לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98999,899 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

לצפיה ב-'התייעצות טיסה עם ילדים'
התייעצות טיסה עם ילדים
<< ההודעה הנוכחית
06/11/2013 | 10:01
37
1713
אנחנו לא מרבים לטוס, בעיקר בגלל שאני קצת פוחדת מטיסות ומפוטנציאל ה"אסונות" שיכולים לקרות דווקא כשנמצאים בחו"ל (מחלות של הילדים וכדומה).

כבר הרבה זמן שאנחנו חושבים על טיסה לארה"ב - אחותי ואחותו של בעלי גרות שם, ואנחנו מאוד רוצים לבקר, ועל הדרך לאזרח את הילדים. בספטמבר הקרוב הקטן יהיה בן שנתיים, ואנחנו מעוניינים לחסוך את עלות הכרטיס שלו ולטוס עוד קודם.

בקיץ האחרון טסנו לקפריסין כדי לבדוק איך אנחנו עוברים את זה, והיה מצוין. ברור שזו טיסה קצרצרה, אבל גם בטיסה קצרה יש "מנהלות" ודברים לא כיפיים שצריך לעבור.

והדילמה -
איזו טיסה עדיף להזמין? טיסה ישירה (ואז מן הסתם ננסה ללכת על טיסת לילה), או 2 טיסות עם קונקשן של יום-יומיים באירופה? היתרון בטיסה מפוצלת הוא שבמקרה שהקטן לא יצליח לישון בכלל בטיסה, לפחות נעשה את זה בשתי פעימות קצרות ונסבלות, ולא בטיסה אחת ארוכה וסיוטית (אחותי עשתה דבר דומה עם תינוק בן שנה, ומדווחת שזו היתה החויה הכי קשה שעברה בחיים - הילד לא ישן אפילו דקה במשך 11 שעות, ורק רצה להסתובב במטוס). בהנחה שהעלות היא לא הענין הקריטי פה - מה עדיף?

בעלות הניסיון - אשמח לשמוע כל תובנה. תודה מראש.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'טיסת לילה ישרה'
טיסת לילה ישרה
06/11/2013 | 10:12
23
469
אבל יש לי עצה אחרת. אם יש לך אפשרות להשיג מחיר שתעמדו בו, אל תוותרו על הכרטיס בשבילו. אם אין אפשרות, אז אין אפשרות אבל לטוס עם ילד כמעט בן שנתיים שאין לו מקום ישיבה והוא חייב כל הזמן להיות על הברכיים שלכם, זה סבל לא נורמלי.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'לא חשבתי על זה!'
לא חשבתי על זה!
06/11/2013 | 10:13
20
402
אולי באמת עדיף לשלם על כרטיס בשבילו...
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'תלוי באיזו תקופה אתם טסים ועם איזו חברה'
תלוי באיזו תקופה אתם טסים ועם איזו חברה
06/11/2013 | 10:23
19
345
כשטסנו עם המתוקי והקטנה לקנדה באלעל (לא ממש היה נתון לבחירתנו, כי זו היתה טיסה מטעם העבודה שלי שניצלנו לטיול משפחתי), בתקופה שאינה תקופת שיא, היו מקומות פנויים במטוס והדיילת הפנתה אותנו לעבור לשם מייד בסיום ההמראה כדי שלא יתפסו לנו. לא הייתי משלמת על כרטיס אם אין צורך, זו דעתי. גם ככה זו נסיעה סופר-יקרה. אבל תלוי כמובן באפשרויות הכלכליות שלכם.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'בדיוק. וגם- יהיו עוד שני מושבים של הילדים אז'
בדיוק. וגם- יהיו עוד שני מושבים של הילדים אז
06/11/2013 | 10:27
292
אפשר לסדר את שלושתם בשני מושבים. ואתם שני מבוגרים אז אפשר להתחלק שפעם הוא ישן עלייך ופעם על אביו.
אני לא הייתי משלמת עוד כרטיס. מדובר באלף דולר לפחות. לא?
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'אנחנו טסנו לאוסטריה בקיץ'
אנחנו טסנו לאוסטריה בקיץ
06/11/2013 | 10:45
17
340
וליד בעלי ישב זוג עם ילד על הברכיים. הילד בעט בבעלי, קפץ והשתולל. כמה שבעלי סבל, בטוחה שהוריו סבלו כפליים. ומדובר בטיסה של ארבע שעות.
לפי מה שהבנתי, היא מתכננת לטוס בקיץ. משום מה אני בספק שיהיה מקום פנוי אחד במטוס.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'אבל זה לא חייב להיות ככה '
אבל זה לא חייב להיות ככה
06/11/2013 | 10:47
16
102
לצפיה ב-'בסופו של דבר זאת החלטה של תקציב'
בסופו של דבר זאת החלטה של תקציב
06/11/2013 | 10:54
15
238
אני חושת שאם התקציב מאפשר, אז כן לקנות כרטיס לילד. ואם לא, אז בכלל לא רלוונטי.
לא חושבת שזה בכלל נושא לוויכוח. מניחה שזה שיש מושב לילד, ושזה יותר נוח, זה די ברור. אבל יש גם שיקולי תקציב.
אני רק אמרתי שאם התקציב מאשר, אז זה שווה לדעתי.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'נראה לי מבאס לשלם אלף דולר למושב ואז לגלות'
נראה לי מבאס לשלם אלף דולר למושב ואז לגלות
06/11/2013 | 10:59
294
שיש מושבים פנויים. אני הייתי סובלת את אי הנוחות המוגבלת. אבל זו אני. כנראה קמצנית
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'אבל'
אבל
06/11/2013 | 11:00
13
254

