קיבלו אצלכם תעודות ביום שישי?

פרמלה

New member
קיבלו אצלכם תעודות ביום שישי?

בכורית (כיתה יא) מהווה השנה דוגמא לתלמידה שאינה מפגינה עניין רב בלימודים וכופרת בנחיצות מוסד בית הספר, אבל מצליחה להוציא תעודה טובה ומרשימה.

(זה לא שוויץ, זו השתאות)

moma4222

New member
הגדול הביא תעודה

מאחר ולקחתי קורס של פילוסופיה של החינוך, אז גם אצלי הוא מבין בעקבות עיון בחומר שהבאתי הביתה, שבית הספר זה לא כל כך חשוב. שיעורי בית הוא לא עושה כמעט, יש מקצועות שמבחירה הוא לא ממש מככב כי הוא החליט שלא יהיה לו בהם שימוש (ערבית ספרותית).
אבא שלו הודיע שאקסטרני הוא יממן לעצמו, כך שהוא יכול לבחור אם ללמוד עכשיו או לשלם אח"כ.
אני מניחה (מקווה) שכשיהיה מדובר בבגרויות הוא ישקיע יותר.

אמאyyy

New member
כל הכבוד לה!

זה גם המצב אצלנו, תעודה מדהימה עם אפס, או קצת פחות מזה, השקעה.
בהחלט עוזר בחיים הלא פשוטים שהוא עושה לנו, מצד שני מעביר לו מסר שאפשר גם בלי להתאמץ, שכידוע בחיים זה לא ממש עובד.

1ayelet2

New member
ביום שישי, וביום חמישי, והיום.

התעודה של הגדולה -כיתה י) טובה. לא מצטיינת כמו לפני שנה אבל בהחלט טובה. זו כיתת מופת, ואי אפשר ללמוד בלי להשקיע. יש בכיתה גם תרבות של למידה והכנת שיעורי בית.
התעודה של הילדה בכיתה ה מתאימה להשגיה. יש לה קשיים והם ניכרים בתעודה. שום דבר שלא ידענו מראש.
התעודה של הילד (כיתה ט) טובה מאוד. שתי מאיות, ועוד ציונים גבוהים. יש לו קשיים רבים ולפחות השנה הציונים שלו טובים מאוד.

תלמיד היסודי יקבל תעודה בשישי הקרוב

ואני דווקא מקווה שיקבל הערה או שתיים על חוסר השקעה כדי שיהיה לי גב לדרוש ממנו להשקיע קצת. אנחנו מסיימים תקופה של כחודש שבה עשינו ניסיון להעביר אליו אחריות לגמרי והוא מנצל אותה יפה לא לעשות כלום.

אצל הבכור בכלל יש שלישים.

למעלה