הפרק השבועי - 07.11

הפרק השבועי - 07.11

כשפיליפ קירקורוב (מעניין אותי לדעת אם מישהו מיוצאי בריהמ כאן מכיר אותו
) הגיע לארץ, וניקול קיבלה התמוטטות עצבים בגיל 24 כשאריק סיני בא לבקר את גרושתו טלי, ביקור מלא פלרטוטים וחצאי תשובות בשבילנו ומה הקטע בין דפנה לאמא שלה? לא בטוחה שהייתי יכולה להחזיק מעמד עם אמא כזו. ועוד בגיל של דפנה.. נראה מאוד מציק. האמת היא שהיה קצת חלש ביחס למסיבה של לאה.. ומה דעתכם על הפרק של אתמול?

purehoney

New member
אפשר להתחרפן מלשהות ליד בן אדם כמו ניקול

חוץ מזה מפרק לפרק הם נראות לי כמעט כולם שם חלולות כאלה שרק פינוקים ומסיבות והפקות ענק זה כל מה שמעניין אותם...ולפעמים גם רואים קטעים ממש הזויים כמו אתי שהלכה למחאה...או מהפרק אתמול הדרישות שיש לזמר מייקל ג'קסון הרוסי..כן מרפסת לא מרפסת או עוגה או זיקוקים אנערף..יאללה מזה משנה...שיבוא יופיע ייתן שואו שאנשים יהיו מרוצים בסוף ההופעה וזהו נגמר הסיפור..חחח או מה שקיבלתי ממש שוק היה שניקול הלכה קנתה לו כתר שהכינו במיוחד...?כאילו יותר הזוי מזה לא נראה לי שיש עוד דבר כזה...

purehoney

New member
סדרה טובה מצחיקה אבל מלהסתכל עליהם

אפשר ללמוד הרבה ולראות שמה שיש לנו אולי זה הרבה פחות ממה שיש להם(כלכלית)אבל לטבוע בים של כסף(ואני ח"וח לא נכנסת לאף אחד לכיס)יכול לקנות מה שרוצים אבל לא תמיד מבטיח שזה מביא אושר בלב...חוץ מזה יש דברים שכל הכסף בעולם לא יכול לקנות..=)

לא סלב

New member
נחמה של הפריחות משיכוני עיירות הפיתוח

שמתות להיות ניקול או טלי או לאה

לא סלב

New member
ניקול מדהימה ושיבכו הקנאיות

גם האחרות נשים מדהימות . מכיר כמה מהן באופן אישי ואין בפי מילה רעה להגיד עליהן.

פיליפ קירקורוב זה פיליפ קירקורוב

אין מישהו שעלה מבריה"מ ולא מכיר את הזמר הזה... בעיקר בזכות העובדה שבמשך שנים היה בן טיפוחה /זוגה של הזמרת הכי גדולה ברוסיה אלה (ALA) פוגצ'ובה אני יודעת ממבינה את ניקול, לעבוד עם זמר בסדר גודל כזה ולהתעסק עם הכסף שנלווה לכך - לא כולם מסוגלים . סחתיין שהצליחה לעמוד בזה בכלל

ברור שמכירים אותו

הוא אשכרה כמו מייקל ג'קסון הרוסי אישית הייתי בכמה הופעות שלו כשהייתי קטנה [בארץ כמובן).

למעלה