לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73667,366 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת העבודה - המחנה הציוני

בכדי שנוכל לנהל כאן פורום מכובד ומכבד,
אתם מתבקשים לשמר על כמה כללים:
אנא שימרו על תרבות הדיון והויכוח
נא הגיבו לגופה של הודעה ולא לגופו של אדם זה או אחר
אנא המנעו מהשמצות ומהערות בעלות רקע מיני
אתם מוזמנים לקרוא את תקנון תפוז בקישור הבא 
http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת העבודה - המחנה הציוני

אנא שימרו על תרבות הדיון והויכוח
נא הגיבו לגופה של הודעה ולא לגופו של אדם זה או אחר
אנא המנעו מהשמצות ומהערות בעלות רקע מיני
אתם מוזמנים לקרוא את תקנון תפוז בקישור הבא 
http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום מפלגת העבודה!
מפלגת העבודה כיום יושבת באופוזיציה והינה בעלת נבחרת מרשימה ומנוסה המצטיינת בהובלת תחומים חברתיים, ציבוריים ובטחונים. יושבת ראש המפלגה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, יתמודד לתפקיד ראש הממשלה בבחירות הקרובות, במסגרת רשימה משותפת עם מפלגת התנועה. שם הרשימה הינו "המחנה הציוני".
מוזמנים ליהנות מדיונים מעמיקים על דרכה ופועלה של המפלגה, אבל קודם לכן - הנה כמה פרטים חשובים שיש לקרוא קודם...

עיקר הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):

·        לא להעלות כל תוכן המסגיר פרט והעשוי לחשוף את זהותו של קטין, למעט שמו הפרטי ו/או כינויו, כגון: בית הספר שבו הוא לומד, כתובתו, שם משפחתו, כתובת המייל שלו וכיו"ב.

·        לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע.

·        לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז.

·        לא להעלות כל תוכן שהוא או פרסומו אינם חוקיים או מהווים (או עלולים להוות) הפרה של דין כלשהו (לרבות על פי צוו איסור פרסום) או חומר המעודד, תומך, מסייע, מספק הוראות לביצוע או מנחה בביצוע מעשה המהווה עבירה פלילית לפי דיני מדינת ישראל.

·        לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשות אחרות.

המשך >>

לצפיה ב-'עכשיו צריך יהיה לראות '
עכשיו צריך יהיה לראות
<< ההודעה הנוכחית
22/10/2019 | 00:32
66
263

מי יהיו אלה שיפרגנו לגנץ, ולא פירגנו לביבי, ועם מי מתוכם
הוא יעדיף להקים את הקואליציה שלו..... 

לפי זה נוכל לדעת אם הצבענו הצבעה נכונה או לא...... 

שימו לב במיוחד למפלגות הערביות, ולסמול הקיצוני. 

ותחזיקו אצבעות...... 

מפלגת העבודה - המחנה הציוני >>
לצפיה ב-'לדעתי עכשיו נראה מי יהיה נאמן לגוש הימין'
לדעתי עכשיו נראה מי יהיה נאמן לגוש הימין
22/10/2019 | 09:02
10
סכנה זליגה מש"ס ואולי מבנט
הבעיה שביבי יודע בצורה פנטסטית לייצר אוייבים
הוא לא היה אמור להיות בשינאה עצומה עם ליברמן או שקד-בנט
גם ההתנהגות של לפיד ויעלון כלפי ביבי היא ברובה נובעת מהקשר האישי 
לצפיה ב-'יש אפשרות לממשלת מיעוט שמאלנית בתמיכת הערבים '
יש אפשרות לממשלת מיעוט שמאלנית בתמיכת הערבים
22/10/2019 | 09:34
50
18
ובהמנעותו של ליברמן.....ממשלה כזו תחזיק מעמד עד להצבעת אי האמון הראשונה בממשלתו החדשה של גנץ ובהצבעה זו ליברמן לא יוכל להצביע יחד עם הערבים ובכך יגרום להפלתה של הממשלה אשר זה עתה קמה.....

אז מדוע השמאל ינקוט באקט מעין זה ?  בכדי לגרום לנתניהו להגיע לבחירות הבאות כשהוא אינו ראש ממשלה !!!

כלומר , בכחול לבן עושים הכל בכדי להגיע לבחירות חדשות או לממשלת אחדות עם הליכוד ללא נתניהו - הם יעדיפו את תמיכתם של התומכים במדינת כל אזרחיה וחורבנה של ישראל כמדינה יהודית {ערביי ישראל} על פני העדפתם הדמוקרטית של מצביעי מצביעי הליכוד וגוש הימין כולו , הם יעדיפו את הערבים על פני אחיהם היהודים חרדים... .....כרגיל , שמאלנים .

במקרה כזה , הבחירות יהיו ממש בקרוב שכן ממשלה כזו תיפול צ'יק צ'אק , תוך מספר שבועות ואז נתניהו יגיע לבחירות הבאות כראש האופוזיציה , דבר אשר יש להניח כי יפגע אך גם ישרת את נתניהו שכן אקט נכלולי מעין זה יזעזע את היהודים אשר גאים ביהדותם {איני מדבר על השמאלנים הבזויים} אשר סוף סוף יבינו אל מי חבר השמאל בכדי להקים ממשלת מיעוט או אז הם גם יבינו סוף סוף מהו פרצופו האמיתי של ליברמן אשר בהמנעותו הצפויה יביא לתקומתה של ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים והסמול הקיצוני.

זהו התרחיש הצפוי {לדעתי} אם גנץ וליברמן ילכו על ממשלת מיעוט.

הליכוד יעשה מן הפארסה הזאת מטעמים לקראת הבחירות הבאות....

לצפיה ב-'זה יחזיק מקסימום חודש'
זה יחזיק מקסימום חודש
22/10/2019 | 10:50
43
10
לצפיה ב-'התרגיל הזה נועד לגרום למרד נגד נתניהו בשורות הליכוד....'
התרגיל הזה נועד לגרום למרד נגד נתניהו בשורות הליכוד....
22/10/2019 | 11:47
42
4
אך הסיכויים שהתרגיל יצלח שואפים לאפס , כולם יודעים שהקמת ממשלה כזו תסתיים בנפילתה תוך שבועות בודדים......ואז כל הדרכים מובילות לבחירות חדשות.

הכל בהנחה שהשמאל בראשות גנץ יקים ממשלת מיעוט בתמיכת ליברמן ...וכשאני כותב זאת אני מתכוון להמנעות ליברמן בתמיכה במהלך שהרי אילו יתנגד ממשלת מיעוט שמאלנית לא תקום.