אם הילד בקריזה, בועט, צורח ומשתולל - עדיין ההורים שלו והשכנים סובלים.

(גם אני כתבתי שעדיף לקחת מושב נוסף, אבל זה לא פותר את העניין של הוצאת מרץ, קריזות לפרקים, ילדים שכל שניה קמים כדי לקחת מה שנפל להם, וכו')
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'מסכימה עם שתי החכמות שמעליי. '
מסכימה עם שתי החכמות שמעליי.
06/11/2013 | 11:03
72
לצפיה ב-'שהילדים שלי ישתוללו? חלילה '
שהילדים שלי ישתוללו? חלילה
06/11/2013 | 11:03
2
241
מהיכרותי עם הילדון - קשה לי להאמין שיבעט וישתולל, אבל גם קשה לי להאמין שלא ינסה לקום ולהסתובב במטוס בכל הזדמנות.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'יכול להיות שתופתעי לטובה.'
יכול להיות שתופתעי לטובה.
06/11/2013 | 11:12
159

קטנתי חובבת דרמות (אבל לעולם לא בועטת ומשתוללת), וכשהיתה קטנה יותר (שנה ומשהו) הסתובבה הרבה בטיסה. זה לא היה כזה נורא, היא חייכה לכולם, קיבלה חיוכים בחזרה, וגם ככה אנחנו לא מאלה שישנים בטיסה.

עכשיו היתה טיסת לילה, ולמרות שכולם הפחידו אותי עד כדי ששקלתי את ביטול הנסיעה, היא ישנה רוב הטיסה, ובשאר הזמן היתה נהדרת.

ושוב - לא רואה איך מקום משלה היה עוזר משמעותית (למרות שחשבנו לרכוש, אבל הטיסה היתה מלאה לחלוטין). היא לא היתה יכולה ממש לישון שם, כי זה די בישיבה, מקום משלה גם לא היה חוסך לי את הצורך לקום איתה כשדרשה. הדבר היחיד שזה היה מועיל זה שהיא היתה יכול לשבת ולצייר, נניח, אבל גם את זה היא היתה עושה במשך פרק זמן קצר.

