bimbo וסנפיר נקראים אל הדגל

bimbo וסנפיר נקראים אל הדגל

היכן אנחנו ?
נגמרו הכאבים ? ....
כבודכם נקראים אל הדגל ... תנו דו"ח מצב.

דוח מצב

לבקשת המנחה הנה דוח מצב מהימים האחרונים.
ימים לא קלים ואפילו קשים עוברים עליי, יש התקפת טילים על הגוף שלי ואפילו לשבת קשה לי.
רגל שמאל נמצאת בתחושת בעירה והדופק לא מגיע מעבר לברך.
הידיים כבדות מאד
הסוכר לא יורד מ 400
ומעבר לכך המצב הכלכלי חמור ביותר.

זו תקופה של יאוש כללי ואני מקווה שאצליח לצלוח אותה בלי לירות לעצמי בראש.

עד כאן דיווחי להיום

לא יורה ולא שום דבר

אנחנו פה על מנת להקשיב ולסייע.
&nbsp
אילו משכחי כאב אתה לוקח ?
מתי הפעם אחרונה ראית מומחה ?
כדי להיות מעודכן תמיד. יש כול מני שטויות שממציאים.

אחי

אני לא ממש הבן אדם שיכתוב כאן שאני סובל, ולא רק כאן אינני כותב אני שומר לעצמי את הזכות לכאוב,זה שלי!
אני לוקח הרבה מאד תרופות ובתוכם גם טרמדקס300 xo, פרקוסט 5 פעמיים ביום, סימבלתה וליריקה.
אני גם מעשן Og Ghost Train Haze זהו הזן הרביעי בחוזקו בעולם בעל השפעה פיסכואקטיבית חזקה במיוחד הוא מסוג היבריד – סאטיבה דומיננטית,
ויש בו 26% THC, והוא מוגדר למומחים בלבד.
הוא מיובא לארץ ל 10 אנשים בלבד ומגיע עד לכניסה לבית.
אין בישראל זן חזק יותר שניתן לחולים ע"פ חוקיי משרד הבריאות!

בגלל חוזקו אני צריך לעבור בדיקת דם פעם בשבוע, ואם נשאר לי ולא סיימתי את המנה החודשית לוקחים ממני את השארית,
לא פעם אחת איימו עליי למכור אותו (לא שאני מישהו שמפחד מאיומים)לספקי סמים במחירים מטורפים .

המחלות שיש בי הם מחלות מדרגה, הסבר: אני נמצא בנקודה מסויימת וביום אחד יש דרדור, לפעמים קטן ולפעמים גדול, הגדול מאד קשה ומשמעותי עד רמה של עילפון ואיבוד הכרה.
במדרגה כזו גם הנפש נפגעת בעוד מכה שלא בתכנון,והיו מקרים קשים של רצון לסיים את החיים, ובכל זאת אני עדיין כאן חי נושם ובועט.
ולכן כל עלייה שיפור במצבי אפילו אם הוא קצר שעות,ימים, הוא משמעותי מאד.
לזכור רק שכאשר אני מרגיש טוב אין בן אדם בריא שעושה את מה שאני עושה.

ומכאן ידידי כאבי לעצמי הם, כך נהגתי בעבר וכך המשיך לנהוג בעתיד!!

לבכות, לא הצד החזק שלי,אני יודע להלחם,ישנם קרבות שאני מפסיד בהם, וישנם כאלו שאני מנצח בהם,ירידה ומחשבות רעות הן חלק מחיי היום יום שלי, ובכל לילה שאני הולך לישון ובכל בוקר שאני פוקח עיניים זהו כבר ניצחון, להטיף לי אין אחד בעולם שיכול.

את המלחמה הגדולה אני אנצח, זה לא נתון לויכוח,יש לי תוכניות לעתיד אני רוצה להיות סבא בעוד כמה שנים טובות לשם אני מכוון.

בלילות שאינני ישן ויש הרבה כאלו אני קורא מחקרים מכל העולם ומחפש פתרונות. הרופאים המומחים כאן לא ממש מעודכנים בחומר ולא פעם אני מפנה אותם למחקר עצמו שיקראו וילמדו.
אשר על כן למזלי הטוב ישנם מס רופאים שדואגים לי מאד והקשר איתם נעשה לא רק במרפאות אלא גם בטלפונים הניידים כאשר אני זקוק להם, ולא פעם הם התקשרו אליי לבדוק ולשאול בשלומי.

אני מקווה שקבלת תמונה,ואם כתבתי בצורה פוגענית סלח לי.

אחלה שבוע לכולם.

מיקום הכאב

באיזה מקום בגוף אתה מרגיש כאב ?

הכאב שלי הוא בעצב הפירנאום.

מקום כול כך רגיש.
אני מתכוון רגיש גם מבחינה נפ'שית. כמו גרזן בזין.

שלא תבין אותי לא נכון .. אני מנצח את הכאב יום יום.
לא אשבר.
השרות הצבאי הכין אותי למצבים כאלה.
רותם גבעתי ... מחזור אוגוסט 94.
איתי לגבעתי !!

צבא

אני לא ממש אוהב ויכול לדבר על שרותי הצבאי
אך חבר יקר היית בגדוד,
אני הייתי 3 שנים בסיירת גולני ומשם עברתי ל 11 וחצי שנים ב - ש-13

למעלה