אני דווקא אשמח אם ממשלת מיעוט כזו קום תקום {ומיד תיפול} , זה יוסיף המון כח לימין בבחירות הבאות.
לצפיה ב-'דווקא כשביבי אינו ראש ממשלה מכהן הכל נפתח מחדש'
דווקא כשביבי אינו ראש ממשלה מכהן הכל נפתח מחדש
22/10/2019 | 11:55
41
7
וגם גנץ ראש ממשלה לשלושה חודשים. אולי גנץ ידע להסביר שלא התכוון להקים ממשלה אנטי ציונית ולא בנה כל כהונה של אפילו חודש ללא הצבעת אי אמון עם קואליציית 44 אלא רק רצה להראות לליכודניקים שהקסם של ביבי פג וגם ליברמן אולי ידע להסביר שממשלה בתמיכת הערבים הייתה רק ליום אחד או שבוע אחד כדי לשים סוף לעידן ביבי וזאת הייתה דרך יחידה לשים סוף לשלטון ביבי והחרדים, הכל תלוי גם זה יעבור בין ההשבעה של ממשלת גנץ להצבעת אי אמון או פיזור הכנסת. הרי עדיין יש ציבור גדול מאוד שרוצה שביבי ילך הביתה ומבחינתם גם שיתוף פעולה של ליברמן והערבים הוא בגדר המטרה מקדשת את האמצעים.
לצפיה ב-'לי נראה שאתה מייחל לנפילת נתניהו....'
לי נראה שאתה מייחל לנפילת נתניהו....
22/10/2019 | 12:23
40
12
כל איש ימין ממוצע מבין כי כרגע נתניהו הוא תקוותו הגדולה של הימין מול כל השמאל.

המנהיג הבא של הליכוד יזדקק לתקופת "אכשרה" בעיניי הציבור , אם נתניהו נופל בסיטואציה הנוכחית מעמדו של הליכוד ינזק קשות וממש לא בטוח שהוא יהווה אלטרנטיבה שלטונית בשנים הקרובות.

בקיצור אדון evglev1 , לי נראה שאתה ימני בדיוק כמו חברך סטילהוק , כלומר שאינך ימני כלל ...לכן התגייסת למענו נגדי.

ועכשיו תכתוב לי כי לא כל מי אשר מתנגד לנתניהו הוא שמאלן וכדוגמא תביא לי כדוגמא את  לימור לבנת , רוני מילוא , בני בגין , דן מרידור, ראובן ריבלין ועוד....  חחחחח

הפוסט שלך גילה את משאלות ליבך - עוד שמאלן בתחפושת , אמנם אינך רהוט כמו הנקבה בעלת העטינים "סטילהוק" אך אתה נכלולי לא פחות....בדרכך הנחבאת אל הכלים...
לצפיה ב-'מעולם לא ראיתי בפורשי מפלגת המרכז כמו רוני מילוא ודן מרידור'
מעולם לא ראיתי בפורשי מפלגת המרכז כמו רוני מילוא ודן מרידור
22/10/2019 | 12:48
39
15
כאנשי ימין והשריון למנחם בגין שימש לו נורה אדומה בוהקת להתרחק מהליכוד כמו מאש לאור העובדה שביבי משריין מקום לתומך נלהב של הדיקטטורה של בג"צ. אבל אנחנו במצב הזה גם בגלל ביבי לולא ביבי היה משקר באפריל שהמפלגה הגדולה מרכיבה את הממשלה, הימין החדש שהצבעתי להם, כך שבניגוד לסטליהוק שאו ששם פתק לבן או שהצביע לשמאל אני הצבעתי הבית היהודי, הימין החדש וימינה, אז אם ביבי לא היה נכנס להיסטריה להיות המפלגה הגדולה ביותר הימין החדש היו עוברים והייתה ממשלה בלי ליברמן.

אני גם מבין את הנזק שייגרם למדינה מכך שראש ממשלה ינהל משפט ומדינה בו זמנית. פתרון הנבצרות של ריבלין הוא פתרון מצוין ולולא ביבי היה קניבל כלפי שותפיו הטבעיים הוא יכל לבחור לעצמו ממלא מקום שישמור לו על המקום בזמן המשפט מקרב הליכוד.
לצפיה ב-'נו , כרגיל , עוד שמאלן בתחפושת של ימני....'
נו , כרגיל , עוד שמאלן בתחפושת של ימני....
22/10/2019 | 13:56
37
10
גם מצביעי הימין החדש מודעים היטב כי נתניהו על אף מגרעותיו הוא הסיכוי הטוב ביותר עבור הימין בנקודת הזמן הנוכחית , איש ימין אמיתי היה מעביר ביקורת על נתניהו אך לא היה שוכח להדגיש כי למרות הכל הוא עדיף על כל שאר המועמדים.

בנט העביר ביקורת לא פשוטה על נתניהו אך לא שכח לציין גם את מעלותיו ואת העובדה כי כי הדחת נתניהו בעת הנוכחית תהיה מכה קשה למחנה הימין כולו...

אתה גם מוסיף ומדבר על "הנזק אשר יגרם למדינה אם ראש הממשלה ינהל משפט ומדינה בו זמנית"   - איש ימין הגון מבין היטב כי מירב הסיכויים הם שהחונטה השמאלנית תפרה לנתניהו תיקים פליליים מפוברקים , איש ימין הגון מבין את הסכנה אשר טמונה לדמוקרטיה אם אכן יודח נתניהו על ידי המזימה השמאלנית הנכלולית הזאת {לכאורה} , איש ימין הגון היה מתנגד לרצון השמאל להדחת נתניהו והיה תומך בניהול משפט בזק כשנתניהו ממשיך לכהן בתפקידו וזאת בכדי לא להעניק לשמאל פרס על נכלוליותו ונבזותו. 

השמאל יודע היטב כי הדחת נתניהו מתפקידו בעת הנוכחית תקל עליו לבצע מהפך פוליטי בקרב הציבור , שינוי המשוואה מימין לשמאל , שום תחליף בעת הנוכחית לא יצליח לשבות את לב הציבור כפי שעושה זאת נתניהו ולכן מרבית הסיכויים שבמקרה  של הדחה הימין לא יהווה אלטרנטיבה שלטונית בשנים הקרובות.

אך את כל זה אתה יודע , נכון evglev1 ? הרי אם היית איש ימין אמיתי היית משכיל להבין כי נתניהו הוא "האופציה הגרועה פחות" מכל האופציות האחרות ולמרות זאת אתה מצטרף להוקעת נתניהו יחד עם שאר שונאי ישראל אשר כותבים בפורום בו אתה משמש "מנהל משנה"......

אני לא מאמין לך שהצבעת לימין , אתה בדיוק כמו סטילהוק , שמאלני בתחפושת של ימני , כזבן שמאלני מתוחכם ונכלולי.....ואת כל "המחמאות" אשר אני מרעיף על סטילהוק אני משית גם עליך.

אני לא פרייאר , את הלוקשים אותם אתה מוכר לאחרים לא תצליח למכור לי....אט אט אני לומד להכיר את כולכם.

אם אתה הצבעת "ימינה" אני הצבעתי למחנה הדמוקרטי 

רמאי !

