אז מה המצב????

ai21

New member
זוכר איך התגאת בהחלטה האחרונה למסור לו חזרה את השליטה

"כי איש פשוט החליט",
וכולם צחקו עליך?

דיברגנט חדש

Well-known member
איך הוא מחק הודעות שלך מבלי לשאול את רשותך?

הרי כשהוא מחק אותם, אתם כבר חזרתם להיות מנהלים ואף החזרתם אותו להיות מנהל בצעד שלא ברור לאף אחד מגולשי הפורום.

איך הוא מחליט על דעת עצמו

להסיר צבעים אדומים שלא הוא העניק אותם, ללא שום סיבה כלשהי
(מוצדקת או לא -- ולא מוצדקת לחלוטין!!!) ואתם יודעים את זה ולא
עושים כלום בכדי לתקן את המעוות.....???

ai21

New member
"איש פשוט" לא אישר ליבגני

לשאול את עצמו שאלות כאלו

לא הבנתי.

אתה כתבת שאתה מתפטר מניהול הפורום.
נו? מה אכפת לי מהכל? מה אכפת לך מה הוא עשה או לא עשה?
אתה מודיע על גב הפורום שאתה לא מנהל יותר ומסיר אחריותך בזה הרגע מכל מה שמתרחש בפורום.
ובזה נגמר העניין. השאר אלה בעיות טכניות של ההנהלה ושלך.

evglev1

Well-known member
מנהל
הודעתי להנהלה ועשיתי טעות ששיתפתי גם בפורום

כי כמו ששמוליק דגן כותב הכל חושב שהוא הבוס שלי ושל איש פשוט והוא מחליט אם לקבל את ההתפטרות שלנו או לא, אז הוא שינה את הסיסמא כדי שאני ואיש פשוט לא נוכל לתפקד כמנהלים בתירוץ שממילא התפטרנו ומכיוון שהכל לא היה מתואם עם ההנהלה אז הוא יצר מצב אבסורדי שאנחנו רשומים כמנהלים, צבועים בכחול ומקבלים את הדיווחים על תכנים פוגעניים, אבל לא יכולים לתפקד כמנהלים.

תביאו לכאן את שליין, אולי משהו מצחיק יצא מכל זה......

בינתיים יש רק דמעות על הביזיון!!!

evglev1

Well-known member
מנהל
אין עדכון נראה שלכתוב להנהלת הפורומים

זה כמו לכתוב לאנשים מתים.

evglev1

Well-known member
מנהל
תראה אתה הימני השני שחסמתי בכל תקופת הניהול שלי

שהיא בערך שנה וחצי או שנתיים.

טוב , סליחה על חוסר הצניעות אבל אני יודע לעצבן שמאלנים טוב

יותר מהמון ימנים אחרים.....לשמאלנים לא קל איתי , לכן חסמת אותי , רצית להוריד את הרוח ממפרשיי , לחנך אותי.

משום מה שני המנהלים הארכי שמאלנים שלך לא טרחו לחסום אותי בשל העימות עם נקבת השמאל "סטילהוק"....מי שחסם אותי היה " עלה התאנה הימני"
שלהם , כלומר אתה בעצמך !

כולנו יודעים שאתה לא ימני.....אתה בסה"כ השמאלן השלישי בחשיבותו מבין שלושתכם , אתה השמאלן אשר שולחים אותו לבצע עבודות שחורות......
אם אתה הצבעת לבנט אני הצבעתי לאחמד טיבי......תפסיק לזלזל באינטילגנציה של הקוראים....עלינו עליך מזמן.

השמאלני המבחיל הזה אשר שמו "הכל" אומר לי כממתיק סוד "אני לא חסמתי אותך".....רומז לי כי מנהל ימני הוא זה שחסם אותי , כאילו הוא אומר " מה אתה רוצה ממני , איש ימין חסם אותך , תפנה אליו בתלונות " ....

קומבינות נכלוליות של שלושה מנהלים שמאלנים......חצאי אמיתויות , מסכי ערפל , התחזויות....אני מתעב אנשים דוגמתך , מתעב את האופי השמנוני והחלקלק......סטילהוק הנשי הוא בסה"כ דגם יותר רהוט ממך , זה הכל.