בקיצור - יש מקום נוסף? סבבה. אין? גם סבבה. וסיפורי הזוועות על צרחות בטיסה, הסתובבויות בלתי נגמרות וכו' - לא חייבים להתרחש ובמקרה הכי גרוע - 12 שעות, וזה עובר

מה שכן, תבקשו מושבים במעבר. אחרת תצטרכו להקים אנשים בכל פעם שתצטרכו לקום. ואם הם ישנים נניח, זה מבאס.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'את הקימות וההסתובבויות זה לא ימנע'
את הקימות וההסתובבויות זה לא ימנע
06/11/2013 | 11:29
145
זה רק יותר נוח לשינה, אבל גם לא הבדל מספיק גדול כי זה לא שהוא יכול לישון בנוחות במושב משלו, אלא יצטרך להניח את הראש שלו על אחד מכם. ההפרש בנוחות לא שווה לדעתי לשלם כרטיס טיסה שלם בשביל מושב עבורו (כמו שארנבינה כתבה, הבדל של 1000 דולר בקלות). ההבדל משמעותי אולי רק אם את צופה שהוא יוכל לשבת בכיסא שלו ולצייר/לראות DVD/ואטאבר במשך רוב הטיסה. כמו שאת מתארת אותו, זה לא נשמע ככה (גם אני אוחזת בדגם דומה, בשני המקרים).
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'טוב, אני לא מסכימה'
טוב, אני לא מסכימה
06/11/2013 | 11:49
8
243
כשלילד יש מקום לשבת- הרבה יותר קל להעסיק אותו מאשר כשהוא על הידיים של ההורה. אבל שוב, עניין של סדר עדיפויות. אני הייתי מוותר על לטוס אם היתי צריכה להחזיק פעוטה 11 שעות על הידיים. אני גם ככה סובלת בטיסות ארוכות, לא נוח לי, אין לי מקום לזוז ומבחינתי כל טיסה מעל 3-4 שעות זה עונש משמיים. במצב כזה, להחזיק עוד ילד על הידיים? לא תודה, אשאר בבית. לעומת זאת, כשטסנו עם בכורתי שהייתה בת שנה ותשע חודשים והיה לנו מושב בשבילה, זה עשה גם את החיים שלי לטובים יותר. היא ישבה, ציירה, הדביקה מדבקות, ראתה סרטים מצויירים. וכשהלכנו לישון, ישנתי על שני המושבים והיא ישנה עלי. נכון שגם זה לא אופטימלי אבל לפחות לא ישבתי מכווצת, בלי יכולת לזוז.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'אז זהו'
אז זהו
06/11/2013 | 11:59
7
229

שזה תלוי בדגם

מעטים הילדים בני השנתיים +- שאני מכירה שמעסיקים את עצמם בישיבה 12 שעות. לשינה, כאמור, המקום לא מספיק (לרוב הם ממילא שמים עליך ראש או משהו), ולהסתובבויות - הוא לא עוזר.

וכשהם ישנים אפשר להשכיב על הרצפה, מתחת לרגליים. ראיתי לא מעט שעשו את זה. או כמו שעשיתי כשהיתה תינוקת - פתחתי שני שולחנות, והשכבתי אותה עליהם, על שמיכה מקופלת.

(ואני מסכימה איתך שזה נחמד. אבל זה לא או נוח, או זוועה. זה תלוי)
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'כבר לא מסכימים שילדים ישנו על הרצפה'
כבר לא מסכימים שילדים ישנו על הרצפה
06/11/2013 | 13:27
4
210
מעבר לזה שזה לא בטיחותי, גם ממש אין מקום לפעוט בן שנתיים בין המושב לבין המושב שלפניך.
ילד לא צריך להעסיק את עצמו 12 שעות. אבל יש קטע של האוכל, קצת יצירה, קצת לראות טלויזיה. בסוף הקצת הזה מצטבר לכמה שעות טובות. אבל באמת שהויכוח מיותר. אני אזמין מושב כי זה נוח לי, את לא, כי את רוצה לחסוך ולא חושבת שזה נורא וכולנו נהיה מרוצים.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'לגמרי מסכימים שישנו על הרצפה.'
לגמרי מסכימים שישנו על הרצפה.
06/11/2013 | 13:32
3
204

נכון לאוקטובר 2013.