לצפיה ב-'תודה רבה לך ! היה סמוך ובטוח כי evglev1 הינו שמאלן בכל רמ"ח'
תודה רבה לך ! היה סמוך ובטוח כי evglev1 הינו שמאלן בכל רמ"ח
22/10/2019 | 14:13
4
7
אבריו .

חצאי אמיתויות , מסכי ערפל , פתלתלות , שמנוניות וצלופחיות - זוהי משנתם של אנשי השמאל וזו הסיבה שהשמאלן evglev1 חסם אותי לאחר שהצלפתי בבן בריתו "סטילהוק".

מנהל ימני עאלק 
לצפיה ב-'כן אני הצעתי לשלי יחימוביץ' את משרד המשפטים, '
כן אני הצעתי לשלי יחימוביץ' את משרד המשפטים,
22/10/2019 | 15:57
3
7
אני מציע לעמיר פרץ את משרד האוצר, אני נתתי לציפי לבני את משרד המשפטים ואת ניהול המו"מ עם הפלסטינים, אני מנעתי מליברמן לתפקד כשר חוץ והיטלתי את משימות שר החוץ על הנשיא שמעון פרס ז"ל ושר הביטחון אהוד ברק, אני יצאתי בקמפיין שמאחורי הפנים החייכניות של בנט מסתתרת מפלגת טליבאן, אני קברתי את חוק ההסדרה כשהוא הוצא בעניין גבעת האולפנה. אני נאמתי ב-2011 על נוכחות ביטחונית ארוכת טווח בבקעת הירדן ולא על ריבונות בבקעת הירדן, אני החזרתי את דן מרידור לליכוד, אני הבאתי לליכוד את את אסף חפץ ועוזי דיין ומנעתי מאפי איתם אפילו להתמודד על מקום ברשימת הליכוד.
לצפיה ב-'תחמן שלי , אף אחד לא טען שנתניהו מושלם , נתניהו מלא מגרעות'
תחמן שלי , אף אחד לא טען שנתניהו מושלם , נתניהו מלא מגרעות
22/10/2019 | 16:17
2
10
כרימון אך כל איש ימין נאמן יודע שנתניהו הוא האופציה הגרועה פחות עבור הימין מכל האופציות הנוכחיות.....והנה צורת ההתנסחות הנפתולית של סטילהוק יוצאת מפיך , יצא המרצע מן השק ...חחחח

עלוב נפש , עוד שמאלן בתחפושת , כולנו מבינים היטב מדוע חסמת אותי , אתה שמאלן !!!

אתה כל כך מגעיל אותי...פשוט בושה.

לצפיה ב-'כולנו יודעים שאם אשחרר את החסימה שלך אהיה שוב ימני '
כולנו יודעים שאם אשחרר את החסימה שלך אהיה שוב ימני
22/10/2019 | 16:27
1
4
לצפיה ב-'אל תשחרר את החסימה ואל תעשה לי טובות.'
אל תשחרר את החסימה ואל תעשה לי טובות.
22/10/2019 | 16:53
12
אל תפעל למען הסרת החסימה , זו פחיתות כבוד מבחינתי אפילו לחשוב על כך.

העיקר שהבנתי מי ומה אתה.

התנהגותך כל כך נמוכה , כל כך לא מתאימה לאנשים בעלי כבוד.

לצפיה ב-'אז נראה שהצבעת למחנה הדמוקרטי '
אז נראה שהצבעת למחנה הדמוקרטי
22/10/2019 | 15:45
30
12
למרות שאבא שלי ואחותי התחננו בפני שאצביע לליברמן כי פתק טב הוא פתק לביבי. אני מודע לזכויות של נתניהו אבל גם מודע לעובדה שהוא רוצה למות באופן טבעי כראש ממשלה ומתייחס למדינה כאל הממלכה שלו. 

ולהזכיר רק לפני ההסכם בין הימין החדש לבית היהודי והאיחוד הלאומי, בנט ושקד רצו להתחייב להמליץ על מועמד ימין, ולא רצו להתחייב אישית לביבי, וזה רפי פרץ כפה עליהם להתחייב כלפי ביבי. 

אני גם יודע שכל מה ששקד עשתה במשרד המשפטים ניסו לעשות גם בליכוד וגם בישראל ביתינו בקדנציה השנייה של ביבי וביבי הוא שבלם את זה והגן על בג"צ. לכן כשביבי שריין מקום לבני בגין ידעתי שפתק טב הוא נגד בג"צ ופתק מחל הוא בעד בג"צ. 

ולידיעתך ב-2009 אפילו הצבעתי האיחוד הלאומי, אולי בן ארי נכנס לכנסת בקול שלי. 

אבל תמשיך להאמין שבחירות נוספות זה טוב לימין כמו שביבי חשב במאי ש-61 מנדטים בכיס שלו, כך גם עכשיו חושבים שאחרי יום אחד של ממשלת ליברמן-ערבים ליברמן וגנץ מחוסלים והימין יינצח בגדול. תמשיכו ללכת לבחירות פעם אחר פעם בתקווה שבוחרי ליברמן יחזרו לביבי.
לצפיה ב-'אתה אפילו מאמץ את מטבעות הלשון '
אתה אפילו מאמץ את מטבעות הלשון
22/10/2019 | 16:11
27
11
השמאלניות הבזויות  "מודע לעובדה שהוא רוצה למות באופן טבעי כראש ממשלה ומתייחס למדינה כאל הממלכה שלו" 

תקשיב טוב חביבי , "אם זה נראה כמו ברווז, הולך כמו ברווז, ומגעגע כמו ברווז....זה ברווז" !!!

תפסיק לזלזל באינטילגנציה שלנו , יש מערכת יחסים עכורה בין בנט + שקד לנתניהו אך גם הם יודעים איזו מכה אנושה יחטוף גוש הימין אם נתניהו יודח בנקודת הזמן הנוכחית ולראיה התבטאותו של בנט בראיון אותו הביא דיברגנט.

אתה שמאלן , אם לא היית שמאלן היית מבין כי כל אופציה נוכחית זולת נתניהו גרועה לימין על אחת כמה וכמה כשמדובר בימין החדש שלו אתה טוען שאתה מצביע.

אני מקווה שסוף סוף כולם יבינו את מסע השקר והרמיה שלך...אני עוד לא שמעתי על מצביע בנט אשר תומך בממשלת אחדות בין הימין לשמאל ,,,, ממש מדהים 

מספיק ילדון , תוריד את המסכה השמאלנית מעל פניך , נחשפת !

אשכרה , עוד חיקוי של סטילהוק , פשוט בושה.

לצפיה ב-'דווקא שקד ובנט מדברים שבגלל שלא הושגו 61 מנדטים '
דווקא שקד ובנט מדברים שבגלל שלא הושגו 61 מנדטים
22/10/2019 | 16:34
26
8
צריך ללכת לממשלת אחדות עם כל הצער. 

