזרה את התלתלים (אני אוהבת שהם יותר בקבוצות ולא שער מסורק)
&nbsp
ממליצה לך גם להסתרק במסרק רחב שינים עם המרכך על הראש ולאחר חפיפה קצת קרם ולא להסתרק.
&nbsp
הסירוק במקלחת כדאי להתחיל מהקצוות ולאט לאט לעלות למעלה, כך הקשרים מותרים ולא נדחסים לפקעת.

macaroni35

New member
תודה גם אני רק עם פנטן..

פשוט המזג אויר של החודש האחרון - ממש ייבש לה את השיער.

macaroni35

New member
פעמיים...היא חופפת בעיקר..

כשמבקשת את עזרתי אני חופפת..בעיקר בסוף שבוע עם עיסוי לקרקפת...

אני מזמינה מאייהרב

קרם לחות (לאחר חפיפה נשאר על הראש)
http://il.iherb.com/desert-essence-coconut-soft-curls-hair-cream-6-4-fl-oz-190-ml/42714?rcode=qok154
מסכה לשיער
http://il.iherb.com/earth-science-d...r-olive-avocado-6-oz-170-g/16737?rcode=qok154
שניהם מעולים, ואמורים להיות יחסית לא מזיקים, אבל אני משתמשת בהם לעצמי, לא לילדות. לילדה לפני כל דבר אחר, הייתי מנסה למרוח מעט שמן קוקוס לאחר החפיפה - לרכך בין שתי הידיים ולכווצץ את התלתלים מלמטה למעלה. נסי עם מעט בהתחלה והעלי את הכמות רק אם צריך, כדי שתמצאי את הכמות הנכונה שבה זה כן עושה את העבודה, אבל לא נראה שמנוני מדי.
חוץ מזה, לכל שיער ולשיער מתולתל במיוחד כדאי להמעיט ככל האפשר בחפיפות וסירוקים. זה קצת קשה ליישום כשמדובר בילדים...

macaroni35

New member
כן בדיוק קראתי איפשהו על מישהי שהמליצה עם שמן קוקוס טיבעי

כמסיכה לשיער, לעור, לפנים....כתבה שטוב כמעט לכל דבר אולי ננסה...

למעלה