אז מה המצב????

אז מה המצב????

האיש הפשוט ויבגני עדיין "מינעלים" את אקטואליה בשותפעס????...

evglev1

Well-known member
מנהל
כן הכול חזר לקדמותו מלפני שהכל החליט על דעת עצמו

לתת תוקף להתפטרות שלנו (כאילו הגשנו אותה לו) ושינה את הסיסמא כדי לחסום אופציות ניהוליות בשבילינו.

אז האם מותר, וגם אפשרי, "להבין" מדבריך

שאתם התכופפתם וקיבלתם על עצמכם את "מרותו" של ה-כ-ל,
ועכשיו הוא המינעל הראשי ביותר בכל הפורטל - ואתם עדיין
ממשיכים להיות מינעליו הזוטרים?????......

וואלה -- מעשיה יותר עצובה מזו שלכם כבר מזמאאאאן לא שמעתי.
אפילו הסיפור העצוב על מה שדוד קופרפילד היה צריך לעבור בחייו,
או אפילו אוליבר טוויסט, לא מתקרב בכלל למה שאתם עוברים שם
ב"מיתקני" פורטל 'תפוז'.....

צ'ארלס דיקנס לא ידע מתי לכתוב את הסיפורים שלו על התעללויות
בעובדים.....
אם רק היה מחכה עוד כמה שנים היה כותב יצירת מופת שהיתה מתעלית
על כל מה שהוציא מנוצתו.

אפשר להפיק עליכם סרט סוחט דמעות ממש!!

(גווינט פאלטרו ווינונה ריידר בתפקידי תמיכה מרכזיים.....)

[פיסלוני האוסקר ביציקה.....!!].

evglev1

Well-known member
מנהל
אנחנו לא זוטרים אבל הוא החליט

למחוק את ההודעות על שאיבדנו את הניהול דה פקטו ועל כך שהוא חזר אולי כי חשב כי זה לא רלוונטי ואולי כי לא רצה להסתבך עם הניסיון שלו להשתלט על הפורום על ידי שינוי הסיסמא. ובכל מקרה ההנחה שלי שההנעלה עדיין לא קראה אף אחד מהמכתבים שלנו לא מכתבי תלונה ולא מכתבי התפטרות, אז אנחנו מחכים לתשובה שלהם במידה ותהיה לפי דייברגנט הם יקראו את כל המסרים רק אחרי החג השני או שהם קוראים היטב ומשתדלים לענות רק כשזה הופך ללא אקטואלי כדי לשאול אם המסר מלפני חודש חודשיים עדיין רלוונטי.

באיזשהו מקום אני נורא רוצה לקוות שאתה מצליח "להבין" ולראות

עד כמה שהתגובה הזאת שלך נשמעת פאתטית.....!!!!!

היא מלאה ניסיונות "להגן" על ה-כ-ל ולחפש "תירוצים" לצעדים בהם הוא נוקט,
ולהמשך הישארותכם בתפקידיכם.....

אין בה שום דבר שמראה על כך שאתם הם אלו שמחליטים את ההחלטות בניהול,
ולו בזכות הוותק, הבכורה, והניסיון העדיף שלכם בתחום.....!!
אבל מהרגע שהוא נכנס לתפקיד -- כל היוזמות הן שלו, ואתם ניגררים אחריו ורק
"מגיבים" כאשר יורדים עליכם!!!!

אתם ממש מעוררי רחמים!!!!

עצוב מאד.

אני אנסה להסביר..בסה"כ מדובר בשעירים לעזאזל , עלי תאנה...

אין להם שום סמכות שהיא , הם עושי דברו של מנהל אחד , קיסר על.
הם בסה"כ נספחים , כאלו אשר אמורים להעניק לשלטונו המוחלט נופך של הגינות חיצונית.

נאמר לי כי נחסמתי על ידי מנהל שהוא איש ימין

ממש לא כך הדבר , "מריונטה" {בובה על חוט} אינו/ה יכול/ה להיות מנהל/ת , גם אם הוא/היא מגדיר/ה עצמו/ה כאיש/אשת ימין !!!

מדובר בעבד נרצע , מלחך ישבן נלעג , בושה לאנשי ימין באשר הם שם.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא קיבלתי שום הוראות מלמעלה

חסמתי אותך על דעת עצמי.

אתה חסמת אותי כי קיבלת הוראה לחסום אותי !

אני משתמש בעברית עשירה ותקינה ללא שום שימוש בשפת ביבים.. (מחוץ לביטויי סלנג עממיים כאלה ואחרים) .....לא הייתה לך שום סיבה לחסום אותי מבלי לחסום במקביל את שאר השמאלנים הקיצונים אשר נוקטים בשפה הרבה יותר קשה משלי....