וכמובן שכחתי שמעכשיו גם אריה אלדד ונדב העצני שמלאנים כי ימני ושמלאני זה לא לפי היחס לשטחים אלא לפי היחס האישי אל ביבי וגם פייגלין היה איש שמאל עד שהחליט לתמוך בליכוד כדי להציל את קולות הימין. 

ומעניין שכל בלוק הימין הסכים שגנץ יהיה שני ברוטציה, כלומר הייתה הסכמה אפילו של סמוטריץ' שבשנתיים לפני הבחירות יהיה ראש ממשלה ממחנה השמאל אלא אם כן מדובר בטריק וביבי מתכוון לפזר את הכנסת אחרי שנתיים וכל 55 הח"כים יודעים את זה ואולי זאת גם הסיבה שגנץ מסרב. אז אל תגיד בבקשה שאני שמלאני, זכותי לחשוב שמישהו אחר בליכוד היה מצליח טוב מביבי ולפי דרעי הרבה ליכודניקים חשבו ככה והתחננו לפניו שיציל אותם מבחירות שניות בשנה ויאפשר ראש ממשלה אחר מהליכוד. 
לצפיה ב-'ברור שמדובר בטריק , מה חשבת לעצמך ?'
ברור שמדובר בטריק , מה חשבת לעצמך ?
22/10/2019 | 17:02
4
12
ברור שבלוק הימין הסכים לרוטציה בה גנץ יהיה שני....הממשלה תיפול הרבה לפני כן , נתניהו יטפל בתיקיו המשפטיים ולאחר מכן יפיל אותה.

הימין והשמאל לא יהיו מסוגלים לשבת יחד לאורך זמן !!!

אריה אלדד ונדב העצני הם אידיוטים שימושיים של השמאל , אנשי ימין קיצוני אשר חושבים כי מועמד קיצוני יותר מנתניהו יהיה מסוגל לזכות באמון העם כמו נתניהו....חחחחח

אבל הם אנשי ימין קיצוניים מנתניהו , לא כמוך...אתה בסה"כ שמאלן בתחפושת אשר תומך בממשלת אחדות אשר במקרה הטוב תהיה ממשלת קיפאון , במקרה הרע היא תהיה אסון לימין.

מספיק עם השטויות , נחשפת ... בדיוק כמו סטילהוק , איזו בושה.
לצפיה ב-'אני לא מבין מדוע אתה צריך לשקר ? תקום כמו גבר ותודה שאתה'
אני לא מבין מדוע אתה צריך לשקר ? תקום כמו גבר ותודה שאתה
22/10/2019 | 19:37
3
9
שמאלן ותפסיק להסתתר מאחורי סיפורי אלף לילה ולילה.....

תעמוד גאה וזקוף ותאמר אני שמאלני ציוני גאה ואז יהיה לאחרים הרבה יותר כבוד אליך.

לצפיה ב-'כן מרוב שמלאניות קיבלתי את זכות ההצבעה ב-2001 '
כן מרוב שמלאניות קיבלתי את זכות ההצבעה ב-2001
22/10/2019 | 21:59
2
5
ואז הצבעתי לאריאל שרון. ב-2003 הצבעתי לאיחוד הלאומי שכלל אז את ישראל ביתינו, מולדת ותקומה, ב-2006 הצבעתי לאיחוד הלאומי-מפד"ל, ב-2009 הצבעתי לאיחוד הלאומי, ב-2013 הצבעתי לבית היהודי-האיחוד הלאומי, ב-2015 הצבעתי לבית היהודי ואפילו התפקדתי למפלגה בשביל לתמוך ביו"ר אז של אם תרצו, באפריל 2019 הצבעתי לימין החדש ולראשונה מאז שקיבלתי את זכות ההצבעה שהכול שלי לכנסת הלך לפח ובספטמבר 2019 הצבעתי לימינה.

בנוסף ב-2009 כשהצבעתי לאיחוד הלאומי דמיינתי בדמיוני שלט של תמונות של ביבי וליברמן עם הכיתוב "מתונים מדי". 

ונרשמתי לפרימריס בזהות ומי שמוקמה ורונית דרור שזכתה במקום הראשון בפרימריס אני הצבעתי לה ונתתי לה את מירב המשקל בבחירה שלי. 
לצפיה ב-'אני לא מאמין לך אך הבה ונניח שבעברך הצבעת ימינה...זה עדיין '
אני לא מאמין לך אך הבה ונניח שבעברך הצבעת ימינה...זה עדיין
22/10/2019 | 22:15
1
6
לא מוכיח שלא הפכת לשמאלני עכשיו.

אני מזהה בדבריך את כל אותם תירוצים , כל אותן התנסחויות והתנהגויות אשר אופייניים לשמאלן המצוי והבזוי...אתה שמאלן נסתר אשר ינק את משנתו מחלאות כמו "סטילהוק"....תפסיק להסתתר , צא מהארון.

אולי שאר הכותבים בפורום יאמינו לבדותות אותן אתה מספר אך אני חוזר ומדגיש בפניך "אם זה הולך כמו ברווז , מגעגע כמו ברווז ונראה כמו ברווז , זה ברווז"
ולכן אתה שמאלן.

לצפיה ב-'אכן אם זה הולך כמו ברווז, מגעגע כמו ברווז ונראהב כמו ברווז,'
אכן אם זה הולך כמו ברווז, מגעגע כמו ברווז ונראהב כמו ברווז,
22/10/2019 | 22:33
6
זה ברווז ולכן ביבי, שרה ויאיר רואים בעצמם משפחה מלכותית. 
לצפיה ב-'הם מדברים על ממשלת אחדות כפי שביבי הציע, קרי ביחד עם כל גוש '
הם מדברים על ממשלת אחדות כפי שביבי הציע, קרי ביחד עם כל גוש
22/10/2019 | 19:22
8
לצפיה ב-'ממש כואב לך שנתניהו מתכוון לסדר את גנץ ולהפיל את הממשלה'
ממש כואב לך שנתניהו מתכוון לסדר את גנץ ולהפיל את הממשלה
22/10/2019 | 22:05
19
8
לפני שיגיע תורו של גנץ לכהן בתפקיד רוה"מ.....אתה אפילו מצדיק את סירובו של גנץ לממשלת אחדות באותה תואנה.....חחחח

מי בכלל מינה אותך להיות סניגורו של גנץ ? אתה הרי אמור להיות איש ימין
לא ? 
ברור שהימין מתכוון לרמות את השמאל אך איש ימין כמוך לא אמור להתרעם על כך , הוא אמור לחייך בממזריות ולהביע תמיכה בכנות כוונותיו של נתניהו שהרי רק נתניהו ימזער את הנזק אשר שמאלנים כמו גנץ יכולים לעולל למדינת ישראל במסגרת הסכם רוטציה.... אתה הרי אמור להיות איש ימין , לא ? 