"קללות מעולם המין"
חחחחח ....אתה לא אדם מתוחכם במיוחד , אתה מנסה ללמוד מהמנטור שלך אך לא תמיד זה מצליח לך...שני שמאלנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא מקבל הוראות מאף אחד

ואם חסמתי אותך באמת עברת כל גבול, אגב החסימה שלך משתחררת אוטמטית ביום ראשון מצביע טיבי שכמוך, כי אני הצבעתי בנט כבר 4 מערכות בחירות!!!

אם ידעת שאני משקיע את היומיים האחרונים בלהאדים מחדש את אנשי הימין שהכל מתעקש להסיר את האדומים שלהם, אגב בניגוד לדעתו של המנהל השלישי שהוא הבהיר לשנינו שיעשה עם האדומים מה שבא לו ולא יתחשב בדעתינו.

אם יש קומבינה אז שאני חסמתי אותך לתקופה קצרה לפני שמנהל אחר היה חוסם אותך לחודש או לצמיתות, אם כי יכולתי פשוט למחוק בלי לחסום ואז למנהלים האחרים לא הייתה אפשרות לחסום אותך על ההודעה שמחקתי, אבל היית כותב אותה מחדש או כותב משהו גרוע יותר כי אתה אוהב לקלל ואתה לא מוכן לגלות טיפת סובלנות כלפי סטליהוק בין אם הוא ימני או שמלאני.

לדו פרצופיות שלך אין גבול ....הטהרנות והצדקנות שלך מבצבצת

אצלי אך היא נעלמת כשמדובר בפנתרית וסילהוק...חחחח.

אתה בסה"כ עבד נרצע של "הכל" + "איש פשוט" שמאלני נמוך דרג אשר מבצע את הוראותיו בצייתנות.

מה זה בכלל מעניין אותי "צבע אדום" או צבע אחר ? תוכן הכתיבה חשוב ולא הצבע בו צבוע הניק של גולש כזה או אחר .

שאני אגלה סובלנות כלפי סטילהוק ?
.... מדובר בשמאלני הבזוי ביותר שהכרתי , אתה עצמך עומד במקום השני כחיקוי של המקור , גרנות בשלישי , שתי השטופות בשנאת ישראל סתוונית ופנתרית ברביעי וכן הלאה.....

אתה והמנטור שלך הם השמאלנים הנאלחים ביותר בתפוז וזאת בשל ההתחזות לאנשי ימין. אתם שני נכלוליים וכזבנים אשר תוקפים את נתניהו מימין כאילו הייתם חלק בלתי נפרד ממפלגתו של בנט בעוד שלמעשה אתם מצביעי כחול לבן , שמאלנים לכל דבר וענין.

שוב אני צריך להסביר לשמאלני לא מתוחכם מסוגך כי הביטויים "גבר עם וואגינה" "גבר נטול אשכים" , "נקבה בעלת עטינים" וכן הלאה אינן קללות , הם ביטויים מעוררי סלידה מחוסר הגבריות שלך ושל המנטור שלך , לדעתי אתם שתי נקבות חסרות כבוד עצמי....ואני בז ל "גברים" מסוגך , אתן "גברות"

evglev1

Well-known member
מנהל
אלה בהחלט קללות ואם אתה מתבטא כך גם פנים מול פנים

כדאי שתעשה אבחון אם אין תסמונת טרט.

אלו אינן קללות , אלו תיאורים אשר הולמים אופי של "גברים"

נעדרי גבריות מסוגך ומסוגו של המנטור שלך.

"גבר נטול אשכים" - אינו גבר.
"גבר עם וואגינה" - אינו גבר
"נקבה עם עטינים" - אינה גבר

אתה והחבר שלך שני כזבנים אשר משתמשים בשיטות ערמומיות ונכלוליות למטרת עשיית נפשות לגוש השמאל - שני שמאלנים אשר מתחזים לימנים.
השיטות שלכם אינן מאפיינות "גברים עם ביצים" ולכן אתם מוגדרים בעיניי כנקבות !!!

אין כאן שום קללה כגון "אדיוט , בן זונה , בן שרמוטה" וכן הלאה........אין כאן שימוש בשפת ביבים , אני מתאר בעברית תקינה את מהות אופייכם.

למעלה