(ואני כן אזמין מקום, אם יהיה כזה פנוי, למרות שאני אדע שזה לא יחסוך לי הסתובבויות וצורך בהעסקה, או קריזות והשתוללויות של הילד אם הוא נוטה לכך)
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'טוב, בטיסות שאני טסתי בהם, לא הסכימו'
טוב, בטיסות שאני טסתי בהם, לא הסכימו
06/11/2013 | 13:37
2
195
בעצם, חוץ מפעם אחת שראיתי שמישהו מנסה להשכיב ילד על הרצפה ומעירים לו על זה, לא ראיתי אף פעם מחזה כזה. אבל אני טסה בעיקר טיסות קצרות עד חמש שעות טיסה, ככה שזה לא רלוונטי כנראה.
אגב, חשבתי על עניין הכסף וזה משעשע. כי אני אסחוב בוסטר מהארץ כדי לא לשלם לחברת השכרה ולחסוך את העלויות אבל אין לי בעיה להוסיף כסף כשמדובר במשהו כמו מושב לילד למשל. כלומר, כנראה שלכל אחד בכל זאת סדר עדיפויות אחר. אני לחלוטין אתקמצן על משהו אחד ואהיה הכי פזרנית במשהו אחר.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'זה לגמרי לא בר השוואה מבחינת מחיר'
זה לגמרי לא בר השוואה מבחינת מחיר
06/11/2013 | 13:40
162
שכרנו 2 מושבי בטיחות (לא בוסטר, אלא ממש מושבי בטיחות) - זה בסטנדרט של עשרות בודדות של דולרים. לעומת 1000 דולר בערך למושב בטיסה טרנס-אטלנטית.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'גם אני.'
גם אני.
06/11/2013 | 13:44
117

מוציאה בקלות על דברים מסוימים, ועל אחרים הרבה פחות.

כולנו, אני מניחה

אגב, כל מה שניסיתי לעשות בשרשור הזה זה להראות שהשד לא כל כך נורא. אנחנו רצינו מקום נוסף, ולא היה. כולם הלחיצו אותי והכינו אותי לנסיעה מסויטת, וזה לגמרי הוציא לי את הרוח מהמפרשים. בסופו של דבר, היה כל כך בסדר, שאני פשוט רוצה לעודד אותה שכך או כך - היא יכולה להיות מופתעת לטובה.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'השכבת תינוקת על השולחן ?'
השכבת תינוקת על השולחן ?
06/11/2013 | 16:52
1
184
לא פחדת שהיא תיפול ?
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'שני שולחנות. מקסימום "תיפול" לרגליים שלנו.'
שני שולחנות. מקסימום "תיפול" לרגליים שלנו.
06/11/2013 | 17:53
179

שולחנות מטוס, כן? אלה שנפתחים מגב המושב שלפנייך, על הברכיים שלך.

אה, ואני שם, למקרה שתהית, צופה על כל תזוזה שלה.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'צודקת לגמרי!'
צודקת לגמרי!
06/11/2013 | 10:20
160
אני טסתי לצרפת עם ילדה בת שנה וחצי. טיסה קצרה יחסית והיא ישנה עלי. נרדמו לי הידיים והרגליים לא יכולתי ללכת עשר דקות אחרי הנחיתה...
אז זה לא כיף גדול גם אם הם ערים וגם אם הם ישנים..
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'מסכימה עם קוקטקה'
מסכימה עם קוקטקה
06/11/2013 | 13:19
125
ילד בן כמעט שנתיים מאוד קשה שיהיה עליך כל הטיסה. במיוחד עם הטיסה מלאה ואתם יושבים ליד עוד אנשים.
אלא אם כן אתם יכולים איכשהו להזמין את המקומות שמיועדים לעריסות, כך שיוכל לישון על הריצפה.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'לדעתי- טיסה ישירה. '
לדעתי- טיסה ישירה.
06/11/2013 | 10:16
190
אנחנו טסנו עם הבכור כשהיה בן שנה ושלושה חודשים למיאמי. בזמנו היו טיסות ישירות- 14 שעות.
התכנון הוא לנסוע בהרכב משפחתי. נכון? אז אתם שני מבוגרים על פעוט. אני מניחה שיהיו פחות בעיות עם הגדולים.
פיצול לכמה טיסות כולל נסיעה מ- ואל השדה, פריקת מזוודות ואריזתן אחרי יומיים-שלושה, המתנה כפולה לטיסות. נראה לי שהרבה הרבה יותר בלגן עם ילדים.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'לדעתי, לגמרי טיסת לילה, בלי קונקשנים ככל הנית'
לדעתי, לגמרי טיסת לילה, בלי קונקשנים ככל הנית
06/11/2013 | 10:20
1
197
כתלות כמובן לאן הטיסה. אני מניחה חוף מזרחי ולא חוף מערבי (הטיסה היחידה הישירה לשם היא ללוס אנג'לס לדעתי, וזה באמת ארוך מאוד)