אתה כזה רמאי עד שבא להקיא , אתה אמנם לא מתוחכם כמו הנקבה בעלת העטינים אשר שמה סטילהוק אבל אתה לומד ממנה כיצד להתחפש לאיש ימין.

שלא תעז לפעול להסרת חסימתי , לא רוצה שום טובות משמאלן נסתר וחסר גבריות דוגמתך.

לצפיה ב-'כלומר לשיטתך פרס בגד בשמאל כשקיים את הסכם הרוטציה '
כלומר לשיטתך פרס בגד בשמאל כשקיים את הסכם הרוטציה
22/10/2019 | 22:41
18
4
עם שמיר וכאיש שמאל חובתו היה לרמות את איש הימין שמיר וללכת לבחירות בלי לקיים את הרוטציה? ואולי כדי לפצות על זה הוא עשה את התרגיל המסריח, ואז רבין בגד בשמאל ובמקום למחוא כפיים לפרס ודרעי שעכשיו בשביל שהוא יהיה בממשלה אנחנו הולכים לבחירות שוב ושוב על הניסיון ולקרוא לו ה"תרגיל המבריק 2" ולא התרגיל המסריח כפי שרבין כינה אותו. 

ואני לא בא להצדיק את גנץ אלא פשוט להגיד שהוא לא טיפש ושם לב שמרמים אותו וכל הדיבורים על אתגרים שלמענם צריך ממשלת אחדות רחבה זה מס שפתיים, כמו השקר שבתקופה כזאת לא הולכים לבחירות כדי שבנט יסיר את האולטימטום שלו לאחר פרישת ליברמן. 
לצפיה ב-'פרס לא בגד בשמאל , מדובר היה בסיטואציה שונה לחלוטין.....'
פרס לא בגד בשמאל , מדובר היה בסיטואציה שונה לחלוטין.....
22/10/2019 | 22:57
17
6
יש כאן מקבץ נושאים חשובים 

1. טפילת תיקים מפוברקים על ראש ממשלה מכהן במטרה להפילו.
2. פוליטקאי נכלולי ואנוכי כמו ליברמן אשר בפעולותיו יכול לגרום לנפילת שלטון הימין.
3. מפלגת כחול לבן היא בסה"כ מפלגת "רק לא ביבי" , אין שם שום גורם מלכד מלבד השנאה לנתניהו.
4. הפוליטיקה תמיד היתה ותמיד תהיה "עסק מסריח".

ברגע בו נתניהו ינקה את השולחן ויזוכה מהתיקים המפוברקים אשר תפרו לו רבים סיכויי הימין לשוב לשלטון אך לשם כך הוא זקוק לזמן לתחמן את גנץ ולסובב אותו בכחש ....ואתה בתור איש ימין אמור לתמוך בכך....אך אתה לא איש ימין בכלל , אתה שמאלן בתחפושת.

יש עוד סיכוי לממשלת אחדות....כל איש ימין ממוצע מבין כי אנו נלחמים על הדמוקרטיה אשר נמצאת בסכנה מידי מעוזי השמאל בבג"צ , פרקליטות ותקשורת - הם עורכים בנתניהו פוטש פוליטי מתוכנן ומתוזמר היטב ואתה בתור איש ימין לא אמור לשתף פעולה עם שמאלנים...אבל אתה לא איש ימין בכלל

מאופן התנסחויותיך אני לומד על תפיסותיך....וההתנהגות שלך שפלה .
לצפיה ב-'אם הזיכוי של ביבי כל כך וודאי '
אם הזיכוי של ביבי כל כך וודאי
22/10/2019 | 23:18
16
5
אז מדוע הוא לא מינה ח"כ בליכוד שהוא סומך עליו בתור ראש ממשלה זמני ויצא לנבצרות? 
לצפיה ב-'למה שייעשה את זה?'
למה שייעשה את זה?
23/10/2019 | 00:54
2
על כל פיפס של שמנסה לה]יל אותו, הוא צריך להתפטר עד אשר יוכיחו שהמנוול שיקר.

מצטער, ככה לא מנהלים מדינה והוא צריך להתעלם מה0מולנים כפי שגולשים באינטרנט מתעלמים מטרולים ולהמשיך ולהתנהל כרגיל.
לצפיה ב-'הזיכוי של ביבי אינו ודאי כלל אך לביבי אסור'
הזיכוי של ביבי אינו ודאי כלל אך לביבי אסור
23/10/2019 | 07:28
14
7
לעזוב את מושכות השלטון רק בשל העלילות המשפטיות אשר טפלו עליו....הרי זו בדיוק מטרת השמאל אשר מבקש להוציא את הרוח ממפרשיו של נתניהו , לייאשו , לאמללו...לגרום לו לוותר על תפקידו... ....האם לתת לחונטה השמאלנית פרס על התנהלותה ?

אם זה יצליח מול נתניהו זה יצליח מול כל ראש ממשלה אחר , ראשת הממשלה האמיתית תהיה החונטה השמאלנית , לרצון העם לא יהיה השפעה...הדמוקרטיה הישראלית בסכנה.

מסע הוקעה תקשורתי ודמוני נגדו ונגד משפחתו , טפילת תיקי אכיפה סלקטיבית ופיברוק , ניסיון להדיח ראש ממשלה באמצעות תיק תקדימי ?!?! (פרשת 4000) ...ועוד.  לכאורה כמובן.

אתה רוצה לומר לי שבתור איש ימין הדברים הללו אינם
מפריעים לך ? ....הם לא מפריעים לך מפני שאתה לא איש ימין , אילו היית איש ימין הדברים הללו היו בוערים בקרבך.

רק מוג לב ושפל מעיד על עצמו כי הוא איש ימין ומתנהל כמו איש שמאל לכל דבר וענין (בדיוק כמוך).....בדיוק כמו כל השמאלנים אשר תמכו בשחרור מחבלים למען גלעד שליט ולכן הפעילו לחץ עצום על נתניהו אך לאחר השחרור השתמשו בשחרור המחבלים בכדי לתקוף את נתניהו מימין (גם אני תקפתי את נתניהו בנושא זה אך בניגוד לשמאלנים רבים מעולם לא תמכתי בכך ) יש לך מושג בכלל עד כמה טקטיקה כזאת מנוולת וחלאתית ?

זו הטקטיקה של הנקבה חסרת האשכים ובעלת העטינים "סטילהוק" אשר ממנו אתה שואב הרעיון לתחפושת הימנית אותה עטית על פניך.....רק אנשים ללא כבוד מסוגלים להתנהג כך וכך בדיוק אתה מתנהג.  (שוב , לא מדובר בקללות מעולם המין אלא מהבעת סלידה מהתנהגות כה נלוזה )

אתה עומד מול כולנו ומתחזה לאיש ימין אשר תוקף את נתניהו מימין בעוד שברור לכולם שאתה שמאלן....אין לך טיפת בושה ?
לצפיה ב-'סתמת לי את הפה בכדי להיטיב עם "סטילהוק"'
סתמת לי את הפה בכדי להיטיב עם "סטילהוק"
23/10/2019 | 08:00
12
10
ופנתרית - אחוות שמאלנים.