אז מדוע חסמת אותי ? חסמת אותי מפני שרצית ללחך את ישבנם של הממונים השמאלנים שלך , רצית להשביע את רצונם ...מן הסתם קיבלת "רמזים" לגבי דרך הפעולה אשר מועדפת עליהם.....אתה בסה"כ עלה תאנה , נטול בטחון עצמי , כלי שימוש בידי אחרים.

ואם אתה "איש ימין" אני מתבייש לכנות את עצמי "איש ימין"....
עוד לא שמעתי על איש ימין אשר מפלה לרעה אנשי ימין לעומת אי אילו שמאלנים קיצונים מורמים מעם.....ועכשיו נתת תירוץ לממונים השמאלנים שלך לטעון כי "מנהל ימני חסם , לא מנהל שמאלני"....
פנתרית , סטילהוק וגוטרמן סוף סוף קיבלו טעימה מן התרופה אותה הם מלעיטים אחרים....ומי התגייס לעזרתם ? המנהל "הימני" שלנו.

וואלה יופי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה וסטילהוק הפכתם את השרשור לביוב של קללות

מהעולם המיני ועקבתי כדי לבדוק מי התחיל, ואתה התחלת. זכותך לא להאמין בימניות של סטילהוק ואפילו זכותך להדביק לו עמדות שמלאניות בלי להכיר אותו, אבל כשאתה מכניס את מיטב הקללות מעולם המין, זה כבר מעל ומעבר.

הנה התגובה שעליה חסמתי אותך לשיפוטם של חברי הפורום הזה:

כותרת: אפילו את בן זוגך הנשי לא היית מצליח לשלוח למיון..‬

תוכן: רק גבר נטול אשכים , גבר עם וואגינה כמוך מסוגל לנקוט בטקטיקה כל כך מנוולת.....

אני בטוח שאינך יודע כיצד שולחים חבטה לפרצופו של אדם......אתה גם לא מסוגל..,אני מריח נקבות מקילומטר , אתה ילדון שמאלני קטון , אפרוח של אמא... "יצור מפגר" קאטלק חחחחח - קוקסינל שכמוך.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא הבנתי, מה תגובתו שונה מתגובתו של גוטי ששמתי קישור אליה?

"לך תמצא איזו נפקנית תבגוד באישתך המזרחית המסכנה ואז תגיד לנו איך חלאה כמוך יכול לפגוע כל כך במשפחתו"

למען הסר ספק, התגובה הנ"ל, שהקישור שלה בתגובתי שבשעה 16:46, היא כתגובה לתגובת פתיחת השרשור שלא היה בה כל דופי.

מחוץ לביטוי "קוקסינל" כל שאר הביטויים בהם

השתמשתי היו תקינים לחלוטין.....

אני יכול לתת לך אלף ואחד דוגמאות של קללות אשר נאמרו מפיו של סטילהוק ולמרות זאת לא חסמת אותו , אני יכול לתת לך אלף ואחד דוגמאות של קללות ונאצות כל כך מחליאות אשר יצאו מפיה של פנתרית אשר לא נחסמה על ידך.....פיתחת "רגישות סלקטיבית"...יותר נכון שהשמאלנים הממונים עליך פיתחו עבורך את אותה "רגישות סלקטיבית"....חחחח

הלכת לבדוק "מי התחיל" ? חחחחחח
אני יכול לתת לך מיליון דוגמאות בהן גותרמן , פנתרית וסטילהוק התחילו ולמרות זאת לא עשית להם דבר.

אני מעריך גבריות , אני מעריך "גברים עם ביצים" , כאלו אשר אומרים את שעל ליבם מבלי להזדקק לנכלוליות והתחזויות ולכן סטילהוק משול בעיניי לגבר נטול אשכים , גבר עם וואגינה , גבר נשי.....לא מדובר כאן בקללות מעולם המין מדובר בהבעת סלידה מחוסר גבריותו של האפס המאופס הזה אשר מתחזה לאיש ימין.

פתאום הפכת להיות "אנין טעם" ? חחחח רק שאנינות הטעם הזאת לא מופיעה אצלך כששמאלנים מקללים ומנאצים...עלוב נפש שכמוך.

"ימני מחמד" שכמותך.

כמה טוב שיש "שעירים לעזאזל" דוגמתך....היה בטוח כי שני האדונים השמאלנים שלך מזלזלים בך הרבה יותר מאשר הם מזלזלים בי...

evglev1

Well-known member
מנהל
את גוטרמן אני חוסם כל כך הרבה שיש לו לפחות 10 כינויים

פעילים כדי לחזור מהחלון כשמעיפים אותו מהדלת ולחזור מהארובה כשמעיפים אותו מהחלון.

המנהלים שלך ניצלו אותך , לקחו ממך את יכולת

ייצור הטסטסטורון , לקחו ממך את היכולת להיות צודק והגון......עוד אנשי ימין כמוך ואבדנו......רצינו סוג של איזון ניהולי וקיבלנו משענת קנה רצוץ.....בושה וחרפה.

למעלה