נסענו עם המתוקי פעמיים לחוף המערבי בארה"ב, ועם המתוקי + הקטנה לקנדה. טיסות לילה היו הרבה יותר פשוטות. פעם אחת נסענו עם המתוקי עם שני קונקשנים (אחד באירופה ואחד בארה"ב) וזו היתה הטיסה הכי מעצבנת, בעיקר בגלל ההתפצקרות של לרדת מהמטוס, ללכת לטרמינל, לעבור אימגריישן וכל זה בזמן קצוב עם תינוק עייף במנשא.

טיסות לילה לרוב יוצאות באיזור 23 בלילה, מה שאומר שאתם יוצאים מהבית באיזור 19-20 (לרוב שעת השינה של ילדים, שהם שמחים לאחר אותה, לפחות אצלי), מסתובבים בהמון רעש ובלאגן מבחינתם עד 23 בלילה, הם מגיעים לטיסה מאוד עייפים ונרדמים די מהר, כך שרוב הטיסה עוברת בשינה. אח"כ נשארות עוד שעות בודדות בד"כ, כולל ארוחה, קצת הסתובבויות במטוס, משחקים, ציורים וכו' וכו'. בסוף זה עובר

יש לי עוד כמה טיפים יותר ספציפיים, יש לך את המייל שלי?
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'עוד לא ברור לאיזה חוף טסים'
עוד לא ברור לאיזה חוף טסים
06/11/2013 | 10:47
141
גיסתי גרה במרילנד, אחותי בסן דיייגו (ואז זו טיסה לLA ומשם עוד טיסה קצרצרה או נסיעה של שעתיים וחצי).

נחליט בהתאם לזמינות של משרד הפנים האמריקאי - איפה הכי קל ונוח לאזרח את הילדים, ואז נקנה את הכרטיסים.

אשמח לטיפים ספציפיים יותר - אכתוב לך מסר.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'ממש לא חייב להיות זוועה.'
ממש לא חייב להיות זוועה.
06/11/2013 | 10:36
1
230

עשיתי את זה לאחרונה, היא היתה ללא מקום משלה. היה מעולה וחלק לגמרי, למעט פרקי זמן קצרים בהתחלה ובסיום שהיא הסתובבה ורצתה להוציא קצת מרץ, וסשן בכי קורע לב אחד, של חמש דקות, בטיסת חזור. כמובן שאם יש אפשרות עדיף לקנות לו מקום משלו.

קונקשן נראה לי מסורבל וקשה הרבה יותר. בחורף טסנו עם הבנות והיינו צריכים לקחת רכבת אחרי הטיסה, עם המתנה של כמה שעות. זה היה מאד קשה, אז מניחה שטיסת המשך זה עוד גרוע יותר.