אילו היית ללא משוא פנים היית חוסם אותם הרבה לפני שכן לקללות והנאצות השזורות בפוסטים שלהם אין תקדים....

שני המנהלים הארכי שמאלנים שלך רמזו לך מה עליך לעשות ואתה קשקשת בזנבך ורצת להשביע את רצונם....תהיה בריא.
לצפיה ב-'אם כבר, אתה כל הזמן מזכיר את סטילהוק, ראית איזה נעל הוא יצא?'
אם כבר, אתה כל הזמן מזכיר את סטילהוק, ראית איזה נעל הוא יצא?
23/10/2019 | 11:51
7
4
הסתום קרא כותרת מהאינטרנט ועליה המציא סיפורים ועל סמך הכותרת כתב שאני מטומטם ואפילו שותפתו באותו רמת IQ כמו שלו, כתבה לו "עצה ידידותית , תימנע בעתיד להביא קישור לכתבה שתוכנה חסר וגם לא לצאת בהצהרות על סמך 2 וחצי משפטים." לאחר שאפילו, היא הבינה, שהוא הרים לי להנחתה
לצפיה ב-'יש עוכרי ישראל אשר מודעים לעובדה שהם '
יש עוכרי ישראל אשר מודעים לעובדה שהם
23/10/2019 | 12:34
6
8
עוכרי ישראל ואף גאים בתפיסת עולמם לדוגמא , גרנות , גוטרמן , סתוונית , פנתרית ויתר השרצים.....אך יש עוכרי ישראל יותר נבזים וחלאתיים מן השמות אשר ציינתי , מדובר בעוכרי ישראל שהם אנשי שמאל אשר מתחזים לאנשי ימין דוגמת אותו גבר נטול אשכים אשר שמו "סטילהוק" והמתלמד שלו הלו הוא אחד המנהלים השמאלנים איתו אנו משוחחים כרגע....

צמד השמאלנים המבחילים הללו מנסים לעשות נפשות לשמאל הישראלי על ידי הוקעת נתניהו מימין , כאילו הם אנשי ימין מאוכזבים אך כשמעמיקים לחקור מגלים כי הם בכלל לא הצביעו ימינה מנתניהו...הם הצביעו לגנץ....בדיוק כמו צמד השקרנים עליהם אנו משוחחים כרגע.  ( אין להאמין להם גם אם הם טוענים כי הצביעו לבנט )....אט אט כשמשוחחים איתם נחשפים דפוסי החשיבה השמאלניים....חחחחח

לכן אני מתעב אותם הרבה יותר משאר השרצים.

לגבי הנושא עליו דיברת...הייתי שמח לנגח את סטילהוק אך מאחר והמנהל שלנו יצא להגנתו , הדבר אינו מתאפשר כרגע.

לצפיה ב-'באמת חבל שזה אנטי דמוקרטי להציב מצלמה גם בפרגוד '
באמת חבל שזה אנטי דמוקרטי להציב מצלמה גם בפרגוד
23/10/2019 | 12:47
6
כדי שתהיה הוכחה שהצבעתי ימינה. 
לצפיה ב-'ולידיעתך הימנים או ה"ימנים" שאתה מדבר עליהם '
ולידיעתך הימנים או ה"ימנים" שאתה מדבר עליהם
23/10/2019 | 12:51
4
8
הם תומכי בוגי יעלון והם אומרים בגלוי שלדעתם גנץ יותר מנתניהו ושהם אנשי ימין שמצביעים לכחול לבן בגלל המצב בדרום. יש כאלה שבגלוי טוענים שלדעתם כחול לבן ימנית מביבי והם אומרים זאת ועדיין טוענים שהם אנשי ימין וייתכן וסטילהוק הוא אחד מהם. לאף חילוני שכותב בפורום בשבת אין אינטרס לשקר ולהגיד שהוא הצביע לסמוטריץ' אם הוא לא עשה את זה באמת. 
לצפיה ב-'בוגי יעלון עבר לשמאל בשל הדחתו ממשרד'
בוגי יעלון עבר לשמאל בשל הדחתו ממשרד
23/10/2019 | 16:38
2
6
הבטחון על ידי נתניהו , הוא מכר את האידיאולוגיה שלו עבור שנאתו לנתניהו בדיוק כמו האוזר והנדל אשר הודחו על ידי נתניהו מתפקידם בשל פרשת נתן אשל ולכן מתעבים אותו....כולם שמאלנים לכל דבר וענין.

מי שמצביע לכחול לבן הוא שמאלן !!!

סטילהוק לדוגמא הודה שהצביע לכחול לבן ואני שואל , אם הוא אכן איש ימין מדוע לא הצביע למפלגה ימנית מנתניהו ? חחחח

אתה טוען שהצבעת לבנט אך איני מאמין לשום מילה אשר יוצאת מפיך.

אני גם לא מאמין לכל אותם "ימנים" אשר טוענים כי הצביעו לכחול לבן מפני שהיא יותר "ימנית" מנתניהו....מפלגה אשר מכילה את יעל גרמן שהגיעה ממרצ או עופר שלח שהוא ארכי שמאלן ידוע ועוד שלל שמאלנים שונים ומשונים אשר מתנגדים לחוק הלאום...לא יכול להיות איש ימין.

אני אפילו לא טוען שאתה נאיבי , אני טוען שאתה משקר במצח נחושה.
לצפיה ב-'בוגי יעלון הראה את הפרצוף האמיתי שלו בפרשת אזריה'
בוגי יעלון הראה את הפרצוף האמיתי שלו בפרשת אזריה
23/10/2019 | 18:16
1
6
לצפיה ב-'הוא הראה גם קודם בפרשת דומא '
הוא הראה גם קודם בפרשת דומא
24/10/2019 | 23:26
6
כשהתעקש שהמציתים יהודים והגדיל לעשות ועשה קו מחבר בין מאחזים לא חוקיים לרצח ערבים. וגם מנע מיהודים להיכנס לבית בחברון שהם קנו בכסף. באזריה הוא איבד את רוב הימין סופית, למרות שגם יהודה גליק שהוא תומך בתפילת יהודים על הר הבית גינה את המעשה של אזריה ואמנם תמך בחנינה אבל רק לאחר הבעת חרטה. 
לצפיה ב-'שמנץ הראה את הפרצוף האמיתי שלו בפרשת אזריה וגם בהפקרת חיילי '
שמנץ הראה את הפרצוף האמיתי שלו בפרשת אזריה וגם בהפקרת חיילי
24/10/2019 | 17:37
4
לצפיה ב-'אמנם אני וותרן עם פנתרית אבל מעולם לא חסמתי מישהו'
אמנם אני וותרן עם פנתרית אבל מעולם לא חסמתי מישהו
23/10/2019 | 12:24
3
16
על שהחזיר לה באותו המטבע. ונגד סטילהוק יצאתם לציד מכשפות בגלל שהוא מתחזה לאיש ימין, אגב עכשיו הוא כבר טוען שהוא מרכז ואתה נטפלת אליו כמו בולדוג שלא מסוגל לשחרר את שיניו מהקורבן ולכן גם כאן אתה משתמש בו כדי לתקוף אותי ומנצל את העובדה שהמנהלת שעל פי עדותה מצביעה כבר שנים ארוכות למפלגת העבודה מאוד ליברלית ומקלל בסגנון הפנתרית. אולי עשיתי לך טובה כי אולי אם היית ממשיך איש פשוט או הכל היו חוסמים אותך לצמיתות.
לצפיה ב-'למה אתה וותרן איתה?'
למה אתה וותרן איתה?
23/10/2019 | 14:16
11
אני מציע שאתה ונהג מונית תעשו הפסקת אש, כי ככה תגרמו שהדיון יהיה ענייני ולא יגיע לרמה של פורום הביוב.
לצפיה ב-'"ציד מכשפות" נגד סטילהוק ? ...תקשיב ילד.....'
"ציד מכשפות" נגד סטילהוק ? ...תקשיב ילד.....
23/10/2019 | 19:37
8
הסיבה היחידה שאתה מגן עליו היא מפני שאתה בדיוק כמוהו.....האיש הזה יורה פוסטים וקללות בצרורות , הוא תוקף כל איש ימין באשר הוא ....אתה פשוט מגן על המנטור שלך כשהוא מותקף על ידי אנשי ימין.