לפרטים - מסררי.
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'ושכחתי - ברור שטיסת לילה.'
ושכחתי - ברור שטיסת לילה.
06/11/2013 | 10:36
44
לצפיה ב-'הדיון הזה הזכיר לי את הסרטון'
הדיון הזה הזכיר לי את הסרטון
07/11/2013 | 13:10
5
271
הבא:
ילדה אחרי טיסה
<object classid='clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000' codebase='http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/...' id='myplayer' width='458' height='390'>   <param name='movie' value='http://flix.tapuz.co.il/v/Flash/Player/Embed/Embed...'/>   <param name='allowFullScreen' value='true' />   <param name='allowScriptAccess' value='always' />   <embed src='http://flix.tapuz.co.il/v/Flash/Player/Embed/Embed...' width='458' height='390' type='application/x-shockwave-flash' allowfullscreen='true' allowscriptaccess='always' name='myplayer'></embed></object>
הורים ועוד >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סליחה על הקישור השבור'
סליחה על הקישור השבור
07/11/2013 | 13:11
101
הורים ועוד >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סליחה על הקישור השבור'
סליחה על הקישור השבור
07/11/2013 | 13:11
1
117
הורים ועוד >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גדול! קרה לי משהו דומה בטיסה לניו יורק'
גדול! קרה לי משהו דומה בטיסה לניו יורק
08/11/2013 | 16:37
147
כילדה. נרדמתי לפני הנחיתה וההורים שלי הוציאו אותי מהמטוס ישנה (אין לי מושג איך).
המשכתי לישון, העלו אותי לטיסת ההמשך לוושינגטון די סי, ורק באמצע הטיסה (הקצרה הזו) התעוררתי.
אבל אז זה לא תועד
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'הקישור הצליח. גדול!'
הקישור הצליח. גדול!
07/11/2013 | 13:32
39
לצפיה ב-'משובח!'
משובח!
07/11/2013 | 13:50
27
לצפיה ב-'אתם טסים לניו יורק ?'
אתם טסים לניו יורק ?
08/11/2013 | 14:44
168
אז עדיף טיסה אחת ישירה.
אם יש לכם מילא טיסת המשך בארה"ב - זה יכול להיות עדיף לנסוע דרך אירופה (לחסוף את העברת המזוודות ב customs וכו') אבל בכל מקרה אם אתם מחכים יום-יומיים אתם צריכים גם מלון וגם רכב/כסא בטיחות בשביל הזמן שאתם שם.

תשתדלו לנוח ביום/לילה שלפני הטיסה ומה שיהיה יהיה. א"א לחזות מראש.
טסתי פעם עם בת שנה ו3 חודשים כשהיא היתה עלי (גם נתנו לנו בשבילה לחלק מהזמן עריסה כי היא היתה בגבול המשקל הזה) וטסתי עוד הרבה פעמים עם כל מיני גילאים בכל מיני קומבינציות (עם טיסת המשך, עם נחיתה לא מתוכננת באירופה + 3 שעות המתנה בתוך המטוס וכו')
כיף זה לא יהיה בכל מקרה. אבל עוברים את זה. (ולדעתי חבל על הכסף של עוד כרטיס. תביאי לו שמיכה ושינסה לישון על הרצפה)
הורים ועוד >>
לצפיה ב-'עשינו את זה כמה פעמים.'
עשינו את זה כמה פעמים.
09/11/2013 | 16:23
77
את עניין האיזרוח פעמיים.
קשה מאד לדעת איך טיסה תעבור, מה שכן אני מאד ממליצה להתרחק מקונקשנים צמודים.
עשינו את זה עכשיו עם שני הילדים שלנו והיה נורא!! סיוט! אני יצאתי מהעניין חולה פיזית, אז אני ממליצה לטוס לניו יורק בטיסה ישירה, ואם לא חייבים אז למצוא מקום לאיזרוח באיזור שם ולא במקום מרוחק יותר (לא מומלץ לעבור את התהליך בניו יורק עד כמה שידוע לי).
בכל אופן אני העמסתי מזוודה (טרולי) עם מאכלים יחסית בריאים (לא כדאי לתת אוכל עם סוכר אם רוצים שהילדים ינוחו אחרת יהיו לכם כדורי אנרגיה מקפצצים כל הדרך)  אבל מעניינים וגם הרבה דברי יצירה חדשים וחוברות מדבקות וכמובן מחשב עם סרטים אהובים חדשים וישנים לטיסות.
ויחד עם כל זה הטיסה לשם הייתה נוראית והטיסה חזור הייתה קלילה.
קשה לחזות את מצב הרוח שיהיה לילדים.
אבל אני מניחה שטיסת לילה עדיפה.
אם אין בעיה של תקציב- תמצאו מישהו שהילדים אוהבים שיתלווה אליכם לטיול ויעזור...
הורים ועוד >>

הודעות אחרונות

17:43 | 19.06.19 yairel28
10:59 | 13.05.19 מונה222
08:42 | 30.12.18 inbalmei
13:57 | 27.11.18 yafel
11:05 | 25.11.18 הדר אילנה
08:33 | 03.11.18 לאין 16
12:21 | 19.09.18 תמר אמא אומנת
22:21 | 10.09.18 chocolove

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