אתה יכול למסור ל "איש פשוט" ול "הכל" שאני מצפצף עליהם , שני שמאלנים צבועים ונכלוליים....אני מצפצף גם עליך , רמאי , חסוך ממני את הטובות שלך......גם אם החסימה נגדי תוסר ממש לא בטוח שאחזור לפורום תחת הנהלתם של שלושת השמאלנים.....

לצפיה ב-'נא חסום אותה ולטווח ארוך שירתיע אותה'
נא חסום אותה ולטווח ארוך שירתיע אותה
06/11/2019 | 18:35
4

מה שעשתה הרבה יותר גרוע ממה שעשה נהג מונית ואותו חסמת לשבוע!
לצפיה ב-'דווקא בתיק 4000 נחשף באיזו צורה נלוזה פעל ביבי נגד אלה '
דווקא בתיק 4000 נחשף באיזו צורה נלוזה פעל ביבי נגד אלה
23/10/2019 | 12:19
7
שמימינו. ביבי ושרה ניסה להפעיל את אתר וואלה כאתר תעמולה נגד בנט ושקד והכול בגלל שהאיחוד עם ליברמן הזיק בדיעבד ולא הועיל וחלום ה-40-50 מנדטים נגוז אז הם התחילו בתעמולה דורסנית נגד בנט, בדיוק אותה תעמולה כמו התעמולה נגד ביבי שכאילו הוא מחה כפיים לתמונת רבין במדי ה-SS והוא צעק מוות לרבין והתעמולה נגד אריק שרון כאילו הוא בעצמו במו ידיו רצח אזרחים בסברה ושתילה, כך בדיוק ביבי פעל נגד בנט בדיוק בשיטות שהשמלאנים פעלו נגדו ונגד ראשי הליכוד ובדיוק איך ששרון פעל נגד פייגלין. 

ותיק 2000 הצליח לסכסך בין נתניהו לשלדון אדלסון, עכשיו גם שלדון אדלסון תגיד שהוא שמלאני מכיוון שהוא פגוע מעמקי נשמתו מהמו"מ שניהל ביבי עם נוני מוזס על חשבונו.

והחונטה המשפטית נטפלה לנתניהו עוד לפני בחירות 2015 עם תיק מעונות ראש הממשלה, כלומר הם התחילו לחפש אותו הרבה לפני שמינה את איילת שקד לשרת משפטים, אם במקרה אולמרט אפשר לראות קשר בין מינוי פרידמן לפתיחת התיקים נגד אולמרט, נתניהו נחקר עוד כשהיה שר משפטים בעצמו לאחר פיטורי ליבני. 
לצפיה ב-'ברור שיחזרו אפילו אתה כתבת את זה בתגובתך מטה היום בשעה 16:45'
ברור שיחזרו אפילו אתה כתבת את זה בתגובתך מטה היום בשעה 16:45
22/10/2019 | 19:18
1
9
לצפיה ב-'כן מקודם לא ידעתי מה יעשו בל"ד '
כן מקודם לא ידעתי מה יעשו בל"ד
22/10/2019 | 22:04
3
ועכשיו כשליברמן חייב להצביע בעד כדי שהממשלה תקום ולא יכול פשוט להימנע או לברוח אז הנסיבות השתנו. 
לצפיה ב-'רוב הישגיו הם, דווקא, בתקופה שהוא מנהל משפט ומדינה בו זמנית'
רוב הישגיו הם, דווקא, בתקופה שהוא מנהל משפט ומדינה בו זמנית
22/10/2019 | 13:58
2
משפט וחקירות הם מבחינתי על משקל דומה, כי שניהם מצריכים ממנו לקיחת משאבים וייתכן שחקירה, אפילו, מצריכה יותר ממשפט, כי חקירה היא עליו בעיקר ואילו משפט הוא בעיקר על מייצגיו.

לצפיה ב-'גנץ אמר '
גנץ אמר
22/10/2019 | 11:42
5
11
לא אשב בקואליציה עם מפלגות אנטי ציוניות.
לצפיה ב-'אבל לא מדובר בקואליציה אלא בגוש חוסם'
אבל לא מדובר בקואליציה אלא בגוש חוסם
22/10/2019 | 11:50
7
לא הערבים ולא ליברמן לא ייכנסו בתור שרים, איזו חגיגה זה לחלק שרים רק ל-44 ח"כים גם אם לזמן קצר. והתקווה שביבי כראש אופוזיציה יצטרך לעבור פרימריס בליכוד וכשביבי איננו ראש ממשלה מכהן גם הפרימריס בליכוד לא בכיס שלו. הכול נועד בעיקר לגרום לליכוד להחליף את ביבי.
לצפיה ב-'לא יהיה לגנץ רוב אך הוא ייהנה מתמיכת הערבים מבחוץ ....'
לא יהיה לגנץ רוב אך הוא ייהנה מתמיכת הערבים מבחוץ ....
22/10/2019 | 11:52
3
10
נראה כיצד אדון ליברמן יתמודד עם הסיטואציה המיוחדת הזאת בעת הצבעת אי אמון , האם יצביע יחד עם הערבים ?  חחחחח

לצפיה ב-'לא כל הערבים, כי בל"ד ממשיכים בקו שלהם לא לתמוך בו -'
לא כל הערבים, כי בל"ד ממשיכים בקו שלהם לא לתמוך בו -
22/10/2019 | 14:26
2
4
ח"כ מטאנס שחאדה, יו"ר בל"ד, 'הרשימה המשותפת': "בל"ד לא תתמוך בממשלת מיעוט בראשות גנץ, אבל זו עמדתנו, לא עמדת כל 'הרשימה המשותפת'. אנחנו ננסה לשכנע שם בעמדה שלנו"
לצפיה ב-'זה היה תרגיל פוליטי בכדי להוריד את כמות הממליצים הערבים'
זה היה תרגיל פוליטי בכדי להוריד את כמות הממליצים הערבים
22/10/2019 | 16:20
6
על גנץ בכדי שנתניהו יקבל ראשון את הזכות להקים ממשלה....השמאל לא רצה להיות ראשון ולכן "בישל" את התרגיל הזה יחד עם שותפיו הטבעיים.
לצפיה ב-'הקישור הוא מהיום אז אם ליברמן ימנע התרגיל מת '
הקישור הוא מהיום אז אם ליברמן ימנע התרגיל מת
22/10/2019 | 16:45
6
כי יהיו 58 נגד ו-54 בעד רק אם ליברמן יתמוך ויתן את ה-62 מול 58 זה יתאפשר ואז זה באמת יכול להיות הסוף הפוליטי של ליברמן. כך שנראה שאופציית ממשלת המיעוט מתה היום עם הצהרת בל"ד. 
לצפיה ב-'ליברמן החליט להוריד את הביבי מהשלטון.'
ליברמן החליט להוריד את הביבי מהשלטון.
22/10/2019 | 11:41
7
24
לצורך כך הוא חבר ליאיר לפיד ויש ביניהם הבנה ואינטרס חופף והוא לעשות הכל רק לא ביבי.

לצפיה ב-'אט אט כשהאבק ישקע מצביעי הימין יבינו כי ליברמן אינו ימני'
אט אט כשהאבק ישקע מצביעי הימין יבינו כי ליברמן אינו ימני
22/10/2019 | 12:06
3
10
ואינו שמאלני - ליברמן הוא "ליברמני" 

את ליברמן מעניינת אך ורק הקריירה הפוליטית שלו , לשם כך הוא המציא עצמו מחדש על ידי גרירת מדינת ישראל למערכת בחירות חדשה בעלות של 3 מיליארד שקלים , הוא גזל מלפיד את אג'נדת שנאת החרדים שלו וזאת למרות שהוא עצמו צעד יד ביד עם החרדים שנים ארוכות , הוא היה אחד מחבריהם הטובים ביותר 

האיש הפיל ממשלת ימין רק בכדי להפיח רוח חיים בקריירה הפוליטית הדועכת שלו וברגע בו מצביעי הימין יפנימו כי האיש מונע מגחמות אישיות ללא שום קשר לאידיאולוגיה....הם ינטשו אותו לחלוטין , אני מאמין שזה יקרה כשהוא יביא לתקומת ממשלת מיעוט שמאלנית....שתיפול חיש מהר. 
לצפיה ב-'אני רואה מצב כזה.'
אני רואה מצב כזה.
23/10/2019 | 03:48
2
5
גנץ לא יכניס את המשותפת לממשלה אבל הם יתמכו בו בכנסת בהצבעות
לצפיה ב-'ברור , כך פועלות ממשלות מיעוט.'
ברור , כך פועלות ממשלות מיעוט.
23/10/2019 | 05:20
1
לצפיה ב-'נכון לעכשיו, לאחר הצהרת בל"ד שלא יתמכו בשמנץ, גם זה לא יכול '
נכון לעכשיו, לאחר הצהרת בל"ד שלא יתמכו בשמנץ, גם זה לא יכול
23/10/2019 | 11:55
4
לקרות (ראה הסבר בתגובתו של איבגני בשרשור זה אתמול בשעה  16:45)
לצפיה ב-'זה גם מה שרוב הציבור רוצה'
זה גם מה שרוב הציבור רוצה
23/10/2019 | 10:29
2
8
לצפיה ב-'רוב הציבור גם רוצה עונש מוות למחבלים '
רוב הציבור גם רוצה עונש מוות למחבלים
23/10/2019 | 12:27
5
מדוע כחול לבן ובעבר המחנה הציוני הולכים נגד רצון העם ומונעים את עונש המוות?
לצפיה ב-'אם זה מה שכל הציבור רוצה, '
אם זה מה שכל הציבור רוצה,
24/10/2019 | 18:53
27

וזה גם מה שליברמן עושה. 

אז איך זה שכל הציבור לא הולך עם ליברמן????    

לצפיה ב-'גנץ אמר במפורש באחד הראיונות עימו '
גנץ אמר במפורש באחד הראיונות עימו
22/10/2019 | 19:26
5
10
לא אקים קואליציה עם מפלגות אנטי ציוניות.
לצפיה ב-'השאלה אם תמיכה מבחוץ של מפלגות אנטי ציוניות היא סדר מבחינתו'
השאלה אם תמיכה מבחוץ של מפלגות אנטי ציוניות היא סדר מבחינתו
23/10/2019 | 09:37
3
6
קרי תמיכה מבחוץ אינה חלק מהקואליציה
לצפיה ב-'עובדה שטומי לפיד ז"ל לא היה מוכן לשבת עם ש"ס אבל היה מוכן '
עובדה שטומי לפיד ז"ל לא היה מוכן לשבת עם ש"ס אבל היה מוכן
23/10/2019 | 12:30
2
5
לשבת עם יהדות התורה? ולמה? כי יהדות התורה יותר מתונים? לא. כי יהדות התורה סוחטים פחות תקציבים? לא. אז מה הסיבה? כי יהדות התורה לא רוצים תפקידי שרים!!! הוא לא מוכן לשבת עם החרדים בממשלה ומכיוון שיהדות התורה לא יושבת בממשלה (סגני שרים אולי פחות חשוב מבחינתו) אז הם לא היו פסולי חיתון. אז בקיצור החרם של טומי לפיד ז"ל היה על שרים חרדים. 
לצפיה ב-'לפיד שנא מזרחיים'
לפיד שנא מזרחיים
25/10/2019 | 08:46
1
8
לצפיה ב-'הוא שנא את אלו שמקטרים שדופקים אותם בשל מזרחותם'
הוא שנא את אלו שמקטרים שדופקים אותם בשל מזרחותם
25/10/2019 | 10:01
2
כל הקמפיין של ש"ס בעבר היה מושתת על זה, גם כיום אך בצורה הרבה יותר מעודנת.
לצפיה ב-'הוא גם לא יכול '
הוא גם לא יכול
23/10/2019 | 12:28
5
כי הרשימה המשותפת לא מכירה בזכותם של חיילי צה"ל להגן על עצמם ומבחינת כשחייל צה"ל יורה בערבי מהגנה עצמית זה פשע נגד האנושות. אז הם מקסימום יכולים להיות שרים ליום אחד כי ברגע שצה"ל ישיב אש הם יתפטרו. 

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